Smith&Wesson 629 .44 magnum

Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Smith&Wesson 629 .44 magnum

Príspevok od používateľa dirty harry »

Turbiakovi
V našej diskuzii sme sa bavili aj o strelive, čo sem nepatrí a správca nás presunul do streliva.
Preto otváram túto tému, ak ta zaujíma S&W 629, môžeme pokračovať tu. Ako som už napísal, fotky môjho kanónika nájdeš na " fotogaléria našich miláčikov" v registri " mimo témy".
Ak by si chcel čokoľvek vedieť, opýtaj sa aj cez mail, poradím, ukážem, predvediem, vyskúšaš a budeš to chcieť tiež, preto sa nezahrávaj :D :D
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Teraz som nameral šuplerou hrúbku medzi komorami na najtenšom mieste....3,3mm, meramé zpredu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:45, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

na opačnej strane, kde dosadajú dná nábojníc je hrúbka medzi stenami .....2,35mm, tam sú ale tlaky pri výstrele v porovnaní s výstrelovou stranou neporovnateľne slabšie..rozhodujúca bude asi aj kvalita materiálu
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

ak myslíš aretačným zárezom ryhu v zadnej časti valca, tak tá je zvonku pri každej komore. Strelivo +P nie je možné strielať z revolverov S&W, ale len z Rugera alebo Contendera, ak sa nemýlim. Ale ak sa mám priznať, isto by som také nepoužíval ani keby som vlastnil Ruger, skúšal som streliť remingtom high velocity, a poviem ti že to sú už velmi silné kopance, čo potom asi robí +P???? :x :x
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

viem si to predstaviť, strielal som už na 50 aj 100m, ale optiku na to nenasadím, to nie je super redhawk, ale asi by som to ani nechcel, mám mauser gulovnicu 7x64, 7x50 artemis optika, tak ked mám chuť, strielam 250m týmto krásnym železom.
Tie mieridlá mi stačia, je to skvelá kanonáda aj na tých 50metrov, ale to čistenie potom, potrebujem zohnať taký obyčajný medenný kartáč, aby som opucoval valec z vonkajšej strany, ale aj taký zakalený nie je škaredý!!! nevieš kde také dačo kúpiť?? obyčajnú medennú kefu, ale aj dobrý medenný vyterák, mne sa vždy vyterák rýchlo rozsype a vypelichá...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

pozriem tesco aj baumax, uvidíme, dakujem
Používateľov profilový obrázok
TURBIAK
častý prispievateľ
Príspevky: 2007
Registered for: 16 years 3 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa TURBIAK »

Pouzivaj nato urcenu chemiu, robi ju kopec vyrobcov , hoppes, shooter choice, montana xtreme atd, chemia co ti rozpusta usadeniny , prachu , osobitne potom na med a olovo atd. prirodzene ze na nasich obchodoch to nezozenies...
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3107
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa R »

dirtyharry: alebo si namiešaj Ed´s red, funguje spolahlivo.
http://home.comcast.net/~dsmjd/tux/dsmj ... ds_red.htm
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

radšej by som bral nejaký ten medenný kartáčisko ako chémiu, neznášam rukavice na rukách, a potom tie smrady, radšej riadna kefovačka ta ně??? :D
Používateľov profilový obrázok
C08R4
častý prispievateľ
Príspevky: 2140
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa C08R4 »

OT: Turbiak a co pouzivas na olovo?
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"