Taurus vs Ruger

Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Dátum registrácie: 18 years 11 months

Príspevok od používateľa Kotuc »

Mohli by ste chlapi napísať aké problémy ste mali s tými Taurusami?Tiez obzerám nejaké revolvery a cenovo sa mi fakt páčia a aj vzhladovo Trackery v .357.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

ja vidim problem s taurusom ako takym. maju obrovske portfolio modelov pistoli a revolverov a to ma negativny dopad na celkovu kvalitu vyroby ktora kolise. vela modelov sa v ponuke ohreje len kratko - skor ako sa odladia vypadavaju z ponuky... (napr. napada ma model Gaucho). ja som zazil problem s modelom 906 - uplne odisla aretacia a casovanie. na relativne novom kuse.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Tuto kolegovi foristovi sa rozleteli dva 617ti...ako nove :shock: ...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

kuro159 :D :D :D
len si to pekne uži a vyžer, vyberať revolver je o mnoho ťažšie ako pištol. A v S&W to platí dvojnásobne :P vyberaj dóóóóbre, uvážlivo a keď kúpiš taký či onaký, bude Ta srať že si neúpil zas celkom iný :D :D
hovorím podla seba, najprv som chcel niečo malé v 357mag, potom niečo väčšie s dlhšou hlavňou, nakoniec som kúpil 629 v 6,5 palci, nikdy by som nebol uveril že niečo podobné budem niekedy vlastniť, ale som veľmi veľmi spokojný. Aj Ty budeš keď dobre vyberieš, ak nie tak kúpiš pri najhoršom ešte jeden :D !!!
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Anooo Dirty to poznam, potom este jednu a tato dalsia je tiez dobra a sup ju sem...Neviem ci som to tu pisal, ale ja ,,uz,, nie som zastancom vlastnenia vela zbrani, pretoze som to zazil a vacsinou som nosil iba jednu jedinu a to zo vsetkych najmensiu a najlahsiu a ostatne lezali doma v sejfe. Dlho mi to trvalo ale nakoniec som na to prisiel, ze je to vlastne zbytocne a tak som vsetky posunul dalej nechal si iba jednu, sktorou strielam, ktoru nosim a s ktorou aj chrapem...je mojim spolocnikom 24hod denne. Ale prisiel cas zase spravit zmenu a to taku aku som vlastne chcel od sameho zaciatku, ale nikdy som si ju nenaplnil a to kupit si maleho revolverika a preto som zrusil aj planovanu a uz aj objednanu kupu dalsej pistole a idem si naplnit svoj davny sen o malom revolveriku. No a pri tychto dvoch uz asi zostarnem a odidem do dochodku :) ... Velku G22 na strelnicu a do lesa a maly SW na strelnicu do mesta, roboty a do postele, lebo mlok je velky a vytlaca ma stale z postele a berie mi perinu... :)
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

ked ideš na kúpko tak ho máš na opasku do vody, je vodotesný alebo používaš neoprenové puzdro alebo kombinézu?? :D :D
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

Hm...ak sa dobre zamyslim, tak som na kupku, jazere a mori nebol od rozvodu, cize dobre dva roky... :) A pred tym som si ju samozrejme nebral k vode na kupko...Bohactvo takto mi to ani neprijde iba ked sa nad tym zamyslim...do kelu to je nuda so mnou...Budem sa musiet polepsit a kupit si vodotesne puzdro, aby som mohol k vode :D :D :D
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

....teraz som sa ,,vratil,, zo stranky Taurusa a pozeral so tie plastove-polymer revolvery...Hruuuza kam tento svet speje... :shock: :?

http://www.taurususa.com/2010newcatalog ... og_page=10

http://www.taurususa.com/2010newcatalog ... og_page=11
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

ja by som naq tvojom mieste do toho plasťáku išiel, aspon by sme tu mali o čom srandačítanie...
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

No ale isteee sa do toh vrhnem, a problem s kupaliskom mam vyrieseny...
uz len nafukovacie kacicky a anicky zohnat a mozem vyrazit na Matadorku do bazena s po p..ci polymer revolverom od taurusa...ze jo kluci... :)
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

kuro159 napísal:....teraz som sa ,,vratil,, zo stranky Taurusa a pozeral so tie plastove-polymer revolvery

Tedy to je hnus, velebnosti! Čistý grc. :?
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Dátum registrácie: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

tak ten "protector polymer" nie je az taky hrozny
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

a možno že tie polymeráky sú aj kyselinoodolné, nerozkladajú sa ani po stáročiach, no nie je to svetový unikát?? ja do toho isto pojdem, nakúpim chalanovi k 14 narodeninám aspoň 2 kusy, ked s nimi bude behať okolo baráku, nikto by neuveril že sú fakt nebezpečné :D :D
asi som sa zamiloval do novej značky :twisted:
ale kúpim si ho v kalibroch 500S&W a 460S&W v 2 palci, isto to bude lahoda!!!
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

K tym 357 Taurusom. Ked vysiel von prvy titanovy revolver,konkretne Taurus 617ti bol som z neho uneseny a hned som ho chcel. Vaha pol kila,sedem ran 357Magnum,dvojpalcova hlaven s kompenzatorom a perfektna rukovat na plny uchop,nielen na dva prsty. Krasny revolver,a dobre sa mi s nim strielalo. Bohuzial sa po par sto ranach rozpadol,vytrhalo valec na prednej strane. Bez problemov mi hned zbran vymenili za druhu,kde sa stalo to iste,tiez material valca nevydrzal. Vymenili mi ho za treti,ktory uz potom vydrzal a robil mi radost. Tie prve dva asi boli z nejakej chybnej serie. Ale bola to uplna novinka,tak asi uz budu tieto modely uplne v pohode. Ak by som znova mal kupovat revolver na sebaobranu,urcite by som znova siel do titanovej 617tky od Taurusa. Kombinacia portov na hlavni a skvelej rukovate umoznovala rychlu a presnu strelbu aj s naslapanymi 357. Ked mozem porovnat chovanie tejto zbrane s dvojpalcovym Rugerom ci Scandiovym SW v tejto razi,T617 bola z nich uzivatelsky najprijemnejsia. Len skor ako si kupis 357,najprv si ju poriadne vyskusaj,lebo 357revolver boli a hlavne tie kratke a lahke ked vela strielas. Revolvery boli od Frana a nebol absolutne problem s reklamaciou a vymenou za novy.
inspiring_bose

Príspevok od používateľa inspiring_bose »

to Panzer, uplna hruza fuj tie plastaky...
to Mash, ja ani moc nepotrebujem 357Mag a keby som aj kupil SW360PD tak aj tak by som strielal 95% iba 38Spl... ten 357 by som samozrejme vyskusal ale nenosil by som 357cku urcite do mesta a prace...bohate staci 38Spl...taky mestky naboj, si myslim. Ja som velmi davno este na strelnici v Petrzalke na dostihovej drahe-Slavia strielaval z taurusa dvojpalca 357cky a strielalo sa mi z neho v pohode. Vybuchal som z neho za dva dni 200ks nabojov a nemal som moc pocit ze nenormalne kope... Trosku sice ruka poskocila, ale nic dramaticke a neprijemne...neuverite ale horsie sa mi strielalo z trojpalcovej king cobry od Coltu...moc mi nesedel v rukach... Ale hovorim bolo to davno a mozno teraz by som nadaval na dvoj palec...Uplne by mi stacil aj klasic SW36 v razi 38Spl, ved uvidim co si kupim...
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"