REV0LVER Arminius 38

friendly_robinson

Príspevok od používateľa friendly_robinson »

DeMaio napísal:A myslíš že že ruger nezvládne minimálne polovicu toho čo holek?Nikde som nenašiel info že by bolo obmedzenie ohliadne vystrelenia počtu nábojov..
No možno som hladal zle.

Ja neviem, aby som pravdu povedal ani netuším!!! a prajem ti len veľa veľa streľby a zábavy. Ja už len neverím ľahkým zliatinám! Skús sa pozrieť na článok na stránkach ALFA PROJ - napsali o nás - ZaN 4/2005 - revolvery holek, inak link ak pojde http://www.alfa-proj.cz/infoservis/naps ... ek-a175415 , ja mám ruger z ocele a tomu verím a teraz chcem ďalší a tiež len z ocele a ani plastik-fantastik ma zrovna neuchvacuje. Ocel vydrží najviac a aj v prípade nehody zbrane alebo prebíjancov to skôr zvláda ocel. Ak sa mi podarí pridám foto armina, ale zatiaľ neviem ako :-)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:09, upravené celkom 1 krát.
friendly_robinson

Príspevok od používateľa friendly_robinson »

Môj problém je, že sa mi SAA veľmi nepáči a ani žiadny iný westernovej konštrukcie. Moj najväčší problém spočíva v úchope, ktorý je pre mňa hrozne nepohodlný a neistý. Pri mierení mám zalomené zápästie tak blbo že sa mi ani poriadne nedá zamieriť a zbraň mi vyskakuje v ruke a zakaždým si ju musím napraviť! Toto isté mi vadí na krepom Glocku - alias MLOKU :-) ten tiež stojí s úchopom za veľké guľové!! :-) Ale ak ti sedí v rukách je to super voľba, po predovke :-) asi najpevnejšia a najspoľahlivejšia konštrukcia krátkej zbrane. PS nevieš mi poradiť ako sa sem dávajú fotky z kompu? Hodím sem roztrhnutý armin :-) aj keď zábavnejšie to bolo keď ho roztrho :-)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Kapo
častý prispievateľ
Príspevky: 1434
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa Kapo »

No ja neviem. Často čítam, že každému nesadne taká či onaká zbraň do ruky a má problém z úchopom a z článkami prstov na spúšti.
Ja keď sa platonicky do nejakej zamilujem, tak mi do ruky sadne, ako uliata.
Aj SAAčko som držal v ruke dovtedy, až sa mi ruka neprispôsobila... :wink:
friendly_robinson

Príspevok od používateľa friendly_robinson »

A tu sú tie sľúbené fotky zničeného armina HW38. PS: ďakujem za rady ako sem vložiť obrázky. Obrázok Obrázok Obrázok Na poslednom obrázku už má vymenenú rukoväť a na pravo je vidieť vybratý čap na ktorom zostala visieť hlaveň s valcom. Našťastie sa strelcovi nič nestalo, iba tie dve nábojnice zostali zakliesnené v zlome a bolo treba značnú silu ich vrátiť do valca aby sa to dalo rozobrať!
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Poprosím o LOCK

Pokračovať môžeme tu:

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?p=49448#49448
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Caute.To je to na naozaj take zle s tym arminiusom? Dostal som jeden a som uplne sklamany po precitani tohto vlakna :(
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

Mal som jeden padol mi na zem a odlomil sa mi lučik
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak si ho dostal, tak je to super cena.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Dostal, len nakupne zaplatim...aj tak ma to dost mrzi... no nic.v utorok by mal byt oficialne moj + 150 vceliciek, snad cez buduci vikend pojdem skusit do zohoru.potom napisem svoje dojmy...
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Čo ťa mrzí? Arminius je revolver čo sa predáva za 100-150 eur, tú cenu by som za neho nedal (radšej by som si trocha priplatil a kúpil CZ 82 alebo napríklad Taurus 85), ale keby mi ho niekto dával zadarmo, resp. za cenu nákupka tak by som ho bral hneď. Najmä ak nemáš peniaze na inú zbraň, tak môžeš byť rád, že máš aspoň niečo zatiaľ, kým si kúpiš poriadnu zbraň.
Používateľov profilový obrázok
canis lupus
prispievateľ
Príspevky: 455
Dátum registrácie: 12 years 1 month

Príspevok od používateľa canis lupus »

Dobre hovoris, suvislo. Darovanemu konovi na zuby nepozeraj :)
Kaban66
občasný prispievateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 12 days

Príspevok od používateľa Kaban66 »

Prajem dobrý deň. Potrebujem pomoc. Z revolvera Arminius HW 38 SP som stratil tú srkutku, resp čap na vyklopenie bubienka. Poradíte, alaebo viete kde zohnať. 0905 178 108. Alebo palo.olah@gmail.com
Ďakujem Paľo
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"