Taurus .44CP

RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

V pohode, nik Ti to neberie.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 18:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

RisoP,takisto vlastna skusenost.Po 700 ranach bol vrateny(mod605).Presnost bola dobra aj spust bola super,len co z toho ked sa zasekaval :cry:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

bum-aj mne ostal aspon super srobovak :lol: u mna je Taurus za tie prachy celkom fajn.Ale aj ja pokial som si nestrelil zo SW,alebo Colta Pythona som bol Taurusom nadseny.Keby sa dal za tie prachy zohnat jedem tento znackovy revolver :wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

No, takže dafinitivne sa asi obzriem po rugeri alebo SW.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

aj ja prispejem svojou troškou do mlyna....
moja skúsenosť bola nasledovná - istý čas som mal možnosť strielať taurus 669 CP, 6 inch, 357 magnum, môžem zodpovedne povedať, že tak perfektnú spúšť v SA aj DA som ešte nedržal, v DA nebola takmer počuť, a v SA bola skoro na úrovni môjho terajšieho SW 629. Vystrielal som cca 250 nábojov rôznej značky, všetko bez problémov, a navyše presnosť bola skutočne obdivuhodná aj napriek tomu že nie som top strelec.
Teraz mám 629, 6,5 inch 44 mag, skvelá zbraň, maslová spúšť v SA, ale v DA je to v porovnaní so spomenutým taurusom asi o 30% horšie, tam mal taurus navrch!!! Presnosť 629 je nenormálna, vôle sú skvelé, bude dlho moja " láska".
Tak a teraz si vyber, snažím sa byť vždy objektívny :D
Používateľov profilový obrázok
Venet
prispievateľ
Príspevky: 279
Registered for: 17 years 2 months

Príspevok od používateľa Venet »

Chlapi, nechce sa mi zakladat dalsiu temu o taurusoch, tak to pisem sem. Ma niekto z Vas Taurus 905 B2 9mmL? Chcel by som si ju vyskusat.
A hned ma nekamenujte ze revolver na pistolove strelivo, proste si ju chcem vyskusat.
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Posielam Ti súkromnú správu, viem o jednej skúsenosti.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"