S&W 625 JM 4" .45 ACP

eloquent_yonath

S&W 625 JM 4" .45 ACP

Príspevok od používateľa eloquent_yonath »

Máte niekto reálnu skúsenosť s touto zbraňou? Našiel som na nete, že je to extrémne presná zbraň. Už vlastním niekoľko zbraní 45.ACP, ale revolver ešte nemám. Chcem vyskúšať niečo nové. Tú 625 ponúka Hermes, ale čaká sa na ňu dosť dlho, takže sa nedá vyskúšať. Ďakujem za Vaše rady.
Seb
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa Seb »

Myslim ze na Slovensku tychto zbrani vela nebude (ak vobec nejaka). Par ludi urcite vlastni starsi model 625-ky s 5" hlavnou. Kazdopadne ja tento revolver idem kupit. Povodne som chcel 5" hlaven ale kedze uz nie je v ponuke neda sa svietit. Urcite to nebude zla kupa a bol by si spokojny. A pokial chce niekto revolver kalibru .45 ACP tak vlastne okrem SaW ani inu moznost nema. Len som si nie isty pazbou tohto revolvera. Ale to je riesitelny problem pokial sa ukaze ze mi nebude vyhovovat.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

uchvatna zbran, co kostuje?
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2915
Dátum registrácie: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

viem o jednom na predaj za cca 800e, netuším však koľko má nalietané
Používateľov profilový obrázok
dirty harry
častý prispievateľ
Príspevky: 2389
Dátum registrácie: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa dirty harry »

Skvelá zbraň, v podstate sériovo vyrábaný špeciál. Počul som že vo svojom segmente asi to najlepšie.
Mne osobne to nič nehovorí, hlavne streľba s použitím DA, to proste nič pre mna. Ja ten kohút proste musím natiahnúť palcom, potom si to užívam.
Seb
občasný prispievateľ
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 13 years

Príspevok od používateľa Seb »

No ano ved ja uz mam ciste len SA revolver (RUGER New Model Super BlackHawk) ale pokial chceme dokazat vyuzivat revolver prakticky tak musime zvladnut DA strelbu. A pokial ho chceme pouzivat sutazne pri praktickej strelbe tak ina cesta ani nie je. Uz som si nan vybral aj puzdro asi buduci tyzden ho aj objednam. Moon klipy uz mam na ceste aj so zaujimavou pomockou na ich nabijanie.
eloquent_yonath

Príspevok od používateľa eloquent_yonath »

TAk, už mám tento revolver objednaný. Dodacia lehota: koniec mája, orientačná cena 890 EUR (v závislosti od kurzu USD). Teším :-))
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"