Sig Sauer P226

Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

jak sa vy tu pekne tlapkate po ramenach :wink:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5614
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

Gewehr, no áno, ale tak vezmeš siga do ruky a hneď vidíš rozdiel. Rozoberieš a neveríš - takto perfektne vnútri vyzeralo len USP, ani to možno nie. Kontrast s čízou je neskutočný a z toho, čo som robil rozborku, ani mlok sa nechytá. Ten pocit je fakt super.
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 3 months

Príspevok od používateľa gewehr »

ja uz davno tvrdim, ze mam trezor na zbrane a potom polstrovanu schranku zvlast na HK a Sig :wink:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

To nie je len pocit - to sú holé fakty a kto nevyskúšal tak neverí čo je SIG kvalita -- spoľahlivosť - trvanlivosť. Kvalita niečo stojí a tie reči, že je to zbytočne drahá hračka sú len chu....... kto na to má, tak má na dlhé roky spoľahlivého stroja a kto nevyskúša neverí ale nech s tým žije a trepe čo chce. Porovnajme ktorého koľ vek stroje po 20.000 ranách s mojím Allroundom a uvidíme: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Skoda ze vas Sigistov K-100 natru ako maslo :wink: Uff uz cusim :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ako K - 100 už zvlhli treba ich vysušiť :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5614
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

SIG1, v mojom prípade ešte aj cena bola veľmi priaznivá (presnú povedať nemôžem, ale tak na úrovni HK P30 asi). Nebolo teda o čom uvažovať. Ak, tak iba o tom, či vziať nerezový alebo čierny záver. Zblbol som a vzal nerezový. Ale čo už... :-D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

To je ťažká voľba nerez, alebo čierny ale obidva sú elegantné a trvanlivé. Čierny Ilaflon je super odolný a matný nerez sa dá čiastočne ( škrabance ) opraviť ľahko leštením silichromom. Ale treba velmi ľahko leštiť a radšej viac krát aby neostal vyleštený fľak. Verím, že sa uvidíme na pretekoch WFC a podporíš náš SIG Team. :lol: 8) :shock: :o :roll: :evil: :roll:
Používateľov profilový obrázok
Jack
moderátor
Príspevky: 5614
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa Jack »

SIG1, podporiť môžem zatiaľ iba ako fanúšik. Ale keď bude viac času, možno aj na súťaže začnem chodiť - pobiť sa o spodné priečky. :-D
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Pozóóóór o posledné priečky je super nával :cry: :lol: :cry: :lol: :cry:
inspiring_carver

Príspevok od používateľa inspiring_carver »

Neviem síce či to sem patrí, ale pridám svoj názor aj ja..... Mám síce len NP34 (čínska kópia Sig Saueru od Norinca, na viac ma môj rozpočet nepustil), ale táto pištoľka je z dobrého materiálu a je spoľahlivá, tak potom Sig Sauer ako originálna predloha určite musí splňovať také kvalitatívne požiadvky, že je isto právom označovaný ako Rolls Royce medzi zbraňami.....
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Kto nevyskúša tak. len pochybuje a ohovára :roll: :lol: :twisted: :roll: :cry: :o
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Registered for: 16 years 3 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Su Sigi vinikajuce zbrane,povest im nik nezobere a ta predava stale :wink: pokial som este nestrielal s vela zbrani a mal som len klasu 75,tak raz na akcii v Sklabini bola nejaka firma s Mikulasa kde som si skusal 226 a nejaky mensi model.Oba to bola nadhera,presne ,vyborne sa to chovalo.Zial ked nemame na ne musime aspon vrtat :oops: Mat zvysnych 1000eur tak ho berem,ale zas za 1000eur mam vela inych zbrani. :wink: Mne sa paci ten Robov maly na nosenie :lol: Ako doplnok by sa hodil :twisted:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

A to si ešte nevidel môj posledný :roll: :roll: :roll: :roll:

http://www.sigsauer.de/index.php?id=248

Fúúúúú a ešte aj striela :roll: :roll: :roll: :roll:
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Registered for: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Veď toho roku bude vraj po kríze a už sa budeme mať všetci lepšie a Sigy idú zlacnieť cca na 300 € a povinne v rámci reklamy budú všetci v WFC povinne stielať P 226kami !!!!!!! 8) 8) 8) 8) 8) :roll: :roll: :roll:
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"