Poruchy Taurusu 605

Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Poruchy Taurusu 605

Príspevok od používateľa maros15 »

Caute,stal som sa majitelom fungl noveho taurusu 605 357mag.Vystrelil som z neho 140ran DA,z toho 5x sa zasekla spust.Vyzeralo to ako keby som sucasne stlacil spust a vypustac valca.Nasucho funguje bez chyby,problem je len pri strelbe.Strielal som naboje fiocchi fmj 40ks-4poruchy a magtech fmj 100 ks-1poruchaDakujem za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kamarat mal podobny problem ale s Taurusom 44.mag,ono to vyzeralo ako keby to zaseklo,ja som mal už troch Taurusov tak som mu odporučil nech dá dole bočnu platnu a trocha to namaže.Doma tak urobil a šlape mu už o.k,len pozor pri rozoberani može sa ti to všetko rosypať a ak nemaš vtom prax daj to do ruk odbornikom.Ak by si to riešil cestou reklamacie tak by si ho mal aj mesiac preč :wink:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Urobil som,co si mi poradil a zda sa,ze to pomohlo.Dnes som ho premazal konkorom/pedtym som pouzival brunox/ a vystrelil 50nabojov magtech fmj.Slapal jak hodinky. Vdaka za radu.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Takze.Pisem si podrobne historiu mojich zbrani a dosiel som na to,ze moj revolver nema rad naboje so strelou v tvare kuzela.Vystrielal som 600 nabojov.Na 50 nabojov Fiocchi FMJ kuzelova strela 5x zablokovany valec.To iste s nabojmi Prvi partizan FMJ kuzel.Valec mi zablokoval kus plasta,ktory sa dostal medzi valec a hlaven.Mozno je to aj tym,ze zaaretovany valec ma volu(priecnu).Na niektorych komorach je to 0,5mm(neviem ci je to normalne,ale je to od zaciatku).S nabojmi Magtech FMJ funguje dobre(500 bez zavady) a aj presnost je o nieco lepsia.Neviem,ci to reklamovat,alebo strielat len Magtechy :roll:
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Mal som T 605, bol necakane presny, maly, lahky, perfektna zbran na nosenie. Jeho nedostatok nebol v tom ze sa zasekaval, ale v tom, ze bol priebercivy na strelivo. Jednoducho v DA neodpalil kazdy naboj na prvykrat. Testovanim som prisiel na to, ze S&B a i... maju tvrdu zapalku a FIOCCHI mu naopak chutia. Riesil som to tak, ze som strielal iba fiocchi. Potom som prestavil biciu pruzinu a bolo po probleme.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Tiez si ho co sa tyka presnosti a skladnosti pochvalujem.Priebercivost tvojho revolveru bola dana nastavenim pruziny.Ja som vcera zistil,ze moj revolver ma na jednej komore spatne casovanie a z toho pravdepodobne vyplyvaju tie problemy,o ktorych som pisal vyssie.Takze dnes ide na doladenie v ramci reklamacie :cry:
inspiring_banzai

Príspevok od používateľa inspiring_banzai »

Sorry, že som vám tu vtrhol no kedˇ sme už pri tých poruchách Taurusu... :shock: Môj otec nosí služobnú zbraň-revolver Taurus. Neviem presne aký model, Podľa obrázkov z google asi mod. 27 alebo... proste klasika, napodobenina Smith Wessonu. Sťažuje sa tam na ten črep väčšina zelených :wink:. Vraj je to ťažké, nepresné a nanič, ale tu furt čítam aké sú Taury dobré a preto by som sa chcel popýtať či o tom dakto dačo nevie, vopred diki. :)

P. S. Nie je to náhodou plastovým strelivom? (modrá špička).
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa rado74 »

starsie Taurusy mali problem s kvalitou ale nove modely su kvalitne a pomer cena-vykon bezkonkurencna.Mal som tri roky Taurus tracker 357 magnum so 6palc. hlavnou proste kus zeleza kvalitny material pekne celkove spracovanie za cely cas som nemal jedinu zavadu alebo akykolvek problem podla mna su to momentalne velmi kvalitne zbrane.Samozrejme mal som to pre obcasne zastrielanie pre potesenie neni to zbran pre kazdodenne nosenie rozmer a vaha nepustia.Ale Taurus vyraba aj vela modelov s kratsou hlavnou alebo aj titanove modely tie su na nosenie super lahucke.Ja na Taurus nedam dopustit a kludne by som do neho isiel ale uz v razi 44 magnum :twisted:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ani ja nanho nedam dopustit-uz nikdy si ho nekupim :twisted:
Som rad,ze sa mi ho po polroku podarilo vyreklamovat.Pri strelbe sa dostavali kusy plasta medzi valec a hlaven co blokovalo potom cely mechanizmus.Ako tak fungoval len so slabymi magtechmi a ja som si nekupoval 357 aby som v nej nosil najslabsiu moznu laboraciu.Mala to byt zbran do lesa,ale svojou "spolahlivostou" sa zaradila do trezoru.Mozno som mal len "stastie" na vydareny kus..neviem.
Inak je to pekny revolver,vyzera ako S&W,ale nie je to S&W :wink:
Používateľov profilový obrázok
rado74
častý prispievateľ
Príspevky: 522
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa rado74 »

to je divne aby sa plast dostal hned po vystrele medzi valec a hlaven to bud neboli komory valca presne v osi hlavne a prejektil orezavalo ale aj tak taku medzeru medzi valcom a nabehom do hlavne si neviem ani predstavit to si fakt musel mat pech na najhorsi nepodarok.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Mal zle casovanie na jednej komore a pri vystrele bol valec trochu z osi hlavne,preto sa to stavalo.Smola.Teraz kebyze kupujem revolver,uz by som vedel kam sa pozret :wink:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"