Taurus vs Ruger

eager_haslett

Príspevok od používateľa eager_haslett »

8)
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Taurus sa v nijakom prípade nedá s Rugerom porovnávať.
A neobstojí ani tvrdenie, že Taurus dobehol či dokonca predbehol SW.
Ak niekto mal možnosť tieto značky porovnať, musí sa usmiať.
Choďte k Fraňovi, vemte do ruky nový racing bull od Taurusa a potom skúste opísať svoje dojmy. Bol som, skúsil som, ten vergel mal vôle 15 ročného SW intenzívne strielaného, no proste hrôza, bieda, svrab a plané neštovice....
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:04, upravené celkom 1 krát.
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Osobne nevlastnim revolver ale tiez po niecom pokukujem na obcasne nosenie do lesa.Mal som moznost strielat zo SW model 360 PD 357mag.na 10 a 25 m a bol som velmi milo prekvapeny.Na to,ze je to scandiovy ram(valec titan) a hlaven 1.87" je velmi presny, o kvalite spracovania ani hovorit netreba,len ta cena=ale stoji za to určite.Ak by som sa mal ja rozhodnut medzy Taurusom a Rugerom ,tak by som radsej volil "RUGERA".Viac sa mi paci ich dyzajn (SP 101 mod.KSP-321X) a kvalita je tiez špičkova.Ale každemu sa pači niečo iné.Tak sa spravne rozhodni a napis co si kupil a ako si spokojny.
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Skus pozriet RUGER:GP100 model:KGP-161 ,cal 357mag. , 6" hlaven, 6 ran.(BWarms Skalica) Pred mesiacom som tam volal, SP 101 stoji okolo 516eur a GP100 moze byt drahší o par desiatok eur.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Dirty...to tu ani nikto nezpochybnuje...Ruger je uplna niekde inde ako je Taurus...Uz som to pisal, ale napisem to este raz...
Moj priklad: chcem maly a cierny revolver a lahky revolver na nosenie a strielanie na strelnici. Tu mi Ruger, aj ked sa mi velmi paci nevie nic ponuknut okrem LCR a to sa mi nepaci. Velmi sa mi paci SP101 ale je tazky a nerezovy...a tak som poskuloval po UL od Taurusa, ale nakoniec som po burlivej :) debate s Panzerom dal na jeho rady a pojdem do S&Wcka, ktore mi vie ponuknut vela revolverov, iba musim trosku este posporit, lebo cena je tazko rozdychatelna...Ale radsej si priplatim za kvalitnejsi revolver, ako neskor lutovat, popripade pendlovat kvoli reklamackam...
Takze rezume Taurus vs. Ruger jednoznacne vyhral S&W :) ...
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Presne ako hovoríš.S revolverom je to ako s autom.Tiež si nekúpiš také čo sa ti nepáči.No skrátka musí zarezať.A mať niečo v skrini na čo budeš zazerať a prasknúť zaň vela lóve to sa neoplatí.Skor či neskor by si sa ho zbavil.
Používateľov profilový obrázok
strelec122
prispievateľ
Príspevky: 296
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa strelec122 »

Cipiak
dal som za GP161 na predajni 526 Eu, priamo u dovozcu by ma vysiel 539 Eu. KGP- teda nerez asi o 60-70 Eu viac. Nechapem preco je v predajni lacnejsi, vzdy som si myslel, ze predajca cenu navysi a to mi dali este krabicu nabojov 357mag. gratis. :D
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Ja ti to vysvetlim, chodim k tomu dovozcovi castejsie ako do krcmy...Tiez som sa na to pytal a odpovedali mi, ze oni maju zmluvne ceny ako dovozca a nemoze mi dat zlavu ako mi moze dat hociktory predajca, pretoze oni nie su viazani zmluvnou cenou od vyrobcu... Cize predajca ti vie dat vacsiu zlavu ako dovozca...Preto prisiel o licenciu na dovoz Glockov Frano, lebo porusoval zmluvnu cenu od vyrobcu a Glock si to velmi strazi a kontroluje...
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

kuro a ako to bolo s tym FRANOM? To na tie glocky daval velku zlavu? alebo ich predrazoval?
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

To kuro159:
dobré rozhodnutie, neolutuješ a v tej značke asi budeš dlho váhať pokým sa pre nejaký konkrétny rozhodneš, majú širokánsku ponuku.
Potom sa tu pochvál, budem sa tešiť spolu s Tebou, isto aj zopár ostatných bude veľmi zvedavých...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

to Cipiak, Frano daval zlavy mimo dohody s Glockom. Gaston trva na tom aby sa jeho zbrane predavali zhruba za rovnaku cenu v celej EU a tym viaze zmluvou aj svojich zmluvnych predajcov, v nasom ponimani dovozcov...Dovozca na Sk moze predat lacnejsie Glock iba svojim obchodnym partnerom a ozbrojenym zlozkam...inak musi dodrziavat ceny dane vyrobcom. To ale nemusi predajca, pretoze jeho neviaze ziadna zmluva s vyrobcom... A pravdepodobne to je aj pri inych znackach zbrani tak isto. Takze ked si niekto mysli ze u dovozcu dostane vacsiu zlavu ako u predajcu je na omyle...samozrejme predajca a to hlavne na Slovensku moze cenu aj znacne predrazit, hlavne kde nie je konkurencia v okoli...
to Dirty, jasne ze napisem...mam vybrate podstate dva alebo tri modely malych revolverov od SW...Som tak trosku na klasiku a dost vazne zvazujem model 36, ale ten SW 360 PD s tritiovou muskou zatial vedie...rozum mi kaze ist do tohto, ale srdce bije pre 36ku, takze tu musim este trosku bojovat... :? A hlavne pridat trosku viac penazi na kopu... :wink:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

no tak som sa schválne pozrel čo v tých S&Wéčkach majú a poviem ti, že je tam v tom kalibri aj viac krásnych revolverov!!! aj by som si vybral!!
ale asi by som volil v ráži .357, je tam fakt všehochuť, ako v cukrárni!!
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...vsak toto...cim maju viac, tym mna viac boli hlava...mam stiahnutu celu ponuku v notebooku a furt na to cumim a neviem sa documiet...som ako decko v hrackarstve a neviem aku hracku si kupit...ani si nevies predstavit aky to je boj... :) Je tam toho vela a pekne su aj tie vacsie, z coho mam strach aby moj prvy maly revolver nemal 6palcovu hlaven a vazil cez kilo... :)
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

mam rad rugerovske SA revolvery. dizajn ich DA kuskov mojmu oku az tak nelahodi. hoci si myslim ze pomer cena/kvalita vychadza jednoznacne v prospech rugera, ak budem kupovat dalsi revolver bude to asi nieco od SW. ja osobne najviac poskulujem po kategorii znovuozivenych klasik. paci sa dizajn modelu 29 a jeho vzhladovych odvodenin. len ta cena... taurusy sa mi co do vzhladu vyslovene nepacia. a mam iste osobnou skusenostou podlozene vazne pochybnosti ohladne celkovej urovne kvality. myslim ze dost kolise.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"