S&W 329 Night Guard cal.44mag -2,5"

inspiring_liskov

S&W 329 Night Guard cal.44mag -2,5"

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

nemate niekto osobnu skusenost / resp nepoznate niekoho, kto ma

Model 329 Night Guard cal.44mag s laufom 2,5palca ??

http://www.smith-wesson.com/webapp/wcs/ ... rrorView_Y

pocitam ze kombinacia lahky ram, kratky lauf a 44mag bude kopat jak mulica, ale jeden moj kolega sa do toho na obrazkoch zblaznil a za kazdu cenu to chce...
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:25, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

roman - nechame kolegu vystrelit z pendovho kevina s tym ze jeho vysnena zbran kope asi 3x tolko. kolegu ten jeho mokry sen razom prejde. :lol:
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Jedine že kolega je vášnivý sberateľ zbraní, to by som pochopil, ale strielaľ konkrétne z tohoto modelu sa pomaličky približuje streľbe z ráže 500S&W :D
kurník keby som ja mal toľko peňazí a nákupné povolenie :D
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Kde je chalan z tej zbrane taky unesený,nech si ju kupi. Mal som pólkilovy dvojpalec 357magnum,strielal som z něho natlacene laboracie a dalo sa to zvládnutí. Sice to při intenzivnější střelbě trocha "´bolelo",ale zasa ten pocit velkej raný je fajn. :) A v 44magmum je veľký rozsah laboracii.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

no o chvilku sadame do auta a ideme do NR okukat a objednat...som zvedavy co z toho nakoniec vylezie , ci na mieste nezmeni nazor
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

takze na predajni mali verziu 329 44mag 2,5" bez tritiovych mieridiel... kolega ide vybavit nakupko a buduci pondelok ide ponho. Hned ako ho vyvetrame v ColtClube podam range-report :lol: ...teda ak este potom budem vediet tukat do klavesnice
inspiring_turing

Príspevok od používateľa inspiring_turing »

Prajem Ti aj Tvojmu kolegovi peknú zábavu ... Som zvedavý na vaše skúsenosti. Hluk výstrelu bude značný, rovnako aj zdvih hlavne. Pokiaľ by si strieľaj aj za tmy, tak svetelný efekt výstrelu bude tiež zaujímavý.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 17 Jan 2011, 21:25, upravené celkom 1 krát.
inspiring_turing

Príspevok od používateľa inspiring_turing »

Výstrel zo 6 palcového revolvera .44 Magnum pod plechovým prístreškom spôsobil opadanie hrdze z jeho konštrukcie... S tým som nepočítal ...
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

No nie je to sranda?
Keď som ja prvýkrát pukol zo svojho 6,5 palca pod laminátovým prístreškom na strelnici, tak kšilt vždycky nadvihlo a popadalo všetko možné niekoľkoročné čo tam bolo poschovávané, no hlina ako hovado. Streľba je to zábavná, ale dĺžku hlavne si treba skutočne dobre rozmyslieť.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tusim do CC vezmem fotak a natocim nejake zabavne videjko...
"ako si rednecks zapastia polamali"
inspiring_turing

Príspevok od používateľa inspiring_turing »

To Roman: už sa teším na to zábavné video. Aspoň trochu srandy pri tých povodniach ...
Používateľov profilový obrázok
skemro
častý prispievateľ
Príspevky: 1609
Dátum registrácie: 18 years 8 months

Príspevok od používateľa skemro »

roman, dufam ze potom pridete z kolegom ho prevetrat aj do senice :wink:
Len by ste mali vziat aj neake naslapanejsie naboje, nie len tie cajicky z ARESu.
Ved vies ze som cvok na poriadnu ranu :twisted:
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

tak sme ho dnes boli vyskusat v TaT v Dubravke.
Dali sme kazdy po 3 valce a ja k tomu este asi stovku 9L z Glocka.

To ze mi po vystrielani 1 valca z 44mag luger pripadal ako malorazka je asi jasne :)

Co ma prijemne prekvapilo bol relativne nizky zdvih zbrane po vystrele. Dozadu tlacila dost , ale cakal som ze poskoci hore a z 18 ran sa mi stalo iba raz, ze som pri SA rezime skratka zmackol spust trosku skor nez som poriadne zmackol pazbicku a trosku vyraznejsie ma kopla a poskocila dohora.

Pri DA mi slo vsetko podla ocakavania na spodok terca, chod spuste je fakt dlhy (nie som revolverista, asi je to v DA normalne) , pri SA je zasa chod extremne kratky, staci tuknut a vyjde rana. Kedze je to vyslovene obranna zbran, asi je predpoklad pouzitia najma av DA rezime, tak si len treba zvyknut na ten dlhsi chod a nestrhavat dole.

Pazbicka mi v ruke fakt nesedela, myslel som ze namam nejako extra velke ruky, ale tato zbran sa mi nedala nijako normalne pevne chytit, hlavne v hornej casti uchopu by som potreboval zvacsi obvod pazbicky aspon o 1cm, ak by to bola moja zbran, zacal by som zhanat nejaky pachmayr grip.

Zvuk vystrelu je impozantny, ked som po chvilke pustania lugerov dal ranu z 44mag, strelci na vedlajsich palpostoch polozili zbrane a dosli sa kuknut :)

Video sme natocili, ale nic extra na tom nie je vidiet, ziadne komicke rozbite obocia po nezvladnutom spatnom raze sa nekonalo...
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"