Smith & Wesson 629 44. magnum

erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

V SR rozhodne Frano NR
CR : Zbrane Brimova - velmi dobre skusenosti a hlavne ti vybavi vsetko na policii.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

Nechcem strasit, ale pozeram, ze nad revolvermi (na Slovensku) sa cenovo zmraka. Vcera som pozeral stranku Rugeru. Neveril som vlastnym ociam. Super redhawky, Redhawky aj GP100 isli markantne hore. Radovo o 10tky dolarov. Aj na stranke BW Armsu su uz nove ceny. Kde su tie casy, ked som v e-shope obdivoval KGP141 za cca 530E. Nehovoriac o tom, ze kopu modelov maju vypredanych. Myslim, ze terajsie ceny su pre priemerneho slovaka nenormalne. Neviem, ako je to u SW, ale ti na tom budu asi podobne. Kto chcel kupovat novy revolver, prepasol si sancu na lacnu kupu. Ja som ten svoj objednaval takto pred rokom a predbezna cena bola 820 euro. Ze sa potom zmenil kurz a ked v decembri prisiel za 890, je uz cosi ine. Ale stale som lacno kupil oproti dnesku a hlavne, prisiel vcas !!!
Uvazoval som este nad KGP141 od Rugeru, ale pri tychto cenach si necham zajst chut.

Skuste si smith-wessonaci overit, ako je to vo vasom tabore. Urcite podobne. Kupovat teraz sa isto neoplati.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ta som sa opýtal Franka čo stojí 629, práskol cenu 1250, ja som kúpil pred tromi rokmi za 830. A ja baran som hodil inzerát že to predám, cenu som zvažoval tak cca 650 a ešte som sa bál či nie veľa????
elegant_saha

Príspevok od používateľa elegant_saha »

Zdravým som držiteľom zbrojného preukazu a chcem si kúpit revolver kalibru 44 mag na ochranu osoby pri turistike a prechádzkach po hore ale neviem ako kope a ako sa znáša ráž 44 magnum tak by som chcel poprosiť majiteľov revolverov 44 mag či by neboli ochotný ísť somnou na strelnicu a dať mi vyskúšat som ochotný aj zaplatit ďakujem.
elegant_saha

Príspevok od používateľa elegant_saha »

Rudo napísal:Pridi na webforum stretnutie v strede maja v Istebnom a tam budes mat .44ky na vyskusanie i zbrane inych razi. Tak najlepsie posudis, ci ti bude taka zbran a taka raz pasovat.
určite prídem ale to už je neskoro na kúpu
elegant_saha

Príspevok od používateľa elegant_saha »

tak teda akú ráž by ste odporučili ??
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

tomas,este raz:co povazujes za riziko v lese? pretoze vitalita roznych zvierat sa lisi...
elegant_saha

Príspevok od používateľa elegant_saha »

abakan
medveď ,diviak
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

pouvazuj o mensom kanone ale o ranivejsom strelive napr. Ruag. zvladnut viac ran pre netrenovane oko a zapastie v 44m je tazke cize mensie vcielky ale ranivejsie vo vacsom pocte pri chvatnom paleni sa rovna vacsia sanca masivnejsieho poskodenia. ale bude tu urcite aj nejaky zastanca tych velkych serblov:)
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Rychla a nerozvazna kupa je skoda penazi. Ja by som na tvojom mieste bral revolver (mne sa pacia a pri zlyhani naboja mozes palit dalsi, co pri pistoli koncis) hlaven 4" .357mag. Vyber materialu je diskutabilny, z oceloveho sa dobre striela ale je tazsi na nosenie, titan a rozne zliatiny su lepsie na nosenie ale hmotnost chyba pri strelbe. Ja som mal moznost porovnat moj Ruger LCR .38sp s 2"hlavnou s Tarusom 4" hlavnou .357mag.
Ruger je daky odlahceny material s kompozitovym ramom (je to daky odolny plast) je to fajn na nosenie, Tarus bol ocel ci nerez uz presne neviem.
vysledok je taky, ze mala .38sp s 2" hlavnou kope ako kon, strelba je nepohodlna, pazbycka len na dva prsty a na 10 m tak akurat trafim terc postavy. Zato .357mag s 4" hlavnou bol podstatne prijemnejsi na strelbu a sam som neveril o kolko presnejsie som strielal a to som dal iba par ran.
Niektore strelnice poziciavaju zbrane a to by si mal skusit, pripadne sa dohodni s dakym co ma zbran aku by si chcel a chod s nim na strelnicu.
inspiring_newton

Príspevok od používateľa inspiring_newton »

nezacinate zo zleho konca?
chlap chce obrovsky kaliber na diviaka a medveda a v zivote nevystrelil na pohybujuci sa terc v stresovej situacii./ak vobec z niecoho strielal/

Na medvede a diviaky staci rolnicka,ako povedal jeden nemenovany forista,to je to okruhle,co zostane v medvedom truse :lol:
inspiring_austin

Príspevok od používateľa inspiring_austin »

ale vies ten pocit z teoretickej palebnej sily...co tam po praktickej stranke:)
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ono s tym macom je to tazke, ak je dalej staci nan aj poplasnak a ak je moc blizko nepomoze ani granat, lebo ho nestihnes vybrat. Zato pocit bezpecia je na nezaplatenie.
Používateľov profilový obrázok
Rudo
častý prispievateľ
Príspevky: 901
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Rudo »

V tom pripade postaci toto:
Obrázok
friendly_visvesvaraya

Príspevok od používateľa friendly_visvesvaraya »

Zdravým všetkých, konečne sa mi podarilo zarezervovať si 629 Stealth Huntera :) . Strieľaľ už niekto z Vás z neho? Osobne som 7,5" hlaveň ešte nevyskúšal :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"