TAURUS TRACKER 44 .44Magnum

elegant_matsumoto

TAURUS TRACKER 44 .44Magnum

Príspevok od používateľa elegant_matsumoto »

Koupil jsem si ji jako novou, zbraň je opravdu krásný kousek, spoušť jedna báseň, minimální vůle, rána je to pořádná, ale velké zklamání nastalo, když jsem zjistil, že hlaveň je mírně natočená vlevo a posunem hledí nelze mušku dohnat a zbraň střílí nalevo od středu terče. Dal jsem ji reklamovat, no uvidíme. Proto Vás upozorňuji na špatnou kvalitu dovozu, kterou dováží do EU. A to prošlo německou zkušebnou!
Máte někdo podobné zkušenosti u všech značek revolverů co se dováží do SR a ČR? :evil:
eager_blackwell

Príspevok od používateľa eager_blackwell »

Znamy kupoval tiez Taurus model neviem ale bol to 4" .357mag prevedenie leštený nerez prisiel mu s poškodeným hledím a na dvoch miestach mierne otlčeným rámom zjavne od padu na podlahu alebo pevnú prekážku.Reklamoval dostal nové hledí ale rám bez zmeny...
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

Ja som si síce nekúpil taurus, aj keď som pôvodne chcel, ale radšej som si priplatil a kúpil som si S&W 6" 44.Magnum. Bol samozrejme drahší, ale je to kus železa a strieľa nazaj presne! Nechcem nikoho kritizovať ani podceňovať, ale treba sa s ním naučiť strieľať. :lol:
inspiring_merkle

Príspevok od používateľa inspiring_merkle »

Páni môže mi niekto poradiť kde sa dá na slovesku kúpiť taurus tracker 44
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Skus Frano Nitra :wink:
friendly_johnson

Príspevok od používateľa friendly_johnson »

satoone666 napísal:Ja som si síce nekúpil taurus, aj keď som pôvodne chcel, ale radšej som si priplatil a kúpil som si S&W 6" 44.Magnum. Bol samozrejme drahší, ale je to kus železa a strieľa nazaj presne! Nechcem nikoho kritizovať ani podceňovať, ale treba sa s ním naučiť strieľať. :lol:
potrebujem poradiť, kúpil som nový SW 629, 6,5 palček, po príchode domov skúšam zasunúť náboj do valca zpredu, ale nejde to!! Beriem do rúk šupleru a zisťujem že priemer otvoru na výstrelovej strane valca je presne 10,80mm. Ale priemer strely od sellier bellot je 10,95mm!
Meriam dalej a strlivo prvi partizan má rozmer 10,80 a fiocchi 10,75. Je normálne aby sa strela pri výstrele musela pasovať s menším priemerom valca??? Ešte som z neho nevystrelil, teda aspon tie české sa nechystám, aké strelivo Ty používaš a čo si o tom myslíš???
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Ja som to teraz skusal s 357 a strela zaliezla v pohode zpredu do valca(po nabojnicu).
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"