Taurus vs Ruger

friendly_sammet

Taurus vs Ruger

Príspevok od používateľa friendly_sammet »

Zdravim strelcov,

chcem požiadať o ranu teda o radu :-)

pre aký revolver sa mám rozhodnúť do úvahy pripadajú kalibre 357 magnum a 44 magnum a značky Taurus Alebo Ruger . Chcem to hlavne na mierenku a do lesa čiže dĺžka hlavne min. 6 ´´.
Prípadne neviete aj o nejakom jazdenom kúsku.
Volal som už Fraňovi ale tam stojí raging bull v 44 , 700 € a to už sa da priplatiť aj za superredhawka..

Rád si nechám poradiť..
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...hm...niekde som cital, tusim starsie vydanie strelectvi, ze revolvery Taurus patria medzi svetovu spicku a ze sa najdu aj hlasy co vravia ze prekonal aj revolvery SW...no neviem, neviem ja nemam revolver, ale ked si zoberiem pistole Taurus, tak radsej by som siel do toho RUGERu...ale vravim nemam revolver, ale jedneho casu som chcel 357cku od Rugeru 101cku...
friendly_sammet

Príspevok od používateľa friendly_sammet »

a nvieš kde by som mohol zohnať?
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...Ruger dovaza BWarms Skalica... a tusim ho aj maju...ale co stoji neviem, a pokial si z Ba a okolia, tak skus na strelnici T&T v Dubravke tam som ho videl naposledy... :wink:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Ano, Skalica dovaza ruger, SP 101 momentalne nemaju (hovorim o .357 a 3" hlavnou, ine mozna su), vcul som si s nimi dopisoval, dalsia varka vraj pride o 2-3 mesiace.
Add Ruger vs. Taurus. Je to diskutabilne, na Ruger som zatial cital iba dobre ohlasy ako na spolahlivost tak zivotnost, na Taurus su, povedzme to "rozporuplne" aj take aj onake. Takze ja idem "na istotu", objednal som Ruger. Tvrdit, ze Taurus je svetova spicka je viac ako odvazne.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

...Gewehr...dufam ze si nemyslis, ze ja tvrdim ze je Taurus svetova spicka :shock: :lol: :lol: :shock: ...iba som citoval nejaky ten clanok...a sam ako pisem by som radsej isiel do Rugera ako do Taurusa pretoze, aspon co sa pistole 92 tyka je Taurus same blato... :roll:
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

sak ja nikde netvrdim ze ty niekde tvrdis :D
inspiring_morse

Príspevok od používateľa inspiring_morse »

Co sa tyka Taurusu tak som cital,ze pistole nie su az tak super kvalitne ale vraj revolvery su dost vysokej kvality.Tiez pokukujem o nejakom sikovnom rev.a osobne sa mi tiez viac paci RUGER.(ale nemam nic proti Taurusu,tam je myslim nizsia cena)Inak dyky za B Warms Skalica,tiez som hladal dovozcu rugera.
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Kúp LCR a budeme dvaja.. :lol:
Naposledy upravil/-a inspiring_galileo v 22 Mar 2010, 15:10, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ja by som pri tvojich poziadavkach siel asi do nejakeho 7-8 ranoveho Taurusa 357Magnum. Ale myslim ze aj do lesa ti budu stacit 4 palce.
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

najlepšie bude, keď skočíš k Fraňovi do NR a vezmeš do svojich rúk nejaký ten revolver, a má ich tam fakt dosť....poťažkáš, poobzeráš, oprobuješ vôle na valcoch, úchop, vyváženosť aj dizajn, cenu...a možno sa budeš ľahšie rozhodovať. Ale nemá tam RUGERY, len SW a Taurusy....ruger si musíš inde okukať, ale do ruky skús vziať všetko čo ti za pultom dovolia, fakt to pomôže
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

To je asi najlepsie riesenie,priamo si ich osahat. Inak,s Franom mam aj dobre skusenosti co sa tyka reklamacii.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Aj ja,trvalo to len tristvrte roka a aj tak mi nevratili prachy,ale vymenili za inu zbran :lol: :lol: (to sa nestazujem)
a reklamoval som zrovna revolver Taurus :D
inspiring_galileo

Príspevok od používateľa inspiring_galileo »

Tristvrte roka hádam netrvala reklamácia??
Tam asi išlo o niečo iné,podel sa s nami..Chcel by som dáke veci od Fraňa objednávať tak či ísť do toho..
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

http://www.webforum.sk/viewtopic.php?t=1332

Nebolo to tristvrte roka-to som dost prehnal-sorry.Trvalo to asi 4 mesiace komplet(bolo to tam poslane asi 3x),ale nakoniec som dostal na vymenu lepsiu zbran,takze spokojnost.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"