Ake mate skusenosti: TT 617 357mag?

elegant_roentgen

Ake mate skusenosti: TT 617 357mag?

Príspevok od používateľa elegant_roentgen »

Pozdravujem streleckych Pardalov!
Mal som Glock21,22C a HK compact,ale asi starnem.Nechcem už dobru služobnu zbran ani menšiu zalošku,ale poškulujem po zmene a to takejto

http://www.e-zbrane.sk/index.php?option ... &Itemid=10

mate nejake skusenosti???Nepoznam revolverove značky,ktory ma ešte titan.ram??? Pani dik!
inspiring_vaughan

Príspevok od používateľa inspiring_vaughan »

Skus omrknut nieco taketo
link
elegant_roentgen

Príspevok od používateľa elegant_roentgen »

Je pekny,fakt,ale ja mam predstavu 4palcovy a určite kompenzator.Strielal som dvojpalcovku bez kompu a naozaj to kope ako nepriatel.
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

wilusko: Čo by si s tým chcel strieľať? Chceš to na nosenie, občasné vyblbnutie na strelnici na športovú streľbu, IPSC, mierenka, na obranu proti lesnej zveri atď. Najlepšie by bolo keby si si ho vyskúšal, je z titanu, takže je ľahší to znamená, že bude kopať viac ako oceľový :wink: Je pravda, že je tam komp, ale lepšie je vyskúšať aby si nebol potom sklamaný....
elegant_roentgen

Príspevok od používateľa elegant_roentgen »

Ahoj pozeral som recenzie aj na druhom fore a titanku v 357mag pekne odsudili pre trhanie valcov. Udajne na 357mag, tit.ram neni vhodny. Tak u mna zatial vedie SW625 v 45ACP. Zbran chcem na blbnutie ak ju trošku ponahanam skusim nejaky combat a nie moc často,ale aj na nosenie.SW625 ma lapla za srdce,ale neviem či je tam možne menit mieridla(tritiove alebo nejake svietiace vlakno)Ake vhodne puzdro nan je? Doteraz som mal vzdy len Fobus. Pani dik moc a ak mate nejake skusenosti tak pisat,pisat,pisat :lol:
inspiring_haslett

Príspevok od používateľa inspiring_haslett »

Na ten kombat si si snáď ani lepšie ako SW 625 vybrať nemohol. Revolverový kúzelník Jerry Miculek strieľa práve modelom 625 :wink:
elegant_roentgen

Príspevok od používateľa elegant_roentgen »

Nvieš poradit kde ho kupim??? Dik
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"