Sig Sauer P226

Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Registered for: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

sigsauer226p:
Cim je taka fantasticka v porovnani s inymi?
Napisal si len, ze nie je dobre nastrelena a nesedi ti do ruky :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5590
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa Jack »

Yarco, tuším niekto papagájuje to, čo mu povedal predajca. Vraj Rolls-Royce... no, mne tuším dovozca vravel, že Mercedes a aj tak som išiel do HK USP, lebo som nekupoval limuzínu, ale gun.
:lol:
Ale neee, samozrejme je to pekný gun a prajem, aby priniesol kooopu radosti a verne slúžil až do zblbnutia.
:wink:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

No ja som tiez najprv pozeral po niecom plastovom (a výsledok je K100), potom som ale zistil, ze mi viac vyhovuje kus kovu v ruke, a preto som isiel do P226.

To sigsauer226p: Ak ti nesedi dobre do ruky, tak jednoducho vymen pazbicky za nejake tensie, napr. hlinikove (ale tie su dost drahe cca 120-150 dolarov). Co sa tyka mieridiel, tak do strany sa da cielnik posunut bez problemov, horsie je to s výskou.
Ake tam mas mieridla? Klasicke s bielou ciarou v strede?
eager_bohr

Príspevok od používateľa eager_bohr »

spekuloval som nad niecim takym - ze by som ich vymenil ale radsej by som chcel plastove - idealne by boli s vymenitelnym hrbom rukojeti - mozno sa Sig k tomu casom prepracuje a kupim originalne Sigovske.
cielnik a aj musku mam original - aj s tou botkou samozrejme. uz som dohodnuty so zbrojárom - urobí mi nové a nastrelí mi moju 226ku.
aj nástrelný list mám k nemu tak, ze rany situované sú vlavo hore ale nie az tak velmi - iba nejakých 3-5 cm od stredu na 25 m a mne idú vsetky 20 - 25 cm vlavo hore na 25 metrov ale zhluk je dobrý. cize iba doladit mieridlá
___________________________
Kto z boja radšej ujde, má šancu ujsť aj nabudúce
eager_bohr

Príspevok od používateľa eager_bohr »

yarco napísal:sigsauer226p:
Cim je taka fantasticka v porovnani s inymi?
Napisal si len, ze nie je dobre nastrelena a nesedi ti do ruky :wink:

kvalitné spracovanie, spústanie, ovládanie, strelba /aj ked trosku vyssie dvíha pri výstrele, co je sposobené výskou záveru/, maximálna spolahlivost, príjemný vzhlad, mimoriadne vysoká odolnost povrchovej úpravy, presnost, .... zopár drobností co SIGSAUER 226 p podla mna robia výnimocnou od ostatných

to ze mi nesedí do ruky je subjektívna vec, lebo mám mensiu ruku a nastrelená je tak trochu cudne uz od výroby - ale to sa spraví

________________
Kto z boja radsej ujde ma sancu ujst aj nabuduce
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Ja ma v nastrelnom liste vsetko tam ako mabyt, ale ked som svojho siga zobral do ruky ja, tak mi islo vsetko vlavo dole. nieco bola moja chyba - strhaval som do lava, ale vysku som musel upravit mieridlami...
eager_bohr

Príspevok od používateľa eager_bohr »

Butvin napísal:Ja ma v nastrelnom liste vsetko tam ako mabyt, ale ked som svojho siga zobral do ruky ja, tak mi islo vsetko vlavo dole. nieco bola moja chyba - strhaval som do lava, ale vysku som musel upravit mieridlami...
najprv som si aj ja myslel ze strhavam ale strielam presne-nestrhával som. aj iní strelci co strielali z mojej pistolky nastrielali tak ako ja . iné mieridlá - je riesenie.



edit electron: necitujte prispevok,ktory predchadza vasmu

_________________________
Kto z boja radsej ujde ma sancu ujst aj nabuduce.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Na SIG 226 AL SO môžem povedať, že je to super stroj vyššie položená hlaveň nemá žiadny vplyv na kopnutie zbrane, kompenzuje to váha zbrane a pevné držanie. Prešiel som vývojom od revolver SMITH & WESSON 686 4 palec. ČZ 75 - 85, Norinko, P99, STEYR M9 - A1 , a skončil som pri SIG 226 Allround. Po skúsenostiach som si kúpil SIG 226 AL SO a je to síce drahšia zbraň ale stojí to za tie peniaze. Asi po 200 výstreloch mi začala niesť 20 cm do prava ale stále vo výške a stačilo naklep núť cieľnik cca o 1 mm do lava a je to v poriadku. Platove prebíjance mi nesú 10 cm vyššie a keď nabijem fabrický celo plášť ide na flek po muške. Takže SIG SAUER môžem len vrelo doporučiť nemal som kvalitnejšiu pištolku.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

SIG-sigy su dobre kopyta,ale este si nebuchal s glocka full auto,alebo kaceny :twisted: Ked zo siga budes robit splity aspon 0.15s tak heeej.Naj Sig je ten co maju nasi dvaja clenovia s jednocinnou spustou,X-FIVE.Alebo je este jedna zbran co sa totol vyrovna Sigu,STI-to co ma noacoak-to je bomba :lol: :shock:
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

A pockaj ked sa z toho STI naucim strielat :lol:
Sig je zhruba o 30% drahsi a mne osobne sa nepaci.
Klon 1911 bol moj sen tak preto...
Strielal som z takeho siga bolo to dost prijemne strielanie maly zdvih ci spatny raz ale je to vec vkusu a fin. moznosti.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Za jedensig mam Marlin opakovacku,westernovy revolver,este nejaku malorazku pistol a pusku,kopec nabojov a startovne na rok. :roll:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

BALISTIK hovor si co chces, ale SIG je SIG a vzdy nim bude... Je to proste nieco co stoji za to mat... Kto ho ma, alebo mal, vie o com hovorim... :wink:
A na temu ceny .... Nie som taky bohaty aby som si mohol kupovat lacne veci... :twisted: :wink:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

To co si teraz povedal,mi hovoria casto chalani na sutazi glock je glock :lol: vcera ich par bolo co presli vyvojom,raz TS,potom Shadow,k-100.A vzdy sa pokorne vratili ku glocku :wink: Ale jasne kazdy je iní,kazdemu sedi insie. :wink:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BTV »

Presne tak... Sto ludi-sto chuti... :) Len ja som tak trochu (moc) "SIG pozitivny". :twisted:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Keby si bol vcera v MT,tak by si si prisiel na svoje,nas SIG1 a Hajro Dusan si dobre pokecali :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"