Ruger New Vaquero 45Lc -357mag

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Mal si na strelnici obe rugre alebo len jeden? Včera sme boli tiež puknúť na strelnici a skúšal som tam Astru 357 oproti Rugru som mal pocit že kopala podstatne viac a to som použil rovnaké strelivo predpokladám že kvôli dĺžke hlavne. Ruger ma 5,5 a Astra 4palec. Ako je to s kratším Rugrom kope viac?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

kratsi kope uplne rovnako co do intenzity razu ale mam pocit ze ma dokonca mensi zdvih ustia. kazdopadne je viac vyvazeny a akosi lepsie sedi v ruke.

ked som davnejsie skusal yarcovu .38spl v stvorpalci modernej koncepcie (znacku si nepamatam) tiez sa mi zdalo ze kope viac ako ruger nv. mozno je to dane tvarom pazby. spatny raz rugra je inak rozlozeny a skor sa prejavuje zdvihom ustia ako kopancom do dlane. markantne je to najma ak skusis najprv pistolovy uchop a potom old schoolovy westernacky uchop s pokrcenym laktom a pomerne volnym stiskom dlane. pri staromodnom uchope sa da v pohode vystrielat aj 100 ran bez toho ze by dlan bolela od spatneho razu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

par ran strieľam bežne na jeden záťah a vôbec to necítim , je to tak jak píšeš :wink: Opasok a puzdra už na nich máš?
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 08 Dec 2009, 10:56, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

zatial mam pouzivam nylonove puzdro od dasty na 6 palcovy revolver. dobre do neho padnu oba rugery. westernacku vybavu sa chystam riesit neskor. zatial mam len army holster s chlopnou na colt 1860 (sadne aj na SAA a ruger) a westernovy holster od KM Saddlery. ani jeden mi prilis nevyhovuje. ak by si mal zaujem, predam ;)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:49, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

army holster je robeny na krizove tasenie lavou rukou. predpokladalo sa ze dostojnik bude mat v pravej ruke sablu a v lavej revolver. lenze je to puzdro na 7,5 az 8 palcovy revolver.
KM holster je cierny, pre pravaka na pravy bok.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"