Doplnky pre zbrane HS (XD)

inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

Ak si kúpiš neštandardný laser, budeš odkázaný na výrobu púzdra na mieru. Bohuš z BPHOLSTERS je veľmi ochotný, ale budeš mu musieť ten laser poslať. Ak si vyberieš niečo štandardné typu Streamlight TLR4, tak na to maketu baterky má. Len aby si na to myslel.

Teda dúfam že hovorím o tom čo ty, pretože neviem čo presne znamená "nacvakol na lúčik", možno myslíš niečo iné.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

myselel jsem tento laser.
http://www.crimsontrace.com/products/ma ... ry/01-6090

popř. tento

http://www.crimsontrace.com/media/catal ... hosted.jpg

a i tento vypadá hodně zajímavě a tam by se nemuselo pouzdro vůbec upravovat i když tento je na fotce pro jiné XD ne pro XDM compact 45 acp

http://files.harrispublications.com/wp- ... -guide.jpg

http://www.tactical-life.com/gear/laser ... od-laser-1

<edit yarco>
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

I.C.E:
Linky vkladaj cez tlačítko "URL", nie cez "Code", to potom vyzerá divne a nefunguje ako hyperlinka.
Prerobil som ti to.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Na tej druhej linke máš LaserGuard, kvôli tomu tiež obvykle netreba meniť puzdro.
A máš tam oproti tomu laseru vo vratnej pružine výhodu intuitívnej aktivácie pri úchope.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

O tom Lasermaxe som kedysi uvažoval, našťastie nekúpil, je to strašne drahé na to čo to poskytuje. Ja by som si radšej zohnal minimalistické svetlo, prípadne svetlo s laserom, Viridian také napríklad robí.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

Děkuji za opravu linku. Jsem zvyklý z jiného fóra do code. Link na ty světla s laserem by byly? Něco bych k tomu pořídil . Zatím jsem dal jen tritinova mířidla
tomas fuk
prispievateľ
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 10 years 4 months

Príspevok od používateľa tomas fuk »

I.C.E. K cemu ti je Laser, kdyz je jeho pouziti u nas v CR zakazane? A na LOS ti je taky k nicemu. Maximalne si s tim zastrilis na strelnici. Misto nesmyslnych doplnku si za usetrene penize kup radeji prebijeci lis a prebijej naboje.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

Lis na prebijeni teď sháním ale nevím jaký vybrat aby uměl vše a byla jednoduchá obsluha a aby uměl 9L, 40SW. A 45acp.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

I.C.E: dobre mienená rada, riešiš toho moc naraz, pričom ani pri jednej problematike nemáš dosť vedomostí.
Zameraj sa na jednu vec a tú rieš. V tomto prípade zrejme kúpu pištole. Bohužiaľ zbraň čo chceš ti zatiaľ zabezpečiť nevieme, prípadne sa pozri či ťa nezaujíma niečo iné. Alebo už jednu zbraň máš? XDM compact v .45 ACP?

"nevím jaký vybrat aby uměl vše a byla jednoduchá obsluha a aby uměl 9L, 40SW. A 45acp." už podľa toho ako si skoncipoval tú otázku je jasné, že veci okolo prebíjania budeš ešte musieť poriadne naštudovať a až keď budeš mať aspoň teoretické základy, tak sa môžeš pýtať konkrétnejšie.

K tomu laseru ti dobre napísal tomas, je to v ČR stále zakázaný doplnok zbrane.

PS: sú to tritiove mieridlá, nie tritinove.
friendly_payne

Príspevok od používateľa friendly_payne »

díky za rady a odpovědi.

už mám XDM 3,8 compact 45ACP a s tritiovýma mířidlama. Chová se velmi příjemně a jsem sní spokojený jen je na nošení trochu širší, v zimě to tolik nevadí ale v létě to bude problém proto chci jako další kní ještě XDS 3,3 45ACP. k tomu mám ještě CZ 75 TS v 40SW tam chci ještě druhou hlavneň v 9L proto ty tři ráže pro lis. zatím to studuji a hledám co se dá. zamlouvá se mi LEE který bych měl sehnat i v dobrém stavu použitý. Libí se mi to kté pistoli. svítilnu taky zvažuji ale ta určitě originál.

k tomu XDM se mi nedaří sehnat ta trojuhleníková botka na krátký zásobník. začíním si zvykat i bez ní ale byla by lapší. nemám tak velké ruce tak je tam jakš takš poskládám.

O jiné pistoli moc neuvažuji. resp. jsem nenašel takovou co by měla stejné bezpečnostní prvky jako XD v plastu. Glock není špatný ale chybí mi tam dlaňová pojistka. A zatím není jednořaddá G26tka.
Naposledy upravil/-a friendly_payne v 13 Feb 2015, 12:09, upravené celkom 1 krát.
inspiring_panini

Príspevok od používateľa inspiring_panini »

I.C.E napísal: svítilnu taky zvažuji ale ta určitě originál.
Original akú značku? Lebo original XDM lampa neexistuje.

S tou botkou ti pomôcť neviem bohužiaľ.

Tie lisy a ostatné veci okolo toho rieš v téme prebíjanie, je to mimo zamerania tohto topicu.
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

I.C.E napísal:Vím že je laser zakázaný ale já ho chtěl na střelnici.
Odporúčam trocha lepšie zvažovať, čo a kam píšeš.
Používateľov profilový obrázok
dirty.harry
častý prispievateľ
Príspevky: 819
Dátum registrácie: 13 years 7 months

Príspevok od používateľa dirty.harry »

poradite nejake mieridla na hs sub svetlovody/tritiove, ktore su u nas realne dostupne?
Peter Elektro
častý prispievateľ
Príspevky: 761
Dátum registrácie: 14 years
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Peter Elektro »

Milata by mal niečo držať skladom. Zavolaj si tam ale radšej.
Triarius
prispievateľ
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 9 years 8 months

Príspevok od používateľa Triarius »

ja mam na mojej Truglo TFO
Napísať odpoveď

Návrat na "HS-Product - HS9, HS45, XDM9, XDM45 "