REV0LVER Arminius 38

inspiring_galileo

REV0LVER Arminius 38

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Mal by som na vás prosbu..Pod stromec by som si rád pridelil nejaký ten revolverík.Tento kúsok na mňa robí celkom dobrý dojem,ale kupovať pištolku neni ako kupovať rožky.Bol by som rád keby ste mi hodili nejaké tie rady-tipy a triky na čo dať pozor pri kúpe a či to neni nejaký šmejd.Nemôžem nikde nájsť stručný popis tohoto revolvera.Jediné čo som našiel,že to robia nemci,ale to je všetko.

Aby bolo jasné,chcem niečo malé čo ochráni mňa a moju rodinu.Keby začala vojna som pripravený sa bránť CZ 75 semicompactom :D

Jedná sa o tento kúsok:
Obrázok
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

Cena ....????

Ak je dobrá , tak na Tvoj účel / obrany family / bohate postačí ....

Jedná sa o HW 38 s 2 palcovou hlavňou .

Solídna , presná ...čo do kvality a ceny patrí do , povedal by som , do strednej triedy revolverov ...

Mal som to isté v 22-ke ...plná spokojnosť ... :wink:

Pozri medzi týmito manuálmi..

http://pdfdatabase.com/index.php?q=the+s+w+revolver
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:23, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

:D
Čo znamená z hovnokovu? Nemám v umysle z neho páckať 150 za mesiac..

Cena 185 evríkov..
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Dátum registrácie: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Zinková zliatina. Ale cenu zraz nadol.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Pozeral som trocha po nete a videl som aj za 130,ale ten vyzeral ako by prežil púštnu búrku..Aká je tak ideálna cena?Oplatí sa ho teda vziať?
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

DeMaio: ak nemá nové tormentačky tak ho nekupuj, je dosť velká pravdepodobnosť že ak už má dačo nastrielané tak neprejde.

edit: 130€ je strop za velmi zachovalú zbraň, ja by som do neho nešiel ani za 50,-
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Velmi dobre ti vsetci radia nechod do neho :!: ako ucel by ti splnil,ale radsej ked chces zvolit lacnu cenovu skupinu a ram zo zinkovej zliatiny kup Holek,vyrobca Alfa Proj.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Aj ja radím NEKUPOVAT. videl som jeden a normálne sa mu začala kývať hlaveň v ráme. Inak načo potom kupovať aby si ho mal šuflíku, bez strieľania. Ceny sa pohybujú okolo 65 euro.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Dal som na vaše rady a odstúpil som od kúpy.Dokonca nemal ani tlakovku..Dnes som bol na skusy po obchodoch a voila.Usmieval sa na mňa ja na neho no neviem.Vyzerá to tak že skokom o pár stoviek sa budem tešiť s nového Ruger LCR:38 Special..Síce stojí cez 4 stovky,ale rozhodla ozaj kvalita pred sračkou..
Konkrétne sa jedná o tento kúsok:

Obrázok
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:22, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

No neni to tak čistý plast..Myslím,že nekupujem zle,ale samozrejme budem rád ak sa tiež vyjadríte..Som na 80% rozhodnutý,že ho vezmem tak píšte..
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

A co Ruger sp 101?Podla mna lepsi aj viac vydrzi.Len neviem kolko stoji novy.Jazdeny by si podla mna kupil do tych 400.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:22, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tu by som sa vrátil k prvému postu..Chcem to na ochranu nie na 100 rán mesačne..Na to mám CZ-tku..Dostala ma tá váha a hodnotenia iste nemá zlé..
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"