Taurus 38 sp m 85 f

Neny
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Neny »

Dik za odpoveď, ale ta vec tam nie je náhodne. Podľa mňa to na niečo slúži, len neviem načo.?!
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Registered for: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Ver tomu ze tento jav nesluzi na nic,jedna sa len o zablokovanie ci vzpriecenie suciastok pri pomalom spustani kohuta a pohravani sa pritom so spustou. Tvoj revolver ma ako bezpecnostny prvok prenosovu paku,ktora sa az pri uplnom zmacknuti spuste posunie pred udernik a az potom moze dojst k vystrelu... Radsej sa venuj normalnemu treningu so svojim revolverom,ako takymto nezmyselnostiam. Myslim to v dobrom :)
Neny
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Neny »

No tak prvých 150 ks odstrieľaných a pohoda. Prvých 5 rán na 10 metrov prvá pretláčaná 8.9.9.10.10. Ma to dosť prekvapilo bo som nikdy nestrieľal, teda až na 58 ku ako každý druhý :oops: . Ešte viac ma prekvapilo keď mi po chvíli požičal na výmenu jeden človek CZ 85 D Compakt a nie som si istý či som s ňou vôbec trafil terč. Zbraň to bola veľmi pekná ale asi to chce viac trénovať ako s revolverom.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 14:19, upravené celkom 1 krát.
Neny
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 1 month

Príspevok od používateľa Neny »

Srandista :D najvac 15 a to som bol rád že som vôbec niečo trafil. Neviem totiž ako to držať ako stáť a to všetko okolo. kámoš čo tomu rozumie a mal ísť so mnou nemal čas a ja som nevydržal a šiel to vyskúšať sám. Tak snáď nabudúce.
Hari
občasný prispievateľ
Príspevky: 74
Registered for: 13 years 1 month

Príspevok od používateľa Hari »

Servus,tak takyto revolver si idem piatok kupit,taurus brazil ale 5 ranovy od prveho majitela,co si ho kupil ako novy z obchodu a vystrieal cca 300-500 ran-za dobry peniaz to predsa len vyskusam aj ked som mal stale len pistole,tak sa tesim na strelnicu uz. :D
martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 2 years

Príspevok od používateľa martin »

ja taky revolver mam a som nadmieru spokojny zere vsetky druhy streliva aj moje prebijance z akoukolvek tazkou gulou mam ho do hory na bycikel vobec mi na boku nezavadzia. som rad ze ho vlastnim
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Čo pri revolveri znamená "zere vsetky druhy streliva"? Žil som v tom, že z princípu mu nevadí akékoľvek strelivo.

Ako sa to prejavuje, keď nejaké strelivo nežere?
S revolvermi mám minimálnu skúsenosť.
martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 2 years

Príspevok od používateľa martin »

Zere vsetko kupene aj vsetko prebite kamos ma holek alebo alfu neviem presne a neodpaluje mu vacsinu prebijanych zapaliek.ja mam arminius a taurus85 zeru vsetky zapalky sb.ginex a este ine nespomeniem si na nazvy.ja tiez velmi rad strielam z revolverov a aj uplny laici ktory z mojho taurusa strielaju trafia aj moja zienka naboje prebijam sam a je jedno ci poriadne na lise s presnymi navazkami alebo rucne kladivkovou prebijackou pomocou odmerky na prach vyskusal som prach s020 .d032 a ba9 iny uz nejdem zohnat.s020 je rychly a vyhori cisto bez dymu d032 je tiez bez dymu v mojej kratkej hlavni.najdostupnejsi prachba9 dymi ako slak a niektore zrna ani nevyhoria pouzivam svoje odlievane gule gule ares aj nejake celoplaste.na presnost a spolahlivost 38 to kupodivu nema ziadny vplyv.gongy triafam na 25mjednou rukou dvoma spustovym pretahovanim kohuta.milujem38kaliber neda sa zle prebit spolahlivo striela vsetko a milujem aj maly taurus lebo v mojich rukach odvedie lepsiu pracu ako moja nova k100xtrim 9 luger.
martin
občasný prispievateľ
Príspevky: 13
Registered for: 2 years

Príspevok od používateľa martin »

A ten moj nie je ziadna ulozenka je stary osuchany drevena pazbicka sa stale uvolnuje kamoš si kupil novy v ibo asi za 580eur.zapacil sa mi dovtedy som mal iba arminius zacal som zhanat taurus maly2palec a kupil som ho za80eur jeho historiu ani pocet vystrelenych ran nepoznam no striela rovnako presne a spolahlivo ako ten kamaratov
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"