COLT Python

eager_merkle

COLT Python

Príspevok od používateľa eager_merkle »

Zdravím

Chcel by somsa opytat, kolko by asi vysla kupa Coltu Python, so sest palcovou hlavnou, cal . 357? vopred dakujem
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

Ceny Pythonov sa pohybujú v rovinách cca 2000 - 3000 EUR - podľa ročníku a zachovalosti samozrejme.
eager_merkle

Príspevok od používateľa eager_merkle »

a čo by vyšlo toto: Colt 1991-A1 Series 80 1911 Pistol 45 ACP
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Myslim ze jazdeny Python sa da kupit aj lacnejsie ako pisal Yuri... Myslim ze som videl inzeraty okolo 1000,-EUR. V Cechach ci Nemecku sa daju kupit zbrane lacnejsie,je to vacsi trh. Ak ti ide o znacku Colt a revolver,Python je urcite najlepsia volba,ale inak su v tej cene urcite lepsie a modernejsie revolvery. SW,Ruger,Taurus... Taktiez 1911 by som urcite kupil od ineho vyrobcu,ako od Colta. Ale pokial chces Colt,kup si Colt. Ani Python,ani 1911 neni zla volba. A u zbrane ide aj o pocit,aby ti robila radost. :) Hlavne si k nakupu jazdenky priber niekoho,kto sa v danej kategorii zbrani dobre vyzna,nech nekupis kazovy kus.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

http://www.strelecky-portal.cz/bazar/kr ... agnum.html Skus tuto adresu,tam je Nerez Python 6" za 24tisic CZK aj s nejakymi nabojmi,puzdrom,gumenymi pazbickami.
eager_merkle

Príspevok od používateľa eager_merkle »

ďakujem Vám za odpovede, aj keď sa hodne líšia.

Ja by som potreboval priamo vedieť, koľko sú akceptovateľné ceny za tieto dve zbrane v dobrom stave... Aby som mal reálnu predstavu, nie medzi 1000 a 3000 € Verím že sa medzi Vami nájdu taký, čo maj=u reálnu predstavu.

Dík
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Dátum registrácie: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

No ja som skôr mal na mysli "nové" alebo teda veľmi zachovalé kúsky a nie nejaké čo majú za sebou niekoľko desiatok tisíc rán - také sa dajú zohnať aj za tých 1000 EUR ale to by som si už ozaj radšej kúpil nový S&W.
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1314
Dátum registrácie: 14 years 2 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Daj do vyhladavaca dany typ zbrane a kukni za kolko sa predavaju v Cechach a Nemecku a od toho sa odrazaj. Mnozstvo vystrelenych nabojov asi tazko zistis a ten kto predava,nemusi hovorit skutocny udaj. Takze hlavne ide o to,ako je zbran udrziavana a v akom stave su vole a mechanizmus. Len ako vravim,treba si k tomu zobrat niekoho,kto sa v danych zbraniach dobre vyzna. Ale ked som sa motal po nete,slusne 4" a 6" nerezove boli okolo 1000eciek. Ale videl som aj o dost lacnejsie. A v USA sa daju kupit za facku,len tam bude asi dost velky problem s dovozom. Ale to sa len domnievam,zo statov som zbran este nedovazal. Tych 2-3000eur je strasne premrstena cena. Mozno za to niekto Pythona ponukal,ale asi ho ma doteraz,alebo to musela byt asi nejaka super specialita. :)
inspiring_satoshi

Príspevok od používateľa inspiring_satoshi »

Ano, pravda je. Cca 1000e sa uz daju zohnat.
-porterrisko, keby si poterboval, ja zrovna viem jeden na predaj. Minimalne strielany, zbierkovy kus.
Inac, ako zbran mozem len vrelo odporucat!
Lovely Equalizer
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Lovely Equalizer »

ja som robil na jar tlakovky v Konštrukte (Lieskovec pri Dubnici) a mali tam na nástenke v čakárni inzerát - Colt Python, nestrieľaný, kráľovská modrá, 6". Cena - teraz ťahám z päty - 2000 EUR?

No - ak to veľmi chceš tak tam zavolaj - či tam ešte ten inzerát je...
shot
prispievateľ
Príspevky: 173
Dátum registrácie: 16 years 1 month

Príspevok od používateľa shot »

Na Slovensku sa reálne ceny /použitej zbrane/ v 95-98% stave pohybujú v rozmedzí 900-1200€. Závisí aj od dĺžky hlavne a povrchovky. Za nerez sa, ako je obvyklé, pýta viac. Nikel som na Slovači nevidel, sú zriedkavé. Za posledných 12 mesiacov som videl inzeráty tuším na tri a viem o zmene majiteľa u ďalších dvoch. Všetko sú jazdenky, nové sa už roky nerobia, hoci Colt Performance Center sa s tou myšlienkou pohrával.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"