NAA Minirevolver mod.: NAA-22LR-HG, kal.: .22LR + Holster

inspiring_kepler

NAA Minirevolver mod.: NAA-22LR-HG, kal.: .22LR + Holster

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Chlapi strielali ste uz z takehoto niecoho ?
Zaujima ma hlavne realna pouzitelnost, t.j. ze do 3 sekund zo skryteho nosenia trafim na 3 metre :-)

http://www.hermes.sk/e-shop/naa-mini-re ... ster-grip/
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 15:54, upravené celkom 1 krát.
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

http://www.youtube.com/watch?v=I-P4O1Xq ... re=related
trochu iny kaliber ale naraloby to toho utočnika
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

strielal som z toho v Guncentre v otrokoviciach. Sranda pistolka do momentu , kedy sa to nabite a natiahnute pokusis chytit do ruky. Normalnym sposobom sa to pre cloveka s rukami vacsimi ako 7rocne decko neda. drzis to medzi palcom a ukazovakom lavej ruky a ukazovakom proti palcu pravej ruky stlacas spust. kedze to medzi prstami moc neudrzis, po vystrele to vyskoci z prstov a zbieras ho zo zeme.
Ked si uvedomis, ze to je SA mechanizmus, a po natiahnuti nie je spust kryta lucikom a ma tendenciu vypadavat z ruky... suma sumarum je to nastroj na prestrelenie vlasneho clenka, natiahnuty pri pade na zem v 50% vystreli
inspiring_kepler

Príspevok od používateľa inspiring_kepler »

Takze to nie je pistol na vlastnu sebeobranu, ale na vlastne sebaposkodzovanie :-)
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Ad BKSL: No... síce som z nej nestrieľal, ale keď som videl, aká je maličká... OK, uznávam, že na nosenie platí (aj keď s výnimkami), že čím je zbraň menšia, tým lepšie sa nosí, ale toto je fakt extrém. Mojimi prackami (veľkými, ale nie zas extra) mám problém komfortne uchopiť rádovo podstatne mohutnejšie kvéry, ako je napr. Kevin. Zbraň s rozmermi väčšej kľúčenky teda aj ja považujem skôr za imidžovku, alebo za cestu, jak si vo voľnom čase uhnať strelné poranenie.
:P
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"