České revolvery Alfa-Proj

Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

- nemas za co :wink:
.. a gratulujem k medaile
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Dostal som nápad : z doterajších skúseností mi vyplýva že keby som posunul ťažisko viac do predu k hlavni , tak počas streli a spúšťania by som mohol mať stabilnejšiu polohu revolver . Takže keby som primontoval pod hlaveň záťaž cca 140g (niečo podobné ponúka alfa ) . otázka=. strielanie by bolo kludnejšie , stabilnejšie, ? Laboroval s tým niekto ? Oplatí sa ?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Na revolvery som neskúšal ale na margaríne pomáhalo. Porovnával som rugra mk3 z ľahkou a ťažkou hlavnou a je to cítiť
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ale .tak som asi trafil.len ako to zrealizovať. Niečo asi vyskúšam , nechcem garazove riešenie.na alfa steel ... Šport sa nevyrába . len keby som uchyt kúpil na vrchnú stranu -niečo plitke a obchvatom poriesim uchyt origo zataze.tak niečo poskusam .pokiaľ niekto ako "bum" to skúšal a má citeľný efekt . ja mám dojem podobny. Len ešte či kvvz nebude frflat proti úprave. "Domáca " úprava..
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4835
Dátum registrácie: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa yarco »

To si radšej popredu zisti, či nebudú frfľať.
Niektoré strelecké disciplíny zakazujú prídavné závažia na zbraniach.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Jasne . v zvaze kvvz nie je v tomto smere zákaz, a ked v inej discipline bude tak to rýchlo viem dať dole s jednou skrutkou ..........taký je plán.......
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Ku rozborke revolver . áno s jedným spendlikom to išlo krásne len treba vidieť a vedieť kde to pichnúť. ....... Na tento rok dali szvvz doplnok ku zbraniam že podľa STN 395002 kolimator a úst brzda nesmie byť. Má niekto výpis ztej STN?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

Normy STN sa kupuju (http://www.slovenske-normy.sk/norma-stn ... .2002.html). V tejto konkretnej je (pravdepodobne) zadefinovane ze "co sa poklada/nepoklada" za kompenzator zdvihu a ustovu brzdu
= tu normu nepotrebujes, pretoze to vies
ZAlex
prispievateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 8 years 1 month

Príspevok od používateľa ZAlex »

Tak ako pise theplaky. Ta norma hovori a presne definuje co su jednotlive casti zbrani a tak ako spomina je tam presne zadefinovane co je to kompenzator zdvihu a co je to ustova brzda. Normy su spoplatnene a tato konkretne stoji okolo 45.-€ :|
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Normu normou . Ale blbosť že za normu STN mám platiť toľko "veľa" iné..... nenechalo ma ,že bubienok má vôľu . Skumal som z ľava / z práva . Zapadku do bubienka pri spustí som zlicoval s rámom a vymenil prítlak za silnejšiu pruzinu . Výsledok , ten bubienok sa ani necekne a po natiahnutí kohútika je bez vôle. Na strelnici som sypal do 5cm ej diery, sám som sa nechapal. Škoda že trojboj je ďaleko , už by som chcel dokazovať . Len aby strelec bol v pohod. O d teraz len ja viem robit chyby.
Používateľov profilový obrázok
aparapi
častý prispievateľ
Príspevky: 617
Dátum registrácie: 10 years 1 month

Príspevok od používateľa aparapi »

Dá sa niekde na Slovensku kúpiť revolver Alfa Steel 3263 Sport v cal. 32SWlong alebo 38spec.?
Používateľov profilový obrázok
theplaky
častý prispievateľ
Príspevky: 1453
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa theplaky »

vozi ich Frano (Nitra)
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Tepláky , pozor co píšeš , nie som toho názoru , na SVK je zástupca niekto iný. Myslim že AFG ... Teda čo mi písal z fyrmy Alfy. Najlepšie urobíš ak napíšeš priamo do Alfy Brno ochotne mi odpisovali a pomohli. / Poradili. Možno aj Frano je a má partnerstvo.
bujny
častý prispievateľ
Príspevky: 1101
Dátum registrácie: 11 years 5 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa bujny »

Pravdu máš, AFG je výhradný dovozca. Ale ked som do alfy písal že potrebujem niektoré drobnosti na lebolber a nechcem to cez AFG, v pohode mi ich poslali na dobierku.
gabrielm6
prispievateľ
Príspevky: 133
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa gabrielm6 »

Aparapi ,,,,,,
Len si to premysli keď pôjdeš do 32.sw kalibru .... jedna včela vychádza na40centikov. +/-.
ALE každá rana je balzam držať to v ruke . Kope aspoň 3x menej ako .38sp.
Jasne že včielky .38sp je lacnejšia.
2) Podľa mňa je the best cena/vykon na svete ppw. Price per Performance on the World .
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"