Sig Sauer P226

Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Viem, naposledy sme si so Sig1 tiez dopbre pokecali... S Dusanom som sa chcel stretnut osobne, ale nevyslo to, tak len telefonicky...
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

Butvin napísal:Viem, naposledy sme si so Sig1 tiez dopbre pokecali... S Dusanom som sa chcel stretnut osobne, ale nevyslo to, tak len telefonicky...
ja osobne som strielal s P226 iba raz no nic horsie som este v rukach nemal ,osobne by som to nechcel ani zadarmo a to uz von koncom nie za tu cenu ale sto ludi sto chuti


edit electron: necitujte príspevok na ktorý chcete reagovať a predchádza vášmu
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Nasty- mám na teba otázku z koľkých zbraní si už strieľal a kolko si vystrieľal nábojov respektíve aké zbrane vlastníš a ako dlho, pretože tento názor môže mať len odborník na slovo vzatý. Tento výrok by som si nedovolil povedať ani o 20 ročnej Margolíne ktorú mám doma a 20 ročnom aktívnom strieľaní!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

nasty - čo keby si prišiel medzi náš streleckých amatérov na WFC pozri temu WFC a podebatujeme u kopytách SIG SAUER - strelíme - a po vystrieľaní 30.000 ranách si povieme čo to SIG A čo je K 100 čo si vlastnil oká bola spoľahlivosť K 100???
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

SIG1-to si necakal ze si niekto vtrne do Sigu,ale tu Kacenu nenehas na pokoji,ako aj v Tekove radsej si tam dal naboj bez prachu len aby sekla :lol: Nemozeš kazdeho presviedcat ze SIG je najlepsi,lebo to je vecna tema kto ma vačší :roll: Moj nazor poznas aj pre mna je Sig velke,drahe,tazke ,hnusne kopyto :twisted:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

SIG1 napísal:Nasty- mám na teba otázku z koľkých zbraní si už strieľal a kolko si vystrieľal nábojov respektíve aké zbrane vlastníš a ako dlho, pretože tento názor môže mať len odborník na slovo vzatý. Tento výrok by som si nedovolil povedať ani o 20 ročnej Margolíne ktorú mám doma a 20 ročnom aktívnom strieľaní!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
no ked to chces veciet mam CZ 75 B, Glock 17, mal som K100, a strielal som uz z vela zbrani a spominany P226 bol zatial najhorsi co sa tyka chovania pri strelbe
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

SIG1 napísal:nasty - čo keby si prišiel medzi náš streleckých amatérov na WFC pozri temu WFC a podebatujeme u kopytách SIG SAUER - strelíme - a po vystrieľaní 30.000 ranách si povieme čo to SIG A čo je K 100 čo si vlastnil oká bola spoľahlivosť K 100???
spolahlivost tej K100 co som mal bola nieze 100% ale 110% kym som ju mal co bolo asi rok nebola na nej jedina zavada proste absolutne nic, to bola jedina zbran co som vlatnil alebo vlastnim kde nebola ani jedna zavada, uz aj na glocku som mal cosi ale K100 nie
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ja poznám len tri K 100 ktoré fungujú s množstva ( aké máš číslo balistik? ) Tá balistikova a wertiho a igoca. V Tekove som do do kačky dal náboj nie bez prachu ale aj bez gule.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Ja radsej naboje,aspon 1000postaci na trening :twisted: Ved SIGA1,poznam velmi dobre :wink: ale neda sa povedat a tvrdit kazdemu ze je to naj,len co ma on.U neho je zla CZ 75,K-100,Glock ako tak.Ale kazdemu vyhovuje niečo ine,ja osobne si nebudem kupovat zbran len aby ma niekto chvalil dobre si kupil.Aj tak si kazdy urobi podla svojeho vedomia a svedomia.Za to ze niekto odskusal xy zbrani tvrdit ze to je naj..kdeze treba pozerat najprv do vrecka,potom mozes spekulovat :wink: Kazdemu sa paci niečo ine prečo mi kazit nazor a chut :!:
Používateľov profilový obrázok
NASTY
častý prispievateľ
Príspevky: 840
Registered for: 14 years 11 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa NASTY »

ide oto ze kazdemu vyhovuje nieco ine proste nebydem tvrdit ze Glock alebo Sig je naj pretoze to je subjektivny nazor kazdy si vyberie podla seba, no zboznujem tych co si kupi zbran lebo sa mu paci a nikdy z toho nestrielal
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Je to tema na ine vlakno,ale pokial nam nedaju baf :twisted: takze myslis ze slovenska elita ma co :!: ved ked sme boli na preteku v Sielnici cim nas vybuchali :?: co myslis SIG :?: ANO su to masinky určite mierne upravene,ale su na nasom trhu len kratko,dalej v zahranicí je aka elita co striela Sigom :?: Pocul som o nemcoch ale uspechy nic moc.Vsetko je to bud CZ,K-100,obcas nejaky glock a ine specialy.Sig este ze mas na sutaziach par zastancov tvojej znacky aspon mas skym mudrovat :twisted: Hovorim ja nemam nic voci Sigu ale mne nesedi ani sa mi nepaci a za tie prachy mam trebars Nacoakove STI,STOHO SI ESTE NEBUCHAL TO JE BOMBA :!:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

SIG1 napísal:Ja poznám len tri K 100 ktoré fungujú s množstva ( aké máš číslo balistik? ) Tá balistikova a wertiho a igoca. V Tekove som do do kačky dal náboj nie bez prachu ale aj bez gule.
Zabudol si s Tekova ze miracles,xmaster maju tiež kaceny ktore slapu,pozor na to ak si chces este buchnut.Ale aby bola tema dodrzana aspon pekna farba je na tvojom Sigu.Ozaj ako zaver nevyhlodali ti ho este mysi :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Pozor súdruhovia nemám proti CZ nič mal som tri a glock je tvrdý robotník Kačka som skúšal tri krát a bolo tvrde sklamanie- zádržky , zlomené kladivo. odskúšaal som dokonca strelivo doporučené od Grand Power do K 100 ale išlo mi to vytrhnúť SIGa z ruky. A pardon šlapú na WFC aj dalsie kačeny. Ja som vsadil na kvalitu trvanlivosť a spojahlivosť
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

dovolil by som si male odbocenie od vasho krasneho flame...

vie mi niekto , hlupakovi neznalemu desifrovat CO PRESE znamena specifikacia sig 226 "AL SO" ???

dakujem
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

NASTY napísal:no zboznujem tych co si kupi zbran lebo sa mu paci a nikdy z toho nestrielal
Suhlasim ale co ked zbran ktoru chcem maju v celej SR len dvaja ludia :?:

Kupil som ju na "slepo" ale nestazujem sa :roll: zatial :lol:
Je to len moj pocit ale z STI sa mi strielalo lepsie ako zo SIGa ale kazdemu vyhovuje nieco ine.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"