357 Magnum

Roberts
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 15 years

357 Magnum

Príspevok od používateľa Roberts »

chcem vas poprosit o info, kupil som naboje 357 Magnum- Prvi partizan SJFP. Na webe som nasiel info za maju ucinnost 1225 J? Je to mozne?
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

To bude nejaky blud.Normalne mavaju 357 okolo 750J.
friendly_goldberg

Príspevok od používateľa friendly_goldberg »

prvi partizán .357 poloplášť som nedávno strielal a sú to neskutočné pecky, kopú strašne, musia byť poriadne nalaborované, veľa by som nepovedal, že nemajú tú hodnotu ako spomínal roberts. nič silnejšie z fabriky som nestrielal.... české SaB sú proti tomu úplna pohoda... :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mal som partizany len tie spicaky celoplaste,ale tie raz na strelnici prefukli taky klat asi 50cm priemer smrek,odrazil sa od zeme a kamaratovi este skoro chytili zigulaka.Skoda vtedy som nemal moznost to prehnat cez hradla :cry:
Roberts
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Roberts »

Minuly tyzden som bol na strelnici a skusal som prebijane 357, .38, a spominame 357 Prvi partizan, no poviem ten Partizan bola pecka ako slak, hned sa mi to nezdalo. Moze to nejak poskodit revolver. Mam S&W 686 4"....
Roberts
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Roberts »

Minuly tyzden som bol na strelnici a skusal som prebijane 357, .38, a spominame 357 Prvi partizan, no poviem ten Partizan bola pecka ako slak, hned sa mi to nezdalo. Moze to nejak poskodit revolver. Mam S&W 686 4"....
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

No nic,budem ich musiet vyskusat.Dufam,ze neutrhnem valec :lol: Som netusil,ze niekto vyraba 357 s pomaly 2nasobnou energiou.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ved tak to ma byť,ked uz rana tak poriadna preto si kazdy kupuje 357mag-nie :twisted: Mal som aj PMC,poloplaste kua tie robili do popra 8mm,preliaciny-a poloplast,nechapal som :roll:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Som na to zvedavy,lebo ja strielam vacsinou magtechy a tie nie su zrovna z najsilnejsich.Len neviem ci aj nieco trafim z toho 2" :lol:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kua co si hlaven odpílil :lol:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

To ja nie,to museli uz v obchode :lol:
friendly_hellman

Príspevok od používateľa friendly_hellman »

Nechcem nic spochybnovat, pretoze som s prvim partizanom strielal naposledy asi pred dvoma rokmi, su slusne naladovane, ale su pod 1000 J. Ako beznu fintu udavaju vyrobcovia prehnane udaje o energii. Niektori aby zachovali fazonu meraju energiu strely v dlhej hlavni. Nie je nic vynimocne ze pri vysledkoch merani je uvedena 10 palcova hlaven. Pri 357 mag je pre vyvoj rany a narast rychlosti a energie strely dolezita prave dlzka hlavne. Pri vystrele z revolvera s dvojpalcovou hlavnou vidiet este horiet plyny aj 10 cm od ustia a energia je oproti 6 palcovej hlavni mozno polovicna. Pozrel by som si napr. na www udaj pri akej dlzke hlavne bol naboj testovany.
inspiring_greider

Príspevok od používateľa inspiring_greider »

chlapi nebojite sa taketo pecky :lol: palit z revolverov ze vam to poskodi valec alebo tak...ja ked strielam magtechy tak sa mi zda ze je to uz dost velky tlak a to su o 1/4 slabsie ako partizany :?:
eloquent_boyd

Príspevok od používateľa eloquent_boyd »

Roberts napísal:chcem vas poprosit o info, kupil som naboje 357 Magnum- Prvi partizan SJFP. Na webe som nasiel info za maju ucinnost 1225 J? Je to mozne?
Ja kupujem takmer vyhradne PP. Tych 1225J je z 254mm laufu. Ja mam 4" a nameral som nieco cez 900J. Ale hlavne, hlizne su super odolne a daju sa prebijat vela krat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"