REV0LVER Arminius 38

R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

DeMaio: držím palce nech ti spokojnosť vydrží,

Admin: asi by si to zaslúžilo nové vlákno, nech v arminiuse neriešime LCR...
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Skús sa zamyslieť a pouvažuj nad radou, či sa Ti "krpec" náhodou nestráca v tom batohu :wink: http://www.falco.sk/e-obchod/produkt/192/
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

R napísal:DeMaio: držím palce nech ti spokojnosť vydrží,

Admin: asi by si to zaslúžilo nové vlákno, nech v arminiuse neriešime LCR...
.....kua , za chvíľu aj mňa budete riešiť .... :wink: :lol:

Ale ja som tento ....

Obrázok
http://translate.google.sk/translate?hl ... start%3D10
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Dátum registrácie: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

arminius: tož vyklop kde je ten tvoj zlatý poklad... :lol:
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

igoca napísal:Skús sa zamyslieť a pouvažuj nad radou, či sa Ti "krpec" náhodou nestráca v tom batohu :wink: http://www.falco.sk/e-obchod/produkt/192/
Toto je absolútne bezpredmetné riešiť.Včera som bol pukať a do batožku sa zmestili obe búchačky.
A keby som náhodou CZ predal potreboval som kapsu v ktorej si okrem zbrane ponesiem aj buďilár,mobil,klúče,dáke tie náboje atď.
Opaskové púzdro je fajn,ale ja som skor taký teplákový :oops:
eager_meitner

Príspevok od používateľa eager_meitner »

Ja mam tiez ARMINIUS.Je to moja obľubená zbran.Asi mam šťastie na dobry stav.Viem ze je to tá najposlednejšia kategoria,no nevzdal by som sa ho.Uzamknutie bubna bieda,viditelné aj hmatatelné vôle.Na ráme(zinok)vytlacené spodky nábojníc.Každá komora po streľbe zanesená ináč(velké nepresnosti vrtania)No kupodivu úžasne presná zbraň.Viem že to vyznieva smiešne ,ale je to pravda.Strieľam relatívne slabými prebíjancami ,alebo wad cutermi,ináč by sa už asi rozpadol.Skúšal som strieľať z revolverov ale moc mi to nešlo.Tento zázrak som dostal výmenou za drulov22 len tak ,aby som mal revolver.A dobre som spravil.Rád strieľam mierenku(CZ75B)ale aj arminiusom.
inspiring_tu

Príspevok od používateľa inspiring_tu »

Mne pred nedávnom núkali ARMINIUS "2" 6- raňák .38 SPL z "hitlermetalu" v stave nového za nejakých 80 É-čiek. Ku podivu vôle v pohode a uzamykanie a časovanie taky. Myslím že domov do šuflíka, sem tam na opasok, sem - tam na strelnicu v dobrom stave nie zlá voľba. Keby som vtedy nebol mal ponuku na brazílsky celoocelák - klon Smith and Wesson -u 60, tak by som do neho asi šiel... :wink:
friendly_robinson

Príspevok od používateľa friendly_robinson »

HW38 4 palec som mal :-) a vlastne ho aj stále mám, len visí na stene vykuchaný jako kurča :-). Strieľal špičkovo presne, len mal za sebou už "pár" výstrelov a tak razky na strelnici sa svojvolne prerobil na zlamovací skofield :-) otvorilo rám na hrane nad úderníkom a na spodku, hlaveň ovisla na čapíku pod konzolou valca a nábojnice vyskočili von a narazili do ulomeného zvyšku cielnika :-) prosto sranda a hlavne sa nikomu nič nestalo!!! Zbrojár čo ho pitval a znehodnocoval usúdil že za to môže veľká vôľa medzi nábojnicami a rámom v mieste úderníku. Odvtedy ja ŽIADNY HLINÍK A PODOBNÉ SRAČKY (skandium, titán a pod.) len a len oceľ. Aj LCR je stavaná na pár výstrelov. Alfa - Holek má podľa testov výdrž 5000 rán a v USA sa táto hranica pre revolvery z ľahkých zliatin ráta ako extrémne dobrý výkon!!! a máloktorý výrobca ju dosiahne! takže LCR je tiež zbraň do šuplíka a nie na strelnicu! A ak chceš strieľať tak by som volil len ľahučhé laborácie a najlepšie WC, bo tie sú najslabšie. Ja mám Alfa-steel a Ruger GP100 :-)
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

A myslíš že že ruger nezvládne minimálne polovicu toho čo holek?Nikde som nenašiel info že by bolo obmedzenie ohliadne vystrelenia počtu nábojov..
No možno som hladal zle.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:12, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Ja si tiež myslím..

Ináč CZ semi na predaj.Infoška TU.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 17:11, upravené celkom 1 krát.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Manželka zavelila :oops:..Toš musím aspoň prejaviť snahu..A po padesiatke z LCR-ka majetok bezpečne ochránim
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa arminius »

DeMaio
Takže prišiel ich čas.
Manželka povedala,že jedna musí ísť z domu.
Pištol+2 zásobníky
Vystrelené cca 250 nábojov
Tlakovka do 2018
Registrované v BB
Cena dohodou.Pri vážnom záujme sa určite dohodneme..
Hm , teraz ktorá musí ísť z domu ? Manželka , alebo pištol ...???

A cena ???

Myslím , za manželku .... :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

A pištol ...tá čo vraví na túto skutočnosť ???
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Manželka sa na štastie nebalí tak zrejme sa budeme baviť o CZ-tke.. :lol:

Cena? Mám nejakú predstavu,ale uvítal by som nejaké návrhy..
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"