Webley &Scott

Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 11 months

Webley &Scott

Príspevok od používateľa Kotuc »

Zdravím chcem sa opýtať na revolver Webley &Scott Mk. IV v ráži .38 British. Či s týmto revolverom máte nejaké skúsenosti a s dostupnosťou nábojov. Veľmi sa mi páči ale nemám o ňom žiadne informácie a viac ho poznám v ráži .455 .
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

v bratislavskom dease su teraz za babku. ale su v tebou spominanej razi .38-200. tiez sa mi paci ale takuto vybehovu raz do domu moc nechcem. :? mozno ale nakoniec podlahnem pokuseniu. :)
Používateľov profilový obrázok
Kotuc
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 18 years 11 months

Príspevok od používateľa Kotuc »

Presne sa pýtam koli tomu.Len ta raz ma hnevá ak k tomu nebude pristup.Nechcem mať búchačku sice super len z nej nemám co strelit.:)
R
častý prispievateľ
Príspevky: 3089
Registered for: 15 years 11 months

Príspevok od používateľa R »

Vezmi vystrelený 38 special, skráť ho na 19,28 mm a choď do predajne, ak nebude zavadzať širší (0,04mm) a vyšší rand (0,11mm) tak máš vyhraté, potom stačí upraviť matrice...
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

R - to je strasne trnista cesta a nie kazdy prebija. .38sw ma v ponuke magtech a fiocchi. cenovo by sa naboj mohol pohybovat v rozmedzi cca 10-17 Sk/ kus (naboje este neviem pocitat v eurach :roll: ). problem by bol skor s tym ze inak ako na osobitnu objednavku toto strelivo nezozenies. pochybujem ze sa bezne vala na polici v kazdom druhom krame. skoda, je to pekna zbran. keby tak bola za rovnaku cenu v modernej razi :(
inspiring_banzai

Príspevok od používateľa inspiring_banzai »

Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"