MATEBA autorevolver

inspiring_shamir

MATEBA autorevolver

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

zdravim,

aky mate nazor na tuto zbran?
http://home.mweb.co.za/af/afadrb/mateba.html
momentalne niesom este drzitelom ZP, cize je to len v hladine teorie.
ale predbezne by som rad pocul nejake postrehy ci sa vobec oplati za takymto niecim snorit zhanat, vhodnost na nosenie a podla vas bolo by mozne ho pouzivat na sportovu strelbu?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:55, upravené celkom 1 krát.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

co som o nej zatial zistil, tak vraj je slusne stavana a pomerne kultivovana a presnaa ale je to doooost velky unikat na trhu, a priznam sa ze nemam tusenia co moze stat a kde by sa dala zohnat, ale tato otazka ma momentalne ani velmi netrapi
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:55, upravené celkom 1 krát.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

hej hej, NOD mi ho stopol :P

nuz pekny kusok ale ta cena je riaaaaaaadna :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 19 Jan 2011, 08:54, upravené celkom 1 krát.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

nepovazujem sa za experta v tomto smere ale zda sa mi ten caliber az zbytocne silny, teda pokial nema clovek v umysle dierkovat medvede v lese :)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3105
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

Zaujímavé riešenie, až na to že keď prdne nejaká súčiastka tak máš na pár mesiacov v trezore kus železa. A mám pocit že táto konštrukcia môže byť náchylná na vyliezanie gulí z hilzne, ale to je iba pocit...
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

zatial co som o nej zistil, je vraj bezporuchova, a kupodivu presna. O citlivost mechanizmu trocha mam obavy.
ked som to tak studoval , nieje to o nic komplikovanejsie ako kazda ina zbran, je to len frankenstein revolvera samonabijacej pistole.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3105
Dátum registrácie: 16 years

Príspevok od používateľa R »

Tony: no mne sa hlavne nepáči to množstvo hmoty ktoré sa musí hýbať pri výstrele, terčové laborácie ho podla mňa neobtiahnu,tiež neverím že by bol presnejší ako klasický revolver s pevným laufom. Ak by som nevedel čo s peniazmi tak ok, ale inak by som do neho nešiel.
inspiring_shamir

Príspevok od používateľa inspiring_shamir »

ano, priznavam ze na tejto zbrani je skor "dobry pocit" vlastnit nieco neradicne, to nepopieram.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"