Astra 357mag

inspiring_ganguly

Astra 357mag

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 09:17, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Dátum registrácie: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa Venet »

Ja som tiez po nej pokukoval, len momentalne neni za co. Na Tvojom mieste by som ju bral setkymi desiatimi. Pocul som na nu len dobre recenzie. A radsej si daj prebijat 357M na slabsiu laboraciu - 38S maju kratsiu nabojnicu a zevraj to nerobi dobrotu vo valci z dlhodobeho hladiska. Ale su to setko len spravy z druhej ruky.
friendly_mccarthy

Príspevok od používateľa friendly_mccarthy »

Určitě bych z ní nestřílel 38WC klasického typu, spíše když bych jí měl na mířenku tak přebíjené, laborované tak, aby ty zbývající 2,5 mm o co je 357 náboj delší koukaly z nábojnice ven, nebo používal 357 nábojnice.Pokud budeš používat 38 normální, i tak dojde k vypalování komor a náběhového kužele. Dále doporučuji odstranit pádovou pojistku, která akorát kazí chod spouště. A co se týče ceny, počítejte s tím, že náhradní díly se už neseženou, takže by neměla být moc vysoká.....
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Co sa stane, ked sa 'vypalia komory' pouzivanim kratsich .38-iek v .357-ke?
Oslabi sa nadmerne material valca?
Sposobi to urychlenu koroziu alebo deformaciu?
Alebo co?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

yarco napísal:Co sa stane, ked sa 'vypalia komory' pouzivanim kratsich .38-iek v .357-ke?
Oslabi sa nadmerne material valca?
Sposobi to urychlenu koroziu alebo deformaciu?
Alebo co?
po obvode krckov nabojnice dlzky 38 sa vypalia do komory priecne ryhy (korunky). ked das nasledne do takto vypalenej komory dlhsiu 357 hilzna 357 sa po vystrele nafukne a v mieste ryhy sa vyduje cim ryhu vyplni. tym sa dlhsia 357 v komore akoby uzamkne a bude problematicke ju dostat z komory von. myslim ze tak hrozi poskodenie systemu vyhadzovac/vytahovac (hovorim vseobecne - revolvery aj karabiny 38/357)
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"