HS-9 , 4"

eager_wing

HS-9 , 4"

Príspevok od používateľa eager_wing »

Neviete niekto kde sa dajú kúpiť originál doplnky od HS ? akosi sa mi nedarí ich nájsť na nete...
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

Dnes som ju prvý krát vyskúšal na strelnici v TN...išla ako po masle..maximálna spokojnosť, 400nábojov bez jediného problému, potom som vyskúšal 50ks ich prebíjaných - olovenné 2,9g a to už jej vôbec nevoňalo ..vymenil mi ich domáci za 3g ale tiež káždá piata zostala visieť. Takže ostávam pri S&B 9mm FMJ 8g/124gr.
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

Originalne myslis tie co priklada fi.Springfield ku zbraniam v USA?
Tie sa mozno nepredavaju v beznej sieti... nevyrabaju sa iba pre Springfield?
Ale myslim, ze ich vyrabaju v Chorvatsku, lebo na navleku na zasobnik (16 ranovy pre subcompact) mam napis "XD Gear".
Tiez som myslel, ze ich dostanem ku zbrani... a dostal som olejnicku :-D
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

Hej myslel som presne tie doplnky ktoré sú v balení u XD springfield v USA, našiel som tieto veci,
http://www.springfield-armory.com/store ... 3ebpk6vfq0

skúsim niečo objednať a uvidíme ?... ešte som skúsil napísať dovozcovi w.a.r v Blave či niečo také nedodávajú....
Naposledy upravil/-a eager_wing v 12 Sep 2010, 13:11, upravené celkom 1 krát.
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

Daju sa najst na Ebay... od ludi co kupili zbran. Ale niekde som cital, ze to nie je zase uplne vyhra. Proste, ze zadarmo OK, ale kupit sa daju skoro rovnake od inych firiem... ale to som iba cital.
Puzdro padlo som si napriklad kupil Fobus, je to skoro rovnake ako to co prikladaju...
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

Pozeral som že si z Lehoty pri Topoľčanoch, kam chodíš na strelnicu? Už si skúšal prebíjané náboje od Aresu v HS-9?
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

Naposledy som bol tiez v TN v podchode... mozeme sa dohodnut a niekedy porovnat "full size" a kompakt.

Nemal som naboje od Aresu. Ale mal som prebijane naboje so strelami Ares (olovo potiahnute tym polymerom). A nepozoroval som ziadny rozdiel od inych FMJ tovarenskych nabojov, odpalene vsetko na prvy krat... hlaven trosku zanesena hned za komorou tym plastom, ale ocistit isla lahko.

Inak preco HS9? Ked uz je v ponuke XDM...co je, ak to dobre chapem novy model. Pytam sa, lebo chcem aj nieco v plnej velkosti na strelnicu.

A uplne OT:
Nie je take lahke urcit miesto podla nazvu Lehota. Prave pomaham organizovat zraz Lehot. Neviem presne cisla...ale v Cechach ich je mozno 50 a u nas mozno 20 :-)
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

Ok môžeme porovnať, ako často chodíš strielať? Daj nejaký termín ďalší víkend som mimo ale môžeme aj cez týždeň....ty máš HS9 tactical 5", treba povedať že ja nemám kompakt ale mám ten stred ....4" hlaveň

XDM dizajnovo pekná zbraň....ale už dlhá..potrebujem niekedy zbraň aj na nosenie ...táto mi prišla taký slušný univerzál ...dlho som sa rozhodoval... keby mám vyberať na strelnicu tak určite si beriem XDMko fakt pekná zbraň
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

OK, poslem PM a dohodneme sa.

V com je XDM ine, iny typ? Teda okrem toho, ze ma mat nejake drobne vylepsenia... lebo planujem kupu.
HS9 4" ma rovnake zasobniky s kompaktom, co nie je na skodu. Ale s XDM by som mal novsi typ zbrane. Aspon tak uvazujem...
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

XDM ko oproti HS - 9 má dlhšiu hlaveň o 0,5" - iný dizaj záveru...pažba má viac zdrsnené - toršku tlačí do ruky.... proste iný typ dizajnovo...principiálne asi identické

HS9 -4" /16 náb./ by mal mať iné zásobníky ako subkompakt ten má len /13náb./ + jeden má predĺžený s botičkou na 16.nábojov.
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

Tie zasobniky su ako pri Glocku. Dlhsi pasuje do kratsej rucky...naopak samozrejme nie. Ten 16 ranovy mame identicky, ja mam na nom ten navlek, ale ten sa da dat dole.
Plati iba pre HS-9, XDM ma uplne iny zasobnik...
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

Môže byť neskúšal som...Kedy chceš kupovať XDM ko ? a aký kaliber?
inspiring_golick

Príspevok od používateľa inspiring_golick »

Hlavou: 9mm, ked aspon trochu zabehnem kompakt
Srdcom: .45, najlepsie aj hned :-D
eager_wing

Príspevok od používateľa eager_wing »

teraz si to napísal presne....
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "