SW 500 magnum

Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Dátum registrácie: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

Mno, to video sa mi zda alebo trochu prehnane, alebo ten strelec/Elvir psychologicky cakal neviemaku ranu a telo reagovalo podla toho.

Ja som z S&W500 sice dal len 10 ran, ale nezdalo sa mi to byt az take strasne. Ano, ten hluk bol aj cez sluchatka neprijemny (a po druhej rane sa strelnica samo-evakuovala - podotykam ze bola vnutorna/kryta...), ale aj ked zdvih zbrane bol znacny, ziaden ukrok dozadu ani nic podobneho si nepamatam. Jasne ze nejaka dvojrana alebo pudova strelba je nemyslitelna, treba ozaj dobry postoj, drzanie zbrane, atd., a jedine ake take prakticke vyuzitie ma asi len ten kratky ES model (Extreme Survival - obrana proti grizzly a pod.) aj ked strelba s tak kratkou hlavnou a bez kompiku je ozaj len do extremnych situacii...

Inak, tych druhych pat ran som dal len pretoze som uz mal kupene naboje, nebyt toho stacilo uz prvych par ran aby ma ten entuziazmus 'velkeho kalibru' presiel :roll: a trvalo cca dva dni nez som opat mohol pisat sms-ky... (pri Deserte .50AE som stuhnuty palec citil len par hodin)

Do nasich koncin je ale taketo 'delo' ozaj len rarita do trezoru a na chvalenkarstvo... :roll: :lol:


Gunslinger
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

To je pravda, ale ja osobne si myslím , že mať dobrý kanón len tak pre svoje potešenie nie zlé. Musím uznať , že na nosenie to určite nie je
inspiring_elion

Príspevok od používateľa inspiring_elion »

hmmm ako sa to vezme, mna by velmi netesilo prestrielat pol vyplaty, lebo vcely su fakt drahe a potom si este ani ruky necitit, ved to sa potom nevies ani najest poriadne, moj nazor je 44mg maximalne este to vies aj poprebijat ako tak
inspiring_booth

Príspevok od používateľa inspiring_booth »

ja som tuto pistol kupoval otcovi na narodeniny. ma to na nosenie ale nenosi to :D , uz aj naboje su dostat normalne . ake je zazitok snej strielat.stoji to zato. v zivote ma nebolela tak dlan a neviem ci by som sa opovazil strelit jednou rukov
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"