Taurus vs Ruger

Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Ale ja osobne by som sa isto nezahrával ani s mojim časom, ani s mojimi eurami za benzín apod. Stavil by som istotne na kvalitu a zvolil si cestu, ked za trošku viac peňazí dostanem o mnoho mnoho viac kvality, čiže isto by som kúpil TAURUS až vtedy, keď by všetky ostatné zbrojovky zatvorili....alebo číňania ovládli :D
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...opravujem svoj predchadzajuci prispevok, pisali to v SR z 1999 a pisali ze Taurus v kvalite dobehol SW a ze sa mu vyrovna a do konca nejaky amici pisu ze aj SW predbehol v kvalite...takze asi tak...
...mna od Rugera odradza jeho vaha, aj v 2,2paci je tazky az okolo 700g a este ze toho krpca robia len v nerezi a to ja nemusim... Od SW ma odradza trosku cena a tak trosku aj dizajn novych revolverov a Taurus trebars 85UL v razi 38Spl+P si pravdepodobne vyskusam-mam velku chut na nejaky maly bubienok a ked zistim ze som s revolverom netrafil predsa len mojmu gustu, tak ma to moc hnevat nebude...a posuniem ho dalej. Tusim uz starnem :) ze pojdem do valcaka... :? :?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:20, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...Bum a vsetci co maju LCR, nehnevajte sa ale to ja nepovazujem za nieco oku lahodiace...netvrdim ze je to zle, ale mne to nejako nesadlo...mam zauzite nieco ako ze revolver je v prvom rade klasika a taka chutovecka pre starsich pankov :) , ale ,,hento LCR,, nepovazujem aspon za klasiku...ale to je moj v kus, mam rad pekne a elegantne zbrane.../tu sa naskyta otazka preco sa vlacim so skaredym Glockom?? :shock: /
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:19, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...inak ten RugerSP101 2,2palec je velmi pekny a dobre spracovany, ale ta vaha a ta nerez... Ten Taurusik 85UL v ciernom mi pripada pre mna ako taka volba na skusku...Ked ma chytia revolvery za srdce, tak mozno casom si kupim aj nieco vacsie a mozno od SWecka, ale zatial to vidim na T85UL, ale este cakam co na to povie osoba ktoru som oslovil cez PMko...vzdy som chcel maly revolver, ale nikdy som si ho nekupil a teraz uz nastal asi cas...asi starnem :)
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:19, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1316
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

A co vravis na Taurus 617Ti? 560g,7 ran 357Magnum,2palce s kompenzatorom. Rukovat Ribbergrip na celu dlan,dobre zvlada vykonne strelivo...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

to BUM...ten guardian ma skryte kladivko?
to MRBLUE... raz som si chcel kupit T617ti, ked bol este ako novinka na trhu, ale strasne sa mi nepacil ten ,,velky ram,,...inak urcite dobra buchacka, ale mne sa strasne pacia male ,,J,, ramy a stacia kludne pat ranove a aj 38Spl+P...
...357Mag je na kratku hlaven a na pocit zo strelby uplne inde aj ked ma porty...
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2918
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

kuro159 napísal:...este cakam co na to povie osoba ktoru som oslovil cez PMko...
Osoba ti odpovedala :D. Ak budeš súhlasiť, hodím svoj názor aj sem.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:18, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Panzer dik za vycerpavajucu odpoved...ak chces hod to sem, mne to nevadi...vsak je to tvoja odpoved.. 8)
Budem musiet ist do NR k Franovi tie valcaky popozerat.../aj tak mam trvale byd. v ZH na chalupe a po nakupko musim az tam...a NR mam cestou/... takze asi nejake SWcko...no neviem okrem modelu 36 sa mi ziadny krpec nepaci od SW...no pojdem si ich pozriet a uvidim... :?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:17, upravené celkom 1 krát.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Bum, komis nie. U toho Rugera SP101 keby som predychal vahu, urcite nerozdycham tu nerez...takze preto si Ruger urcite nekupim, aj ked cena a kvalita-zivotnost je velmi prijatelna. Teraz som si urobil taky vytah malych revolverov od SW aj od Taurusu a uz len si ich ist pozriet k Franovi do NR...a spravne sa rozhodnut. :? To bude fuska a urcite aj bolehlav.
-Kaliber....jasny, 38Spl+P
-Kapacita..jasna, 5
-Spust......jasna, SA/DA
-Vaha.......jasna, pod 500g
-Velkost....jasna, ram maly ,,J,,
-Hlaven.....jasna, 2palec
-Farba.......jasna, cierna
-Material...neviem, moznosti vela
-Pazbicky..neviem, moznosti vela
Zabudol som na nieco??? :?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:17, upravené celkom 1 krát.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"