Sig Sauer X-Five,Blue

Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Sig Sauer X-Five,Blue

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Včera na strelnici prišiel kamarat ktori sa objavi velmi sporiadicky a doniesol ukazať jeho novy prirastok,SIG SAUER X-FIVE,BLUE-je to fakt plnokrvny športovy špecial,spušt jemna ako u CZ 75Tactikal,kratučký reset,krásne drevene pažbičky,lievik,modra farba-perlet.Zo zbrane som strelil asi 20nabojov ale ostal som zarazeny s takej mašinky som ešte nestrielal.Spatny raz minimalny prirovnal by som ho k malorazke,rozptyl na 25m bol v mojich schopnostiach tak do 8cm,ja som zo žiadnej zbrane tak nikdy nestrelil :shock: ostal som k.o.Ozaj cena ako zadarmo okolo 100tis.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

mno neviem, taka vec sa da zohnat okolo 2500 dolarov, aj ked priratam vsakovake poplatky za dovezenie, skusobnu, prihlasenie okolo 70 litrov by malo stacit.

ale fesak to je...

Obrázok
Používateľov profilový obrázok
Gunslinger
moderátor
Príspevky: 2433
Registered for: 15 years 10 months

Príspevok od používateľa Gunslinger »

BALISTIK: Mhm, nedavno sme X-five / X-six spominali s AKIm v inom threade a je to naozaj fantasticka zbran. Inak, zo statov by to bol asi problem, ale napr. v rakusku ju zozenies tiez za lepsiu cenu (ja som pozeral X-SIX ktora vychadzala cca 2,500 EUR (cca 75 litrov) a odtial je rozhodne jednoduchsie ju doviezt nez zo statov.


Gunslinger
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Mal som tú česť a je fakt, že z X-Five sa strieľa naozaj úžasne. Je to asi jedna z mála zbraní, ktorá dokáže aj zo slabšieho strelca urobiť lepšieho... alebo žeby som sa len nadpriemerne snažil, aby som si neurobil hanbu?
:D
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to super,ale 100tis :roll: ale v IPSC su moc neni strelci co strielaju tymito zbranami ,čim to je ked to je ako Mercedes medzi autami :!: Dokonca ani v zahraniči :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5589
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Balistik, nechcem sa tváriť moc múdro, no na poznámky typu, že niečo je "ako Mercedes medzo autami" alebo "Rolls Royce medzi autami" moc nedám. Čiže možno je to práve ten pomer úžitková hodnota/cena (ktorú napr. Glock povýšil na úplnu mantru), čo hovorí proti. Inak, X-Five sa dá aj u nás kúpiť zhruba už od päťdesiat (najlacnejší Tactical).
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Kolko by bolo zbraní za 50litrov,hlavne takych o ktorích snivam.Ja musim ostat pri zemi v cenovej hladine do tych 20tis,ved keby som kupil zbran za 50až 100tis tak žena na mna pošle psychiatra že som sa zblaznil :lol: Aktualne jedine vtedy pokial by som nevedel čo s peniazmi,mam troch kolegou strelcou čo maju Sigi za 70tis,krasne nerezove a jeden za 100tis,ale aj tak to moc nepomaha je to len tak troška imidž a ten isty učel ak nie ešte lepši urobiš aj s beznou značkou.Je sila ked začiatočnik kupi drahu zbran s dovodu aby si ho všimli,ale ak s nou nič nedokaže tak je na smiech. :lol:
Používateľov profilový obrázok
Yuri the GUN NUT
prispievateľ
Príspevky: 332
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa Yuri the GUN NUT »

V Nitre u Fraňa na Sikárskej v tej novej predajni majú aj tento sig a aj ostatné zo SIG MASTERSHOPU a ceny sú tam naozaj vysoké, ale taký bežný Sig Sauer P226 X-Five vychádza do 2500€ a tak isto aj X-Six - moja osobná srdcovka a taký veľký sen :wink:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

SIG P226 X-five Champions package stoji € 1800!!!!!!!
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

To je síce pravda ale, ja som dnes kúpil P226 X-SIX Master Shop Black&White za 3130. Takže čo zbraň , prevedenie to iná cena :)
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

satoone666: blahozelal som ti ku kupe uz v inom vlakne. My (ja a manzelka) mame doma 3 Sigy, z toho 2 rozdielne modely X-five, ale Black and White by som dal len do skrine na manipulaciu v rukavickach. proste je nadherny, ale na pouzivanie je ho skoda znicit ten ilaflon ktory zasa az tak vela neznesie.
Mimo ine na IWA mal SIG vystaveny X-six s pozlatenymi prvkami a tu cenu by som radsej ani nechcel vidiet ...
friendly_jones

Príspevok od používateľa friendly_jones »

Ano videl som ho a cena je cca 3600 :cry:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"