SW, RUGER, TAURUS

Miro389
častý prispievateľ
Príspevky: 827
Registered for: 14 years 7 months

Príspevok od používateľa Miro389 »

Ja mám 44 Magnum a nemôžem sa sťažovať :twisted: :twisted:

Odvtedy mi vsetko ostatné príde ako malorážka

Ravenn: ten revolver má byť na strelnicu nie na nosenie :wink:
Používateľov profilový obrázok
Ravenn
častý prispievateľ
Príspevky: 1084
Registered for: 13 years 10 months

Príspevok od používateľa Ravenn »

Viem viem :D

Som za tie roky presiel vselicim, aj velkymi kanonmi, ktore mi casom len lezali v trezore, lebo som palil lugre, kedze ich casto nosim a su lacne :)

Smith&Wesson je dobra znacka, v akomkolvek kal. tak prijemnu zabavu :D
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Jean napísal:Zoid: mam podobne info ohladom scandia. Co sa tyka mojho nazoru k vyberu je asi zbytocny nakolko vies co som si kupil :). Mne sa R8 strasne pacila designom. Co sa vsak tyka kalibru tak urcite by som nekupoval 38spc. ked uz tak plnokrvny 357mag s moznostou strielat aj 38.
Jean: ja radšej tak laboráciu .38 prebitú do .357 revolveru, než riskovať.
Ravenn napísal:Jean a preco nie 44 magnum alebo 500 SW magnum...? :D
Pretože .357 magnum má skoro totožnú cenu s .38 special, kým tebou menované sú podstatne drahšie. :)

Rozumiem voľbe .38čky do malých dvojpalcových revolverov, ktoré hrozne kopú a navyše sa tam nevyužíva výkon .357, ale načo si to niekto kupuje v 4 a viac palci? Vždy sa naštvem v Colte, keď vidím v bedni dlhé nábojnice a s nádejou sa pozriem čo sú zač a samozrejme .38 special. :?
Používateľov profilový obrázok
Olllap
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Olllap »

Takze som narazil na problem. U Frana NR momentalne modely SW , z ktorych som si chcel vybrat , nemaju. Tovar im vraj pride az v maji. A mne doma hnije nakupne. Dnes sa chystam obvolat par predajni , ale ak niekto nahodou videl niekde v predajni jeden z modelov SW 686 6" alebo SW MP R8 , pripadne 627 5" , dajte mi prosim vediet . Vdaka
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Ak chces dojdi na vychod a mozes si pozriet moju R8.

Viac pm.
erebos
expert
Príspevky: 2130
Registered for: 13 years 2 months

Príspevok od používateľa erebos »

To OLLAP : najhorsie co mozes pri kupe zbrane a cohokolvek ineho urobit je byt v casovej tiesni na jej kupu. Znamena to ze akceptujes akokolvek ponuku a cenu.... Navrhujem ti ab si si dosledne rozmyslel co chces, potom to zacni zhanat - aj ked by ta to malo stat prepadnute nakupne pvolenie....
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ollap: preto si vypisujem nákupné vždy na "krátku guľovú" a nie na "pištol" alebo "revolver". V prípade že by malo prepadnúť sa vždy dá kúpiť nejaká lacná CZ DUO, CZ 45 či také niečo :)
Používateľov profilový obrázok
Olllap
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Olllap »

Vyber mam premysleny , zalezi uz len na tom , ktora lepsie sadne do ruky. Chcelo by to len , aby boli vsetky na jednom mieste. Aj ked si myslim , ze vsetky zo spomenutych budu fajn. Problem je , ze ked sa uz pre nieco rozhodnem , tak to musim mat hned a cakat dva-tri mesiace ma psychicky ubije :D .
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Videl som 686 6" nerez v Trnave,ale je to tak polroka dozadu.Skus este aj Hermes,tiez tam mavaju S&W.
Používateľov profilový obrázok
lubor
prispievateľ
Príspevky: 204
Registered for: 14 years 7 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa lubor »

Ja ked som ziadal o nakupne na moj Ruger pani policajtka sa hned pytala ci ho mam odlozeny na predajni aby neprepadlo povolenie. Asy je dost casty problem kupit to co clovek chce.
Používateľov profilový obrázok
Olllap
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Olllap »

Vdaka maros15 , v Sagiturius Trnava som nasiel jeden na webe. Poslal som dopyt, taktiez aj na Hermes. Uvidim co z toho bude , april mi pripada strasne daleko na cakanie. Na buduce uz budem mudrejsi. Trhove hospodarstvo v tomto pripade sklamalo , aj ked sa moc necudujem , ze malokto chce drzat drahsie zbrane skladom. Skor som sklamany z Frano NR , predsa len som si myslel , ze velkoobchod bude mat lepsiu skladovu zasobu.
sego13
prispievateľ
Príspevky: 416
Registered for: 12 years 6 months

Príspevok od používateľa sego13 »

tak ja som pred 2 tyzdnami na webe nasiel S&W mod36 .38 special za lacny peniaz a nastastie som nezavahal :)

je sice fakt, ze som z neho este nevystrelil ale TAK KRASNY REVOLVER musi aj krasne strielat :D
Používateľov profilový obrázok
Olllap
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Olllap »

Den "blbec". V piatok som overil mailom v Sagitarius Trnava , aktualny stav SW 686 6" . V sobotu prisla odpoved : revolver mame na sklade a je mozne ho vidiet na predajni Hlavna 42/22 Trnava. Takze uz som bol nastartovany , v pondelok si spravim vylet do TT . V pondelok rano este overovaci telefonat , reku ci ho cez sobotu, pripadne hned rano nepredali. Volam , pytam sa ci ide o model 686 v 6" , " ano , mame ho na predajni" , kontrolna otazka : ide o model plus , PP alebo klasika , vahava odpoved : "hned sa pozriem , je to model 686 , sestranovy" . V poriadku , hovorim , tak o dve a pol hodinky si ho pridem pozriet. Pan hovori OK . Cesta bez zastavky , o sto minut som v Trnave , dalsich dvadsat hladam parkovacie miesto. Nateseny vbehnem do predajne , pan mi ukazuje SW. Pozeram , ci dobre vidim , revolver je trochu kratky . Hovorim pane ukazte mi prosim ten 6" o ktorom sme sa bavili. Vraj je to on. Dobre, ze ma nedrblo (slusne povedane). Tak mu poviem , ze je trosku kratky a pravdepodobne 4" . Pan hovori "nie , nie , je to on, iny nemame" a vytiahne posuvne meridlo (keby to bol krajcirsky meter , tak ho dorazim) , vitazoslavne hovori 10,40 cm. Ja na to : 4" . Manik vytiahne kalkulacku , pocita a hovori "ano 4" " . V tom momente som nevedel co spravim , ci trestny cin , alebo sa len hystericky rozosmejem. Po piatich sekundach , hovorim "tak som sa zbytocne previezol , dakujem a dovidenia". Predajcovi by som doporucoval predavat rohliky a krajat salam. Brat , ktory bol so mnou , to zhodnotil jednoducho : "to je ko... . A este k tomu mi neprisla K100 z reklamacie , takze som smutny a nezbrojeny :lol: , co je vlastne celkom fajn .
Používateľov profilový obrázok
Olllap
občasný prispievateľ
Príspevky: 34
Registered for: 14 years 6 months

Príspevok od používateľa Olllap »

Co na to povies Jean :
http://zbrane-a-strelivo.armybazar.eu/s ... r8-id8602/

Nie je ta cena vysoka ? Na co si treba dat pozor ?
Jean
prispievateľ
Príspevky: 460
Registered for: 12 years 7 months

Príspevok od používateľa Jean »

Ollap pisal som ti pm ten revolver z inzercie je predany (viem to na 100% nakolko som ho kupil ja :) ).

Ak myslis na co si dat pozor pri kupe jazdenky tak je to rovnake ako u kazdeho revolvera. Casovanie zamykanie vole a podobne... Na youtube najdes videjka s navodom co si treba vsimat a ako sa to robi.

Cena:
http://www.smith-wesson.com/webapp/wcs/ ... rrorView_Y

Len revolver pocitaj ze u nas ho prakticky kupis skoro za tu istu cenu v €. Na nete si najdi kolko stoji ta meopta.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"