Ruger New Vaquero 45Lc -357mag

inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Nad ubertim som tiež uvažoval pekna napodobenina Coltu 1873 ale ta kvalita sa mi nepozdavala ,stačilo mi ho vziať do ruky a Ruger bol jasny viťaz. Pači sa mi na nom že je hotovy hned z krabice žiadne ladenie :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Trošku sme ho prevetrali na strtelnici je neuveritelne presny ručka je trošku menšia a chce to zvyk . Mam tu jedno foto terča na 25m nieje to najlepši nastrel bol aj lepši, ale som celkovo spokojny , už len trenovať :D
Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Tak už mam jedno puzdierko na opasok :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

zatial sa mi dobre osvedcilo nylonove puzdro od dasty na 6 palcovy revolver. a tu je moj krasavec:

Obrázok

Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Tie rúčky sú pekne :wink: posledne sme boli skúsiť TT a Rugra na 50 a 100m po par ranách sa mi darilo na 50m celkom slušne obstrelovať pachošovi revolver v ruke na 100 som mal už len posledne 6 náboje z toho som mal 4x zásah :D na 50a 100m som z neho strieľal po prvý krát. Inač TT vôbec nezaostávala a na 50m mala aj navrch alebo to len R tak dobre striela :wink:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

tu je novy prirastok:

Obrázok

Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Krása a v akom call? Teraz máš doma 3 SAA?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

opat 357mag

mam tri ale 7.5' taliana som uz davnejsie supol do komisie. zatial bezuspesne, mozno si ho nakoniec vezmem.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ja stále vravím že tie SAA sú návykové kúpiš 1 a zrazu je ich plný trezor :D
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

tak tak, vobec SA revolvery ako take maju cosi do seba. keby mi to rozpocet dovolil a utrhol by som sa zase z retaze viem si predstavit ze zbierku doplnim o

- ruger blackhawk (btw v dease maju teraz v komisii starsi model ale ten mi koli chybajucemu indexovaniu a hlinikovym dielom prilis nereze)
- remington 1875
- colt navy 1851 richards mason conversion v .38spl
- sw schofield

zial posledne tri menovane su v cenovo prijatelnych medziach zohnatelne len od talianov ergo nalezita kvalita spracovania sa nemusi dostavit.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Ved práve človek si na SA od Rugra zvykne a čaká že aj iné SA fungujú tak isto ale keď som skúsil taliana neočaril ma .Už si nového miláčika skúšal na strelnici? Co ma ruger blackhawk z hliníka? :shock:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

nepodareny talin na prvy pohlad vyzera fajn ale pri blizsom zoznameni sa clovek zisti ze zlicovanie nic moc a mechanizmus potrebuje dost poladit. dost zavisi od kusu.

este som ho neskusal...

stare blackhawky maju hlinikovy ram rukovate a hlinikove puzdro vyhadzovaca. je to spricnute hnusnym ciernym lakom krory sa strasne bije s brynirom na rame, hlavni a valci...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Nevieš od ktorého roku sú nove blackhawky bez hliníka ? Alebo stačí že je označený New model blackhawk?
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

neviem kedy upustili od hliniku, ale sucasna produkcia je uz celokovova a ma indexovanie valca.

oznacenie new model je zradne. oznacuje sa nim jednak (uz par rokov stara) nova modelova rada ktora nema tri sroby v rame (ako colt SAA) ale len dva (ako napr. new vaquero) a jednak aj sucasna vylepsena produkcia bez hliniku a s indexovanim. kdesi mam poodkladane clanky o blackhawkoch, mozem ich pohladat a posunut presnejsie info. dufam ze moc nemystifikujem. :roll:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

tak dnes som testol noveho krasavca. 110 ran 158gr ares eprx. vsetko bez problemu. kratsia hlaven je pohotovejsia a na moje ruky presna az az. :)

po cisteni teraz vecer som porovnaval oba rugriky a zial musim konstatnovat, ze uroven opracovania isla za dva roky mierne ale skutocne len mierne dole. ide sice len o kozmeticke zalezitosti a drobnosti ktore nemaju na komfort, estetiku ani funkcnost ziadny vplyv ale ked porovnavam so starsim vyrobkom zo zaciatku produkcie modelu tak sa to ukaze. inak absolutna spokojnost na mojej strane :)
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"