S&W lehke modely

magical_shockley

S&W lehke modely

Príspevok od používateľa magical_shockley »

Nemate nekdo zkusenosti s lehkymi modely z titanu nebo skandia ? Uvazuji o koupi pro skryte noseni protoze chci neco maleho a lehkeho. Soucasna CZ92 se mi jiz zda nejaka tezka, asi jsem uz zfrajeril. Upozornuji, ze to chci opravdu jen k ochrane a na skryte noseni, na strelnici mam G34.Diky,Stanly
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Hoci nemám skúsensti s S&W z titánu, ale strieľal som z titánového Taurusu. Mal zabudovaný kompenzátor, takže absencia nižšej hmotnosti neprekážala - spätný ráz bol až prekvapivo nízky - vrelo odporúčam - nízka hmotnosť, pohodlné nosenie, presná streľba, vyššia cena :(
inspiring_joliot

Príspevok od používateľa inspiring_joliot »

Máš na mysli modely z radu AirLite Ti? Strieľal som zo Smith&Wesson 337 Kit Gun:
Obrázok

No paráda!! Ako S&W! Neprekonateľné mieridlá, zbraň je veľmi ľahká (40dkg), telo zbrane v titánu - tá zbraň nás prežije. Rukoväť je perfektná, ruka sa nepotí, zbraň sedí v ruke pevno a isto. Spúšť je nastaviteľná - single alebo double. Bubienok je na 5 nábojov .38 S&W Special. Streľba je dosť kultivovaná ( vzhľadom na nízku hmotnosť zbrane až moc ). Ak máš na ňu peniaze, ani nerozmýšľaj nad nejakým plasťákom alebo niečim z ocele, čo ťa bude tlačiť k zemi. Nie nadarmo sa hovorí, že S&W je ako Mercedes medzi autami ( ak si raz riadil Mercedes, rozdiel chápeš )
eloquent_black

Príspevok od používateľa eloquent_black »

Ahoj. Neviete prečo v roku 2007 už nie je v katalógu Smith & Wesson 386 Airlite Personal Defence? Som si chcel urobiť radosť. :( Bol s ním nejaký problém? V katalógu 2007 je Smith & Wesson 386 Sc/S ktorý má ale válec oceľový a hmotnosť už nie je 455g ale 602,3g.
eloquent_torvalds

Príspevok od používateľa eloquent_torvalds »

Spolunažívam s SW 386 PD už asi štyri roky. Zatiaľ absolútna spokojnosť.
eloquent_black

Príspevok od používateľa eloquent_black »

Ivan Urgošík: Spätný náraz je únosný, nekope to neznesitelne pri tak malej hmotnosti a použití .357 Rem.Mag.? Čo myslíš bude použitelný SW329PD-750g s .44 Rem.Mag.? Alebo to už je moc silné na tú hmotnosť?
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Dátum registrácie: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Nedávno som skúšal .38 Special z malého SW s titánovým rámom a síce to nebolo nejak extra nepríjemné, spätný náraz aj zdvih úplne v norme, ale:
A) malá rukovať sa mi vo veľkej dlani vždy po pár ranách pohla a musel som buď korigovať alebo rovno zmeniť úchop.
B) strelivo Prvi Partizan, ktoré čmudí jak menšia fabrika vyyfluslo z hlavne mrak dymu, ktorý mi na moment dokonale zahalil terč a aj pri miernom vánku šiel do tváre.
C) Chod spúšte bol síce plynulý, no na môj vkus dosť tvrdý a dlhý.
D) Dal som päť rán a zvyknutý na kapacitu mojej pištole som potom ešte párkrát cvakol naprázdno, lebo mi neostal otvorený záver ani nič podobné.
:lol:
Na strelnicu to asi moc nie je, ale na sebaobranu to nemusí byť od veci voľba. Ja by som však aj vzhľadom na fakt, že moje labky nepatria k nejmenším, radšej uvažoval o nejakom subkompakte od HK, Siga, Glocka, ČZ, či teraz najnovšie Rugera. Výber je široký a určite by mi niečo z toho sadlo lepšie ako revolvér SW.
Napísať odpoveď

Návrat na "Revolvery - všetky značky"