Sig Sauer P226

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

SIG P 226 AL - odľahčený rám váha zbrane s zásobníkom 898 g.
SO -Special Operation Varianten rám má weaver lištu na príslušenstvo , svetlo, laser, atd....
friendly_chatelet

Príspevok od používateľa friendly_chatelet »

Majitelom P226 som asi len polroka, vystrielanych len okolo 2 a pol tis. ran, spokojnost zatial pretrvava. No zacinam mat pocit, ze par drobnych zmien a uprav by sa hodilo, ako napriklad vymena mieridiel prezaciatok...

A preto by som sa chcel spytat, ci by ste nemali tip na nejakeho schopneho puskara v Bratislave alebo okoli :?:
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

pani, ozivim po case tuto temu. mam taku dumku ze by som isiel do SIGa P226 SL, tj. s celoocelovym ramom. mate s nou niekto skusenost?

zatial som skusal len p226-ku s hlinikovym ramom a X-five. "hlinikova" 226 trosku skackala v ruke ale X-5 special sa ani nehol. mam "hlinikovu" aj polymerovu devinku a rad by som dalsi kus s ocelovym ramom primarne pouzitie na sutaze WFC.
Marek Z
častý prispievateľ
Príspevky: 690
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa Marek Z »

boris, budeme mat dvojicky? :D
Používateľov profilový obrázok
boris
expert
Príspevky: 1136
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa boris »

vyzera to zatial tak. aj som chvilu uvazoval ze si dam postavit dalsiu K100 ale teraz chcem nieco v tazkom zeleze...
Používateľov profilový obrázok
MRBLUE
častý prispievateľ
Príspevky: 1317
Registered for: 14 years 3 months

Príspevok od používateľa MRBLUE »

Nebol som nejaky velky zastanca P226,ale ked som videl toto,tak som sa troska zamiloval :) http://www.pistolsandparts.com/index.ph ... ts_id=2046
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

HK-pozitívny síce zostávam (4ever!), zato v 9mm Para oddnes prezbrojujem z čízy na P226. Ešte som Siga ani neprevetral na strelnici a už viem, že som vybral dobre.
:lol:
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

Sig P 226 je to naj vo vsetkych svojich modifikaciach....
Od obycajnej P226, az po X-Six mastershop....

Proste sig ja Sig a to bolo, je a bude....
Používateľov profilový obrázok
BTV
častý prispievateľ
Príspevky: 1991
Registered for: 16 years 4 months

Príspevok od používateľa BTV »

P.S.1: Vitaj medzi nami!!!!!!!!!!


P.S.2: Som rad ze sa nase rady rozsiruju!!!!
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Zas jedno múdre rozhodnutie, ver tomu, že budeš dlho a niekolko desiatok tisíc rán spokojný :) :) :) :)
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

to Jack: :wink: vyborna volba (vramci SIGa su sice aj lepsie), vela prijemnych zazitkov.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Dík chalani. Akurát ma štve, že som si vzal nerez, lebo na ňom vidno (pod určitým uhlom) každý škrabanček, čo takého úchyla ako som ja, dokáže rozladiť, ale keď vidím, aký je ten gun nádherný, jak perfektne pracuje spúšť (zatiaľ iba nasucho), jak dokonale je zbraň spracovaná a opracovaná... ešte aj cenu som dostal takú, že ak by som to nevzal, tak by som si teraz trieskal hlavu o stôl. Už sa teším na streľbu, mám pocit, že pri ľahkom AL ráme má P226 ťažisko posunuté trochu vpred, čo by mohlo robiť dobrotu. :-)
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ja som hneď nového stroja nastriekal niekoľko krát suchým teflónovým sprejom a potom to ochráni povrch pred ošúchaním napr. púzdra a po 3 rokoch žiadny škrabanec. Samozrejme netreba ho hádzať po stoloch atď.
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5616
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Na tej mojej matnej vidno dve drobné "stopy" už od výroby, ktoré som si nemal šancu pri nákupe v obchode všimnúť. Nič vážne, ale nie je asi šanca urobiť drobnú korektúru ako pri černení, však?
:lol: :roll:
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa rob999 »

Na X-five tiez nebadam ziadne povrchove poskodenie/skrabance. 100% spokojnost. :lol: :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"