Ladenie spuste revolveru

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Ladenie spuste revolveru

Príspevok od používateľa Miro389 »

Chalani ladili ste niekto, resp. aj teoreticke znalosti pomozu.

Ide mi len čisto o zníženie odporu v SA, - spúšť je bodová.
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

ďakujem za všetky podnety, veľmi ste mi pomohli. Ale na druhej strane som sa toho veľa dočítal v sekcii mimo témy :roll:
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Miro389: reaguješ trocha v afekte, uvedom si koľkí sú na tomto fóre majiteľmi revolverov (oproti pištoliam skutočne mizivé % užívateľov), koľkí z nich asi skúšali svoj revolver ladiť a koľkí z nich mali čas za tých 40 hodín dokedy si napísal tento svoj druhý post reagovať.
DUSO
častý prispievateľ
Príspevky: 1522
Registered for: 15 years 7 months

Príspevok od používateľa DUSO »

Sak nebud taky urazeny. Asi to nik z nas este nerobil. Je nas tu zopar a aj to si vacsina dava upravy robit k puskarovi. Hlavne zasady ladenia musia byt pri kazdej zbrani rovnake. Treba zistit ktore plochy sa tru. Tie prelestit ale tak aby si nezmenil uhly tych ploch. To je asi vsetko.
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

kedze tocivce su moja salka kavy dovolim si poradit. nepovedal si o aky revolver ide! nemozes potom cakat konkretnu odpoved. v zasade ale plati tri krat meraj a raz lesti. pokial je to mozne, zver ladenie puskarovi. mozes si dokazit celu mechaniku. ak chces napriek tomu ladit sam, existuje jedno carovne slovo. pruziny! u mnohych revolverov je chod spuste v zasade dobry ale treba znizit odpor spuste vymenou pruzin. pozhanaj na webe pruzinovy kit na svoj revolver (napr. od wolffa), vymena pruzin castokrat sama o sebe urobi velku zmenu. ako zaciatocnik sa nepustaj sam do skracovania pruzin, mohol by si to prehnat a revolver prestane aretovat alebo odpalovat. pri listovych pruzinach niekedy pomoze ich podlozenie filcovou podlozkou (stara metoda ladenia SAA).
Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

vďaka boris, už je na ceste
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 10 months

Príspevok od používateľa boris »

snad ti to pomoze. ja som menil pred mesiacom originalne tvrde pruziny na SP101 (spustovu a biciu) za wolffy a rozdiel je nekonecny.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"