Oplati sa Taurus 16 rokov, 6palec 357Magnum,6 ranovy za 400E

inspiring_chatterjee

Oplati sa Taurus 16 rokov, 6palec 357Magnum,6 ranovy za 400E

Príspevok od používateľa inspiring_chatterjee »

Oplati sa Taurus 16 rokov, 6palec 357Magnum, 6 ranovy za 400Eur ?

Vzdy som tuzil vlastnit revolver so 6** palcovou hlavnou a razou aspon 357 Magnum. Mam teraz ponuku na 6** palec 10 rocny, 6 rannovy 357 Magnum s gumovou ruckou, vetracou listou na hlaven a stavitelnymi mieridlamy po druhom majitelovy. Je to pol Slovenska odomna, takze poradte ci mam ist do toho pripadne na co si davat pozor. Moj favorit bol vzdy Ruger pripadne SW ktore ma mozu v klude prezit... ;-}
Naposledy upravil/-a inspiring_chatterjee v 17 Sep 2009, 19:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

V žiadnom prípade NIE. Teda aspoň podľa môjho názoru - revolvery značky Taurus idú NOVÉ okolo 500-600 € - závisí od modelu. Rozhodne si urob prieskum trhu pred tým ako niečo kúpiš od niekoho. A pokiaľ sa rozhodneš kúpiť použitý revolver tak urob dôkladnú inšpekciu všetkých ovládacích prvkov, hlavne, rámu atď. a najlepšie by bolo ho samozrejme vyskúšať na strelnici pred kúpou pokiaľ je to možné. P.S. : Takého 10 ročného Taurusa by som MOŽNO kúpil, keby bol za 200 € a aj to len MOŽNO, keby bol vo VEĽMI ale naozaj VEĽMI dobrom stave.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ano kolega ti dobre radi ,ja som takeho mal model 689.Cca pred 6-7 rokmi stal 13600,ja som ho este fukol za 12000tis.ale teraz max 200-270eur.Taurusy niesu zle ale zas nedal sa hned nachytat na dlhy lauf nieje to taky zazrak.Niekedy je lepsi 4-palec :wink: Treba skusit vole medzi valcom pri uzamknuti,mimo uzamknutia.Uzamknuty bez nabojov,stlac spust drz ju stale stlacenu a skus volu.Taurusy maju dost velke vole hlavne nove Trackery.Zbran na male vole je nieco od Holek-alfa proj.Alebo zozen v komise Colt python,king kobra a pod.Jednoznacne cena nie aktualna.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Na taurus bacha :!: Ja som pred mesiacom reklamoval taurus 357 mag 2"
Mal zle casovanie jednej komory a zasekaval sa.Po oprave v zaruke nearetoval valec a bol uplne nepouzitelny.Som rad,ze som ho uspesne reklamoval.Ja som ho kupil za 300,-€ a cena tvojho 10 roc 400,-€:roll:
Ak ho budes brat skontroluj uplne vsetko.Vole valca kazdu komoru tak ako popisuje BALISTIK,casovanie valca(kazdu komoru)-aretacny kolik musi zaskocit do vybratia vo valci este tesne predtym ako dojde kohut na ozub,os valca musi byt rovna.Ak ho budes moct odskusat,pozri po strelbe ako su orazene zapalky-mali by byt v strede.
Inac poznam par ludi,co su s taurusom velmi spokojni,takze zbran to asi nebude zla.Mozno maju len kolisavu kvalitu.Ja som mal smolu.
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3090
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

súhlas s horepopísaným, plus dodám že pred 10 rokmi brazílci do kvalitných materiálov neinvestovali, to sa zmenilo až nedávno a aj napriek tomu sa vyskytujú zmetky. 200€ je optimálna cena ak revolver dobre časuje, nemá niektorú komoru vyosenú a prihnutý rám.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:54, upravené celkom 1 krát.
inspiring_chatterjee

Príspevok od používateľa inspiring_chatterjee »

takze zbran ma uz 16rokov nie 10.

Ruger novy 6palec 357magnum som videl nad 700E, ten by som bral najradsej. Ale nikde som ho nevidel aj jazdeny predavat pod 500E
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:54, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

ak sa smiem pripojiť, nikdy by som nedal 400 éček za 16 ročný revolver, jedine že by to bol COLT alebo SMITH, MANHURIN alebo CORTH. bol by to veľký hazard, a v tej dobe naozaj taurus vyrábal z blata, tieto novšie čo robia na Floride už majú skvelú oceľ, o presnosti spracovania a mechanike u taurusa radšej pomlčím, ja som dal prednosť viac ako 100 ročnej kvalite a overenej značke, a kúpil za 830 Euro SW, za tú istú cenu kúpiš hravo ale aj čízu :D
inspiring_chatterjee

Príspevok od používateľa inspiring_chatterjee »

Taaakze vdaka za pripomienky a rady. Cenu som zjednal na 8000sk s tym ze tam budem musiet spravit tlakovku a jedno z druhym. Chcem ho ist pozriet a podla Vasich rad aj vyskusat na strelnicu. Ake mozu byt tie vôle ktore ste spominaly na natiahnutom revolvery bez nabojov?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Hm vole pri nenatiahnutom :?: moj typ ked som mal Taurusa 0.3-0.5mm,ked ale rukou natiahnes kladivo,spustis cez palec,spust musis mat ale stlacenu nemal by mat skoro ziadnu.Vtedy dochadza ku vystrelu,to je podstatne :!: ale ked som drzal alfa steel ten je super,ale Taurus Traker ako som pisal na novy kus hrka riadne.Chcelo by to niekoho skuseneho zobrat zo sebou nech sa na to mrkne.Ale pri sume 8tis ti to na kondicne buchanie staci.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"