čo vybrať ? Ruger sp101 alebo gp100

inspiring_allen

Príspevok od používateľa inspiring_allen »

Chcel by som kúpiť na Ruger KGP 141 trítiové alebo truglo mieridlá, poradíte mi kde ich zoženiem?
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

mikiks
skus mysou preklikat nizsie a tam najdes....Temu zakladaj v spravnom vlakne!
http://www.webforum.sk/viewforum.php?f=41
inspiring_allen

Príspevok od používateľa inspiring_allen »

electron
ďakujem za upozornenie.
inspiring_allen

Príspevok od používateľa inspiring_allen »

Chcem sa spýtať, či môžem strieľať v tomto revolveri Ruger KGS 141 kal. 357 magnum aj 38 Special? Normálne mi predajú v obchode aj 38 Special? aj ked mám 357Mag?
Ďakujem.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:01, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Mikiks
mozes strielat z revolveru KGP 141 aj 38 Special - ale zbytocne si vypalis a poopalujes komory valca, ktore su u tychto typov tak krasne lestene. Ak si uz strielal, urcite si zbadal pri cisteni valca kruzok napeceneho karbonu, ktory ide tazko dolu. Vyrobca to nezakazuje, ale zbran je na cal. 357, tak pouzivaj len tento caliber i ked Ruger znesie vela - je to proste nezmar. :wink:
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

bum
neviem aky mas revolver a ake strelivo pouzivas, moze to byt aj tym, ale vela strelcov ma tento problem
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Bum
ja mam GP 161, ale mas nieco v cal.22LR a skus strelit z tohto zopar kratkych short, potom si pozri komoru - je to nieco podobne /v oboch pripadoch je to kratsia nabojnica/
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

bum
beriem, ale ja rozhodne nemienim pouzivat 38Special v mojom revolveri - to som si potom mohol kupit GPF 840
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ja na mojom miláčikovi od S&W 629.44mag nemám žiadne krúžky. Komory sa lesknú ako zrkadlá.
V návode som sa ale dočítal, že nesmiem používať strely s hmotnosťou pod 120 grainov, pretože komory valca sú ošetrené titánovou zliatinou, tá by sa pri strelách s malou hmotnosťou a hyper rýchlosťou mohla z jednotlivých komôr vypáliť.
inspiring_allen

Príspevok od používateľa inspiring_allen »

Aký prípravok je dobrý na čistenie zbrane, hlavne na odstránenie pripečeného karbónu na valci revolvera? Ide to dost ťažko dole kým to úplne vyčistím. Existuje niečo na odstránenie?
inspiring_allen

Príspevok od používateľa inspiring_allen »

Ešte ma zaujíma vhodné púzdro na Ruger KGP 141, mám falco ale potrreboval by som také aby bolo čo najtesnejšie pri tele a aby zbraň v nom dobre držala a tasila sa.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"