Smith&Wesson 629 .44 magnum

Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

dirty harry:
Tak to mas chybny nazor... fakt ta chemia je potrebna, teda ak chces udrzat zbran v top stave :)
C08R4:
ja ciste olovo nestrielam , kazda firma vyraba pripravky osobitne na spaliny prachu, medeny oter, oloveny oter atd. niektore su univerzalne , ja pouzivam tieto pripravky , ten hoppes Cooper solvent pouzivam na cistenie medi, no pise na nom ze odstranuje aj oloveny , plastovy oter atd. , Hoppes .9 odstranuje rovanko spaliny prachu a olovo ,medeny oter sa da KRASNE a rychlo odstranit aj bezne dostupnym pripravkom SITOL . stoji to cca 2-3 € , olovo kazdopadne treba chemickym roztokom aj aj drhnut mosadznou kefou, to plati rovnako aj na 22 LR , tu je link konkretne na vyrobky hoppes http://www.hoppes.com/products/bench_rest9.html
alebo obrovsky vyber - 100vky pripravkov , na midwayusa :
http://www.midwayusa.com/browse/BrowseC ... um=fullnav
U nas bezne dostupny Ballistol je vraj tiez dobry na odstranovanie medi, olova a spalin, treba skusit,WD 40 a tie ostatne pripravky pouzivam hlavne na 58 cku a pistol :)
moja cistiaca sada :
Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:42, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa maros15 »

traviaci system :D
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

bum : To je nutne pozit ked strielas z vacsich kalibrov. napr. z 44 Magnum aby sme z temy nevybocili :lol: :lol: tlmi to spatny naraz :!: :lol:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

celkom pekne naplnený bar!!! :D
dačo na tú copper kúpim, laufík preglančím, zvonka vykartáčujem....
mal som doma prípravok ROBLA sa tuším volal, ukrutánsky razil čpavkom, tým som si svoje laufíky zvykol pucovať, tak teraz kúpim náhradníka by som lepšie štrílal..
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"