Taurus 669 .357 Mag 4palec

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Taurus 669 .357 Mag 4palec

Príspevok od používateľa Miro389 »

poprosím vaše názory skúsenosti,- odporúčania
Naposledy upravil/-a Miro389 v 04 Apr 2013, 22:32, upravené celkom 1 krát.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

chalani nikto ste ho nemali? nič o ňom neviete?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to jeden s mojich revolverov čo som mal.Síce mal som 6-palec,ale štvor je asi naj.Podla mojho nazoru ma mensie vole ako skusany Tracker.Je celkom presny,spolahlivo odpaloval viacere druhy nabojov čo som skusal v oboch režimoch strelby.Model 689 ma ventilovanu lištu,669 je snim totozny len bez listy.Kamarat ho ma v nerezovom prevedeny,taktiež je snim spokojny,az na špinenie pri strelbe.Co viac dodat po mojich cca 1500ranach co som sneho pustil som nemal zlu skusenost.
inspiring_meitner

Príspevok od používateľa inspiring_meitner »

Ja ho tiež mám. Strieľa presne a spoľahlivo.
Strielam len prebíjance a viem sa s ním poriadne vyhrať.
Zatiaľ som nemal žiadnu poruchu.
inspiring_ganguly

Príspevok od používateľa inspiring_ganguly »

...
Naposledy upravil/-a inspiring_ganguly v 18 Jan 2011, 16:50, upravené celkom 1 krát.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

vďaka chalani, ešte jedna vec - kolko evri je hoden? samozrejme prekupeny
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Podla veku povedzme za viac ako 5-ročny viac ako 250eur nedaj :!:
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

podla taurususa sa vo všetkých ich 357 Mag revolveroch smie strielat 38 Special - platí to aj na ich staršiu produkciu?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Bezne som strielal,ale lepsie je mat nalaborovane v 357.nabojnici vykon 38.spl.Pri strielani 38 spl.ti moze vypalovat vo valci hranu,potom by 357.sla tazko dnu aj von.Predsa je kratsia nabojnica.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

Zdravím, chcel by som si kúpiť Taurus 689 357 Magnum 4 palce, ale valec má v zaaretovanej polohe vôlu(1-2mm)do oboch strán, to by asi nebola dobrá kúpa, čo??? Ďakujem za odpoved
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Nekupuj,vyhnes sa problemom.Nemal by mat volu vobec.
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

díky :)
RisoP
prispievateľ
Príspevky: 310
Registered for: 17 years 7 months

Príspevok od používateľa RisoP »

Trošku sa opýtam a aj odpoviem. V akej zaaretovanej polohe? Ak ňou myslíš zbraň so spusteným kladivom, tak v tom problém nevidím. Treba testovať vtedy, ak natiahneš kladivo a spustíš zbraň v SA režime ako by si strieľal, ale nepustíš spúšť. Tú necháš stále stisnutú. V tomto okamihu by sa valec nemal pohnúť. A to na žiadnej zo 6 komôr. Vtedy si môžeš byť istý že v momente výstrelu bude valec vždy oproti hlavni a nehýbe sa. A vtedy je zbraň v poriadku. Samozrejme že treba pozrieť komory skontrolovať rám v mieste kde začína hlaveň a v mieste kde sa opiera o zbraň vzadu. Skontrolovať časovanie na každú komoru. Potom sa valec nesmie pohybovať dopredu a dozadu. Myslím že toto vysvelenie stačí.
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

presne tak
friendly_rhodes

Príspevok od používateľa friendly_rhodes »

RisoP napísal:Trošku sa opýtam a aj odpoviem. V akej zaaretovanej polohe? Ak ňou myslíš zbraň so spusteným kladivom, tak v tom problém nevidím. Treba testovať vtedy, ak natiahneš kladivo a spustíš zbraň v SA režime ako by si strieľal, ale nepustíš spúšť. Tú necháš stále stisnutú. V tomto okamihu by sa valec nemal pohnúť. A to na žiadnej zo 6 komôr. Vtedy si môžeš byť istý že v momente výstrelu bude valec vždy oproti hlavni a nehýbe sa. A vtedy je zbraň v poriadku. Samozrejme že treba pozrieť komory skontrolovať rám v mieste kde začína hlaveň a v mieste kde sa opiera o zbraň vzadu. Skontrolovať časovanie na každú komoru. Potom sa valec nesmie pohybovať dopredu a dozadu. Myslím že toto vysvelenie stačí.
Ďakujem za vysvetlenie :idea:
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"