HS H11 /Springfield Hellcat/

Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Malo by to byt ok, pytal som sa na to. Je to z tormentacnych nabojov. Moje glocky to nemali, lebo tam uz z tovarne na SK vychadzaju so znackou.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Tormentace je otazka 3 naboju. Tohle neni hlaven oejeta pouze tormentaci. V lepsim pripade je to pouze vystavovany kus, ktery prosel mnoha rukama a byl u nej mnohokrat natazeny zaver.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Toto je vyjadrenie predajcu:

Glock vychadza z fabriky uz s tlakovimi skuskami podla CIP. HS je
chorvátske a potom ako ptide z tovarne na SR musi ist na na SR na
tlakovu skúšobnu. Strieka sa s nim s tormentacnym strelivom a
distribucia ich musi nasledne ocistit. Pred prichodom na predajnu sa s
pistolou teda dost zaobchadza a teda niekde sa to musi ukázať aj preto
zbrane v predajni moc neobtahujeme a "nehráme " sa s nimi pred predajom.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Btw, ma niekto Evokydex na H11?
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Registered for: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

ja mam vnutorny a aj na2 zasobniky....spokojnost
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Jen pro porovnani. Kamaradova HS Produkt XDm s nastrelem 5000 ran.
Prílohy
Screenshot_20210530-092133_WhatsApp.jpg
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Tak ja neviem, kolega vyssie pisal, ze to mal rovnake po prvej navsteve strelnice... Ini sa tu nevyjadrili. Samozrejme, ze by som chcel mat novu zbran, ktora vyzera ako nova uz na prvy pohlad. Otazne je, ci mam teraz najslusnejsieho predajcu zbrani v Bratislave podozrievat, ze mi klame. Viem pritom, ze ta zbran bola este tri dni predtym u distributora...
matkoo
prispievateľ
Príspevky: 295
Registered for: 6 years 4 months

Príspevok od používateľa matkoo »

u HS11 uplne normalna vec staci ked to 10krat natiahnes a mas suchance
osobne by som to niak neriesil , ak si sikovny a vadi ty to skus si vypytat zlavu :D
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Neviem, ale ja na fotke nevidím nič také zvláštne. Takto nejako vyzerá po krátkom čase azda každý kvér s uzamykaním riešeným kvadratickým blokom do vyhodzovacieho okienka. Niektorý o trocha rýchlejšie, niektorý pomalšie... K tomu pridajme fakt, že v zbrojovkách sa k dielom ako sú hlavne pištolí nesprávajú zrovna jemne ako k bábätku k pôrodnici. Takže fakt vidíme na fotke čosi čo by pre HS bolo neobvyklé? Fakt neviem, pýtam sa...

A teda, ja som človek, ktorý vždy očakával, že nová zbraň bude perfektná, v podstate v dokonalom novom stave. Žiadna dosiaľ nebola. Nielen z tých, ktoré som si priniesol domov. V podstate na každej, ktorú som dosiaľ vzal do rúk, s výnimkou ozaj drahých poľovníckych pušiek, som našiel minimálne nejakú drobnosť. Vrátane kusov od Sig Sauer či Daniel Defense... Vždy sa niečo drobné, čo by si drvivá väčšina používateľov ani nevšimla, na zbrani nájde.
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Registered for: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

Breza. Ja jsem nechtel Ti kazit radost z nove pistole. Jen jsem se uz setkal s novou pistoli v obchode, ktera jasne vykazovala znamky strelby pred prodejem a nebyla to jen tormentace. A to nemyslim jen nejake osoupani povrchovky na hlavni od zaveru. Po rozebrani bylo videt spaliny rozpustene v oleji. Proste se ani nesnazili tu pistol poradne vycistit a navic sama prodavacka potvrdila,ze kazda pistole je u nich podrobena strelbe. Viz muj prispevek ve vlaknu Nova a uz spinava zbran.
Tvoje fotka je makro fotka, vyfot hlaven uplne stejne, jako jsem ja postl fotku kamaradova XDm po 5000 ranach.
Je dost mozne, ze HS Produkt zmenil technologii povrchove ochrany hlavne. Setri se vsude ve vsech odvetvich. I Glock setri a jejich povrchovka neni to, co byvala. Treba to opravdu po 10-50-100 ranach vypada, jak drivejsi jejich pistole po 5000 ranach.
Ja sam mam v planu koupit do konce roku HS Produkt H5. Tak se schvalne zamerim na povrchovku na hlavni v oblasti komory a zamykani.
Breza
prispievateľ
Príspevky: 116
Registered for: 6 years 1 month

Príspevok od používateľa Breza »

Nie, v pohode, ja som rad za tvoj pohlad na vec. Ja som s tym uz ok, hlavne nech to striela:-) Vtipne mi skor pride, ako sa ten tenky plast prehyba v rukach. Najma na konci. Ale to je dan za micro rozmery..
Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

H11 po 250 výstreloch...
Prílohy
H11_250.jpg
Používateľov profilový obrázok
Vaquero
moderátor
Príspevky: 771
Registered for: 12 years 11 months

Príspevok od používateľa Vaquero »

Miro8, spozoroval si aj nejaké funkčné problémy, alebo je to iba kozmetická záležitosť? Prejavuje sa to otieranie nejako aj na závere? V poslednej dobe o tejto zbrani uvažujem, estetika ma netrápi ale funkčné nedostatky by ma odradili.
Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

To "odretie hlavne" je na mojej minimálne. je to skôr také zaleštenie... Na závere nie je nič vidieť. Je to microkompakt, takže som predpokladal, čo sa od toho dá čakať a bola pre mňa celkom príjemným prekvapením. Za 250 výstrelov troch druhov streliva žiadny problém, fungovala spoľahlivo. Ako tu už bolo spomínané, bezpečnostný jazýček na spúšti môže robiť problém - blokovať spúšť, pri nie úplne presnom položení ukazováka na spúšť, ale možno to bol úmysel... Proste, keď dáš prst na spúšť trochu šikmo, alebo z kraja, nestlačíš ju. Treba si na to zvyknúť, aj keď mne to problémy nerobí. Spúšť je pomerne tvrdá, ale s celkom príjemným chodom. Teda aspoň pre mňa.
Používateľov profilový obrázok
miro8
prispievateľ
Príspevky: 132
Registered for: 8 years 6 months

Príspevok od používateľa miro8 »

Na Youtube som v jednom videu videl takúto verziu Springfield Hellcat. Viac, ako kompenzátor ma zaujala tá poistka...
Prílohy
Hellcat.jpg
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "