SAA revolver - Kde kupiť?

v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

SAA revolver - Kde kupiť?

Príspevok od používateľa v1911 »

Kde na Slovensku predávajú revolvery SAA? Konkrétne mám záujem o PIETTA 1873 SAA v cal. 45.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

SAAcka objednavam cez Bratislavsky DEAS (Uberti, Ruger ale urcite dovezu aj Piettu). Treba sa s nimi dohodnut, pripadne skusit ineho predajcu.

vyborny vyber maju tiez v prazskej predajni DAVE ktora sa specializuje na westernove zbrane. staci si vybavit "papiere" a zbehnut k nim. predajnu maju kusok od vaclavaku. vyhoda je ze clovek necaka na to co pride ale sam si moze na fleku vybrat z obrovskej ponuky znaciek a modelov a co sa mu paci (a buksla dovoli) si odnesie domov.

linky:
http://www.deasarms.sk/
http://www.zbrane-dave.cz/
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

V DEAS som sa informoval, Pietta vraj už nevozia. O Dave viem len som chcel kúpiť na Slovensku. Čechy sú predsa len od ruky. Ale možno mi nič iné neostane len Čechy.
Lovely Equalizer
občasný prispievateľ
Príspevky: 45
Registered for: 13 years 8 months

Príspevok od používateľa Lovely Equalizer »

Hehe, chcieť Piettu 1873 a nechcieť ísť do Prahy sa navzájom vylučuje. Určite tam choď, oplatí sa. Keď bude mať Oppltka dobrú náladu, alebo tam bude predajca, tak to máš ako výstavu - dajú ti omakať a oňuchať všetko čo budeš chcieť. Priamo na mieste zistíš čo sa ti najviac bude páčiť, či dlhý lauf, či stredný, či nikel alebo brunýr...takisto pozri na pažbičky, mne najlepšie sedí drevo. To matné, nie lakované (čo má napríklad Uberti) - v tom sa potia ruky. Nezabudni kuknúť aj na winchestrovky.

Blbé je, že tam budeš musieť ísť dvakrát - prvý krát vyberieš niečo konkrétne aj s výrobným číslom, doma vybavíš papiere a na druhý krát si pôjdeš poň...treba ešte koordinovať aj českú PZ, ale to ti už Oppltka povie čo a ako. Konkrétne v mojom prípade boli nejaké organizačné problémy u pražskej polície, tak sme to museli zmáknuť v Moste... Celkovo - aj keď ide všetko podľa plánu sú českí policajti radšej keď sa veci pripravujú dopredu.

A - posledná vec, pokiaľ pôjdeš do 45-ky tak si tam kúp aj strelivo, vyjde to lacnejšie ako u nás (magtech), nezabudni ho ale zahrnúť do žiadost o povolenie...
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Tak som ho napokon kúpil v Brne. Môzte lock.
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

mozes prosim ta dat tip kde v brne? dik
inspiring_nobel

Príspevok od používateľa inspiring_nobel »

v1911, toto je sranda. 3. oktobra sa za registrujes, vznesies dopyt, dostanes najmenej dve kvalifikovane odpovede, vyriesis situaciu a 15. novembra napises vybavene, zamknite. Ani trochu snahy byt pre forum prinosom, opisat svoju skusenost, popisat pristup policie v Brne, u koho si kupil, co, za co, ... Proste ja som vybaveny a ostatnych mozem bozat. Dost egoisticke.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Vlado ma pravdu,Vilo Vilo :wink: dost blbe zamykat,ved si ho mal uz na okuk na akcii pochval sa :?:
v1911
prispievateľ
Príspevky: 141
Registered for: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa v1911 »

Takže v skratke. Predajňa alfaproj, šumavska ul. Brno. Cena novej Pietti 1873SAA 45LC, mramorovaný rám, hlaven a valec černený je 13 600 Kč. Polovicu zaplatiť vopred na účet. Pomerne komplikované a cena o 700 Kč viac ako v Prahe, niečo sa mi marí že tam teraz dokonca majú aj nejakú zlavu. Ale v maily ponúkli celonerez v komise za 11 111 Kč tak ten ma zaujal. ZPL som vybavil na slovensku bez problémov. Poslali všetky údaje o zbrani. Prišiel som do Brna, zbraň pozrel a bol z nej unesený. Na polícii v Brne problém, vraj nemôžu vystaviť ZSL na počkanie. Nepomohlo nič, len čakať na papiere. Po týždni som volal do brna na políciu a vraj ten ZSL na ten "perkusák" mám hotový. Oni ho tam mali tak evidovaný. Znovu cesta do Brna, Vyzdvihnutie ZSL, Kúpa zbrane, Zaevidovanie na polícii. Nechcel som to zbytočne rozoberať pretože dovoz z ČR tu už bol pár krát rozoberaný. Takže som šťastným majiteľom tejto kópie Coltu a keď ešte pozháňam nejaké nábojnice a matrice na prebíjanie bude dúfam absolútna spokojnosť. P.S: ak si pevne rozhodnutý pre túto zbran, bez toho aby si ju najprv videl. Tak sa skús dohodnúť s predajcom nech za teba podá u PČR žiadosť o vydanie ZSL. Ušetríš si jednu cestu.
radec
občasný prispievateľ
Príspevky: 91
Registered for: 7 years 3 months

Príspevok od používateľa radec »

dost dlho pokukujem po nejakom saa revolvery v kalibr. 45lc, a toto vlakno uz dlho lezi, zmenilo sa nieco ohladom dostupnosti saa revolverov pietta/uberti? je uz mozne to niekde na sk kupit?(milata uz v ponuke saa v 45LC nema)
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"