Taurus 44mg

inspiring_elion

Taurus 44mg

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

zdar hosi, otazka do eteru, mam dilemu lebo by som rad vlasnil taurus 44mag, este je v dobrej cenovej relacii len neviem ako to bude s tym kompenzatorom na konci hlavne a s tym silnym strelivom ak by som to chcel nosit...........chcel by som to prevazne do lesa ale obcas sa pritrafi aj medzi ludi..hmmm
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Mozem ti len povedat ze je to vačšia bomba ako ked na strelnici strielame 58 :!: valec je dost hruby neviem ci je to dobry napad nosit :roll: ale vlaky zastavovat mozeš :twisted:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

Chcel by som raz byt hrdy majitel takehoto rucneho dela :) ale nosit to nedajboze kazdy den na pase :idea: neviem neviem...
Do lesa moze byt ale to je dlhsia debata.
PS: Ked to budes chciet-musiet pouzit niekde na verejnosti pozri sa ci tam niekde zbytocne nezavadziam :lol:
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

dik hosi, nosenie ma netrapi a spatny raz tiez nie, je to prevazne do lesa, na co nosit stale brokovnicu na pleci ked mozes ma t kanon na pase, je to len pre moju ochranu, obcas mas iba jeden vystrel a na druhy uz nieje cas, ani na splhanie sa na najblizsi strom........ale ide o to ci to dam na papiere ked ma A , a tam su urcene drobnosti ktoke omedzuju vyber zbrane,,,,,napr ten komppenzator a neviem ci su tie dela aj bez neho???
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

alebo mi skuste poradit co este mame u nas dostupne , ale 44mag. kukal som na SW ale kde je cena........v oblakoch
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

tak toto je pekne ale na moj vkus prilis klasa.....
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

cena tam je tusim 560e, za to inu .44ku tazko zozenies
elegant_matsumoto

Príspevok od používateľa elegant_matsumoto »

http://www.gunblast.com/Taurus-Tracker44.htm
Ten si kup a splní tvoje požadavky, sám ho mám, dá se dobře skrytě nosit a střílí přesně. :P
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Má tu niekto osobné skúsenosti s Trackerom v .44ke? Ako sú tieto revolvery na tom so spracovaním, životnosťou, prípadne ak by ho chcel niekto predať :wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Nevie niekto nahodou, ktory predajca na SVK by mohol mat tento tracker na pulte?
inspiring_ramanujan

Príspevok od používateľa inspiring_ramanujan »

frano nitra on ho ma rozmyšlam nad nim
Používateľov profilový obrázok
lovec
častý prispievateľ
Príspevky: 5149
Dátum registrácie: 18 years 7 months

Príspevok od používateľa lovec »

Kolko za to pytaju? Vzhladovo sa mi celkom postava,aj diera v lafue je dostatocne velka.....
inspiring_ramanujan

Príspevok od používateľa inspiring_ramanujan »

okolo 440 eur
outdoorman
občasný prispievateľ
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa outdoorman »

Ja som tento mesiac kúpil Taurus 444multi ultralite titanium 6x44magnum, 800gramov, 4 palec, svetlovodná muška, príjemná gumenná rukovať. Cena 600eurikov. Je to nositeľné na turistiku a na poľovačky/ako záložná zbraň/. Do mesta nosím Glock 36 a v ňom 45 ACP EFMJ.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"