Aky kupit?

Používateľov profilový obrázok
fijet
prispievateľ
Príspevky: 209
Dátum registrácie: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa fijet »

Zoidberg37 napísal:Fijet: o túto vzdialenosť ho dokážeš pootočiť pri spustenom kohúte alebo natiahnutom?
ked je bici kohut dole. Len chcem vediet ci je to vela.
friendly_colden

Príspevok od používateľa friendly_colden »

Áno aj ja na mojom Trakeri mám asi takú vôľu ako potvrdzuje Balistik,
ale môžem Ťa ubezbečiť,že pri streľbe to nevadí ato už mám z neho niečo nabúchané a nemenil by som ho.
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

No mne bi sa hodne lubil na lacne buchanie tento:

MODEL 94 .22 LR REVOLVER IN STAINLESS STEEL
Obrázok

Máte niekto skusenosti?
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

:D
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 10 Feb 2012, 18:08, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
Tigrík
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Tigrík »

No ale toto chcem na lacne strielanie a viacmenej pre dievca ked pojdeme na strelnicu spolu. Na čo konkrétne sa mám sústrediť pri kúpe a ako zistím špatné "časovanie"?

Ja už mám svoje hračky. :wink:
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Chcel by som kupit Taurus 627 SH4C nasiel som ho v ponuke od Frana ale zatial neviem ani cenu a vraj sa uz nevyraba, tak neviem ci sa vobec bude dat objednat. Bol by som rad ak sa podelite o vase skusenosti ci rady teraz mam Walther P22 a toto ma byt na nosenie a ochranu.
Ak viete o niecom vhodnejsom rad si necham poradit od skusenejsich moja predstava je 3"- 4" hlaven bud z titanu ci scandia.
http://www.zbrane-frano.sk/main.php?pag ... k=produkty
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Lubor: nie že by som mal bohvieakú skúsenosť s revolvermi ale práve o tohto Trackera sa už veľmi dlho zaujímam. Vybral by som si klasický z nerezu - 627SS4 , jednak neverím, že ťa tých 150-200 gramov vo váhe vytrhne pri nosení, jednak si myslím, že spätný ráz môže byť znateľne vyšší u titanu a posledná vec, Taurusy z týchto ľahkých materiálov zvykli praskať, kým ich kolegovia z nerezu boli v pohode. Týkalo sa to myslím aj tohto Trackera.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Vdaka za info ale uz som z neho upustil dali mi cenu 1200,-€ a to sa mi zda moc. Nakoniec ma presvedcili v predajni na nosenie Ruger LCR .38 +P a ak ma prestane bavit Walther P22 na strelnici mam potom vyberat 6" ale uz nie na nosenie.
Na ten Ruger som zvedavy nemate s nim dakto skusenosti?
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Lubor: neviem čo sa týka titanu, ale klasický Taurus 627 SS4 (4 palcový tracker 357 magnum v nerezovej oceli) stojí do 500 eur!
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Na ten SS mi davali cenu cca 600,-€ mna skor zarazilo, ze rozdiel ceny v dolaroch bol 100,-$ a nie dvojnasobna cena za titan.
Teraz zoberiem ten maly Ruger v .38 je skladnejsi na nosenie aj vo vrecku nohavic (je na to take jednoduche puzdro) a po case dokupim .357 s 6" na strelnicu.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Dátum registrácie: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Uz som ten Ruger bol aj vyskusat a bol som dost prekvapeny jeho presnostou. Sice kopne trochu viac ako P22 ale nieje to hrozne a rozptyl je o malo horsi ako s P22 co na prve oboznamenie podla mna moze byt.
Velky rozdiel bol akurat v tom, ze s P22 som dal 100 ran a nic co sa tyka unavy a s .38 som dal 30 ran a v dlani mi brnelo ako ked sa reze s motorovou pilou, neviem ci to je normalne (je to 2" s kratkou rukovatou) ale bol by som nerad ked casom kupim 6" .357 a na strelnici nedam ani 50 ran.
Zatial sa utesujem, ze tam bude poriadna rukovat. Je mozne, ze zbran drzim nespravne?
inspiring_tharp

Príspevok od používateľa inspiring_tharp »

Keď si na tú zbraň zvykneš, tak určite dáš viac rán. Čo sa týka zlého úchopu, neviem, treba sa osobne poradiť s nejakým revolveristom. Každopádne by som sa toho nebál, že by si na strelnici nevedel dať ani 50 rán. A keď, aspoň ušetríš na strelive. ;)
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Dátum registrácie: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Tigrík napísal:No ale toto chcem na lacne strielanie a viacmenej pre dievca ked pojdeme na strelnicu spolu. Na čo konkrétne sa mám sústrediť pri kúpe a ako zistím špatné "časovanie"?

Ja už mám svoje hračky. :wink:
Zle casovanie zistis tak,ze budes velmi pomaly stlacat spust v DA rezime a sledovat kedy sa ti zaaretuje valec.Valec musi byt zaaretovany o malinko skor,ako dojde k vystrelu.Ak sa zaaretuje az v case vystrelu je to zle.Samozrejme je to potrebne odsledovat na kazdej komore.Takisto si odsleduj polohu komory voci hlavni pri zaaretovanom valci a volu valca.
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Ja mám revolvery 3. Dve Alfy Steel. Jeden Ruger GP 100. ALFY sú v 22 lr a 9 mm luger. Ruger je v 357 mag. Každý mám na niečo iné a som spokojný.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Dátum registrácie: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

lubor napísal:Velky rozdiel bol akurat v tom, ze s P22 som dal 100 ran a nic co sa tyka unavy a s .38 som dal 30 ran a v dlani mi brnelo ako ked sa reze s motorovou pilou, neviem ci to je normalne (je to 2" s kratkou rukovatou) ale bol by som nerad ked casom kupim 6" .357 a na strelnici nedam ani 50 ran.
Zatial sa utesujem, ze tam bude poriadna rukovat. Je mozne, ze zbran drzim nespravne?
Drzanim to nebude. Ale aj tak skus rukovat viac v dlaniach stisnut. Mozno sa to trosku zlepsi. Je to tym, ze je to dvopalec. Je to lahka zbran ktorej hmotnost moc energie vystrelu nepohlti. A to este nie je .357 Mag. Keby bol az potom by si si uzil kopance. Ked kupis sestpalec uvidis, ze kopance budu mensie. Je to podstatne viac zeleza a ta dlha hlaven posuva tazisko tym spravnym smerom. Dvojpalec proste nie je sportova zbran. Primarne je to obranar.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"