Winston Sport Brno

friendly_northcutt

Winston Sport Brno

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

Nema niekto blizsie informacie o tomto revolvery ? Upresnim je to mod. Winston Sport Brno, "6" hlaven,cal.38 Special, r.v.2001. Zaujima ma spolahlivost,presnost,cena a vsetky ostatne info o tejto zbrani pripadne link na nu.

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
arminius
častý prispievateľ
Príspevky: 3902
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa arminius »

Časť preložená pomocou prekladača Google
Winston silueta revolver

Guido J. Voda

CCR-551 je legendárny český šport revolver z 50. rokov - známe svojou presnosťou, ale aj pre bezchybné prevedenie. Za niekoľko desaťročí, sa ukryl za železnou oponou. Teraz už sa vyrába spoločnosť v Brne Winston opäť - ako silueta pištole.


1998 na majstrovstvách sveta vo Fínsku Sippoo som ho videl prvýkrát: silueta verzia legendárneho CCNR revolver. 19 55 Evolver model ako R 1 z dvoch bratov K aucky v Brne (Z brojovka) vzorov. Bola to skratka CCR-551. Teraz písma "Winston" nápisom na zbraň a kalibru .22 LR, ktorý bol vyhodený z 10 palce barel. Január Albrecht, člen Českej strany ho priviedol. V priebehu prípravy, zbraň bol dobrý nápad, ale to bolo ešte príliš jednoduché, a bubon mal dĺžku, 357, takže malý-kaliber strelou ukázal veľa zbytočných letu. Tiež odpočet nebol prax Silhouette natáčania upraviť. Aj keď zlomil suchého bez poškriabaniu alebo ťahanie potrebné, ale asi 1.5 kg .. Jedna tretina z nich by bolo dosť. Rukoväť sa dole široké a palec bez odpočinku, a otvorených pamiatok puristov - bez kliknutia a bez hľadia a dohľad tunela. Takže typický športová pištoľ s dlhšom časovom horizonte.

Hoci úpravy pre šport siluety bol len primitívne, fascinovala, ale perfektné prevedenie s lešteným povrchom a hlboké čierne presné načasovanie. Dokonca aj to, čo CCR-revolver bol slávny.

Po dlhú dobu je Frankonia CCR-551 sú k dispozícii ako pravidelný športové pištole, naposledy v januári 2001 dokonca ako špeciálnu ponuku pre DM 999, -. (V hlavnej katalóg 2000/2001, však, je cena DM 1750 uviedol, -.) Je výrobcu revolver Zbrojovka Brno, Brno zbrojovky, ktoré ponúka vo svojom katalógu, so 6-palcové barel v rôznych kalibrov a dokonca aj vo firemnej predajni.
http://www.silhouetten.org/waffen.htm

Tu ho niekto predáva ...

http://hobby-army.hyperinzerce.cz/zbran ... o-nabidka/

ale to si si mohol aj sám najsť .... :wink:
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

ja ho mam, je to velmi presna zbran, kvalitne vyrobena, ziadne vole, povrchovka na jednotku. mam ho v kalibri .38 aj .357 - vymenne valce, kvoli cene ale strielam z .38 special.ako tercovy revolver mozem len odporucit! :D
friendly_northcutt

Príspevok od používateľa friendly_northcutt »

Konecne niekto, kto o nom nieco vie a dokonca ho aj ma.Mozem len potvrdit,je to pekna,presna a kvalitne spracovana zbran.skoda z nej aj strielat.
Ja som vlastnikomn jedneho v razi .38 special, hlaven 6 palec, som nakontaktovany priamo na vyrobcu, len od nich som zatial nic blizsie nedostal, len to, ze ho vyrabali a uz ho nevyrabaju, ale ak by bol zaujem...
Mam jeden vyhliadnuty v razi .357, hlaven 10 palec-novy a nepouzity, myslim,ze za chvilu mi bude hovorit, pane...
Miseb, dakujem za info. Kupoval si ho novy alebo pouzity a kde, na Slovensku alebo v Cechach ?

Dakujem :lol:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Veľmi rád by som videl foto, je to zaujímavé.
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

Bol kupovany priamo u vyrobcu v Brne, uplne novy, robia ich len na zakazku, v obehu ich asi vela nebude...co je skoda, na tak vynikajucu zbran :cry:
http://www.winston.cz/
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

a este pripajam zopar foto pre dirty harryho :D
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok[/img][/list][/code]
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ďakujem, som veľmi nadšený.
Bonzneš cenu?
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

bonzol by som v pohode :) , ale dostal som ho ako dar, takze presnu cenu neviem. akurat som niekde videl inzeraty ze sa pohybuje pri 20 ceskych litroch
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Cena nie je až taká zlá, podla fotiek vidno že sa s tým vyhrali, prekrásne.
Vďaka. Nasadil si mi chrobač. :cry:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"