Sig-Sauer SP-2022

Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Tak to už chce podrobnú rozborku a prehliadku všetkých dielov
- vyskúšaj ešte zmeniť strelivo.
Používateľov profilový obrázok
Phill22
občasný prispievateľ
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 13 years 5 months

Príspevok od používateľa Phill22 »

Ešte ma napadlo, či pri úchope netlačíš rukou (palcom) zospodu na záchyt záveru a nebrzdíš pohyb záveru.
Používateľov profilový obrázok
Rasto
expert
Príspevky: 4234
Dátum registrácie: 14 years 9 months

Príspevok od používateľa Rasto »

Zmena streliva urcite zavadu neodstrani!
Samozrejme to vyskusaj, pre pokoj v dusi a dalsi argument pri reklamacii.
Najlepsie upovedomit predajcu a zakupit si nim doporucovane strelivo a vyskusat s prebiehajucim video zaznamom.

Pre odstranenie Phillovho navrhu skus strelbu jednou rukou, aby si odstranil brzdenie zaveru.

S najvacsou pravdepodobnostou to budu zasobniky a kludne i oba.
inspiring_driscoll

Príspevok od používateľa inspiring_driscoll »

akurat som volal s predajcom. skusim este ine strelivo a ked nepomoze, pozrie sa na to.
zaver rukou nebrzdim, na to som si daval pozor.
ale skusim to aj jednou rukou, aj ked castejsie sa mi naboj nepoda pri natahovani zaveru nez pri strelbe samotnej. taktiez to nahram na video. najde sa ochotny kameraman z KE? :D
pri mojom stasti by ma ani neprekvapilo keby boli fakt vadne oba zasobinky :lol:
miro285
častý prispievateľ
Príspevky: 1397
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa miro285 »

kam chodíš na strelnicu?
inspiring_driscoll

Príspevok od používateľa inspiring_driscoll »

miro PM
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Rasťo, on kúpil SIGa!! Ja mám len SIGy a jedným z nich je aj SPC 2022, absolútne bez závad aj s originál zásobníkmi aj s dokupovanými, ale samozrejme stať sa môže vždy :cry: ale to by si mal kur.. nešťastie. 2022 sa mne osobne nezasekla nikdy, X-five áno.
Používateľov profilový obrázok
Ambor
prispievateľ
Príspevky: 126
Dátum registrácie: 14 years

Príspevok od používateľa Ambor »

rob: vieme svoje :)
Ja zatial nepoznam SIG bez zavad... aj X-Five (hlaven, aj sekal Aresy), aj P250 (zaver nezostava vzadu po poslednom naboji) maju svoje muchy, ale to je mozno iba mnou :)
Vsetko treba reklamovat.. su to len ludske vyrobky.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Ja mám bezzávadových päť - príď si vyskúšať akýmkoľvek strelivom :lol: :lol: :lol: :lol:
inspiring_merkle

Príspevok od používateľa inspiring_merkle »

V tomto podporím Siga1 to čo dokáže zožrať Sig nedokáže niekedy ani Glock!!! A meniť strelivo je podľa mňa blbosť sú to prakticky služobné zbrane a myslíte si že do nich sa bude kupovať extra strelivo, lebo napríklad SB sú nevhodné?
Kto neverí nech si zmeria priemer hlavne u Glocka 17 a Siga p 226 napríklad. Toto som zistil pri prebíjaní nábojov ak z Glockovej hlavne trčal náboj 2 mm tak u Siga išiel bez problémov.
Tým som chcel povedať, že služobné zbrane sú vyrábané tak aby brali akékoľvek strelivo.
inspiring_lederberg

Príspevok od používateľa inspiring_lederberg »

SIG1 napísal:Ja mám bezzávadových päť - príď si vyskúšať akýmkoľvek strelivom :lol: :lol: :lol: :lol:
Hmm keby sa mi velmi chcelo pohladam starsie videa z Turceka napriklad, to by sme videli tvojich 5 bezzavadovych :lol: aj ked na tvoju obranu musim povedat ze si ich krmil naozaj kdecim :wink:

Mr. Petersson plne s Vami suhlasim len upresnim ze sa bavime o nabojovej komore :wink: ktoru ma glock pomerne uzku oproti sigu napriklad. Ale kazdy vyrobca ma vlastny recept a dovod preco robi komoru aku robi...
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Veď to - žgrloš sig to kŕmil kadečím :lol: :roll: :wink: :roll: :lol:
cooper
občasný prispievateľ
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 14 years 5 months

Príspevok od používateľa cooper »

Ja poznám 2 SIGI bez závad-moje a strieľam aj prebíjané aj Aresi.
inspiring_driscoll

Príspevok od používateľa inspiring_driscoll »

tak test prevedeny, len bohuzial seknutie sa nepodarilo zaznamenat. sig sa sekol iba raz s S&Bckami aj to len vtedy ked som to nenatacal. no nic, zbehnem do predajne nech sa na to aj tak pozru
vigorous_tu

Príspevok od používateľa vigorous_tu »

Zdravím Vás. Chcel som sa opýtať, či má niekto skúsenosť so skrátením chodu spúšte SP 2022. Zbraň som kúpil novú asi pred mesiacom, ale už pri prvých streľbách som zistil, že ten dlhý chod spúšte mi nevyhovuje a bude sa mi na to ťažko zvykať. Tiež mám v pláne vymeniť pažbičku za menšiu a touto cestou sa chcem s potenciálnym predajcom, či majiteľom skontaktovať. Ďakujem za každú radu a prajem úspešný deň.
Napísať odpoveď

Návrat na "Sig Sauer"