RUGER LCR

inspiring_tu

RUGER LCR

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Ruger už popri LCP - čku vyrába aj revolver LCR... Je to DAO revolver s polymérovým rámom a šlape to na 38 SPL +P. By ma tak zaujímalo, ako sa to môže chovať pri strelbe...

Pre tých, čo vedia anglicky: http://www.downrange.tv/blog/?p=1735
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Podla videa to bude asi "vyskakovat" z ruky, kedze je to este DAO a prst musi pretocit cely valec a este vystrelit bez miknutia zbranou :-)
Pri pudovke na 2 metre to ale moze byt fuk, na to je ten revolver urceny.

Ak Ruger urobi ten LCR poriadne videl by som ten revolver spolahlivejsi ako Glock. Ziaden kohut, ziadne extra zachytavajuce hrany. Ako pudovu zbran pre laika by som ju asi doporucil aj ked som ju este ani nevidel nazivo :-) Ale zaujimave riesenie.
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Len som zvedavý, aká bude cena, či sa viac neoplatí ísť do 2" UL-kového Taurusu alebo dokonca hliníkovo-titánového Smith & wesson J -frame + rukoveť "Pachmayr". Pravdu povediac medzi LCR a týmito dvoma modelmi v hmotnosti ani rozmeroch veľký rozdiel nevidím... :roll:
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ja to LCR mam a som bol sam prekvapeny aky je presny. to pretocenie valca nie je problem ide to hladko a okom krasne vidiet kedy sa pretaca a az potom odpali. Rukovat je anatomicka a sedi dobre, ked som kupoval rozhodoval som sa aj medzi S&W ale zobral som Ruger bol lahsi pri cca rovnakych rozmeroch.
Cena bola 510,-€ a S&W cca 600,-€ teda dost podobne.
Mam k tomu aj vnutorne puzdro a sedi to perfektne ani pri soferovani to netlaci len treba trosku sirsie nohavice v pase, neviem akurat ako by sa to chovalo ak by niekto potreboval pobehnut, ci by to nevypadlo lebo puzdro nema ziadnu poistku. Ale to ani skusat nemienim ja zasadne nikam neutekam max. ked tak zrychlim chodzu.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

LCR je dostupny uz aj v .357 mag http://www.ruger.com/products/lcr/models.html

cena by mala byt dokonca rovnaka ako pri .38
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Ved v 38Sp s tym mali problemy a teraz este 357Mag.
To co je zbran na 100 vystrelov ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"