WFC POKEC

Používateľov profilový obrázok
add
prispievateľ
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 20 years 9 months

Príspevok od používateľa add »

-> yarco

Totoby mala byt ta spravna. A pozor, hlas je platny az po potvrdeni automaticky vygenerovaneho mailu, ktory ti pride po zadani udajov na adresu, ktoru si tam uviedol.
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tak je rok 2013,najdu sa dobrovolnici alebo niekto kto bude pokracovat v začatom uspesnom WFC?Mali by sme dat hlavy dokopy a nieco pre strelcov s fora podniknut! Vaše nazory?
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Beno to vieš mi po 50. máme radšej pri sebe všetko dvakrát ak nám to zlyhá :roll: :roll: :roll: :cry: :cry:

A nie len pri strieľaní :lol: :lol:

No a čo v roku 2013 WFC nikto nemá chuť vypĺňať tabuľku, veď WFC pritiahlo toľko nových strelcov a fungovalo to výborne ale po 3 rokoch sa čo stalo? ...................................... :cry: :cry: :cry: :cry:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

Už asi rok som o WFC nepočul. Odhadujem to tak, že počet ľudí ochotných sa angažovať asi klesol pod nutné minimum. :cry:

A/alebo možno viacerých strelcov zneistili/rozčarovali/demotivovali/... (každý nech si dosadí podľa chute) posledné diskusie ohľadne pravidiel a ich výsledok, ktorý je tak trocha mačkopsom. Miešanie hodnotených a "skryto hodnotených" strelcov v jednom rebríčku podľa mňa ničomu neprospelo, aspoň taký som mal pocit aj z debát s inými strelcami.

Ako ďalej? To závisí od toho, či sa nájde dostatočný počet rúk a hláv, ktoré budú ochotné tlačiť káru ďalej. Ak hej (čo by bolo super), v prvom rade by IMHO bolo dobré dať hlavy dokopy a jasne sa dohodnúť, pre koho bude ďalej WFC určené a pre koho nie (t.j. kto je 'zákazník'). A podľa toho potom postaviť jasnú stratégiu a 'biznisplán' (profil, pravidlá, spôsob hodnotenia, ...).

Prajem veľa zdaru!



Pozn: Toť moje skromné zamyslenie sa k téme. Dúfam že si nikto nič z horeuvedeného nevezme osobne, to by mi bolo ľúto.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Opatrne ale trefne povedané.

Prvotný zámer , bol som pri tom:
WFC je pre začínajúcich strelcov aby ich prilákali na súťaže a začali sa zdokonalovať.
Každý rok zmena pravidiel a hodnotenia.
Bol som v Žiline pri zrode WFC koľko začínajúcich a akých strelcov nás bolo 1. a 2. rok a aký strelci sa prihlásili a boli v hodnotení 3. a 4. rok.
Takže asi toľko, ale napriek tomu by bolo fajn WFC znovu oživiť 8)
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Moj tusak ked sme vznikli a robili bol taky ako to je.Kazdy mame svoje starosti,treba začat znova,to znamena nieco scoho budu mat radost vsetci.Do wfc amaterov cez net voslo par ludi co tam nema co robit!Aspon take boli reakcie,navrhujem dat na zraze webforakov hlavy spolu a nieco zbuchat.Co tak nech sa wfc venuju aj LOS-IDPA?Je tam vela strelcov a keby bolo v hodnoteni aj pretek Los tak su sance na Ipsc strelcov vyrovnane!Oni by to zobrali pod jedni kridla.
Používateľov profilový obrázok
rob999
častý prispievateľ
Príspevky: 655
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa rob999 »

Prečo mám pocit, že sme my v Tekove vydržali najdlhšie niesť štafetu WFC pri súťažiach?
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Tekov ano,ale aj to pada!Pokial sme mali priestory a pomoc od kamosov aj my sme to tahali :?
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

yarco
Už asi rok som o WFC nepočul. Odhadujem to tak, že počet ľudí ochotných sa angažovať asi klesol pod nutné minimum.
WFC vniklo hlavne kvôli tomu aby sa prilákali nový ľudia do streleckého športu, celá liga WFC sa opierala hlavne o závody typu LEVEL1 kde sa mohli zúčastniť aj neregistrovaný strelci a ľudia čo si chceli strelecký šport vyskúšať. Po minule roky bolo pretekov level 1 akosi menej ( Tekov a Komárno). Tento rok to vyzerá tak že pretekov level 1 bude viac a je tu možnosť znovu rozbehnúť WFC. Hlavne je treba dať dokopy team ktorý by to organizačne zvládol . Preteky sa budú aj tak konať a záleží len na tom ako sa k tomu WFC postaví .

to rob999 :
Prečo mám pocit, že sme my v Tekove vydržali najdlhšie niesť štafetu WFC pri súťažiach?
Robo máš pravdu Tekov má obrovský potencial. Máte perfektnú strelnicu a ochotných ludí čo sú schopný niečo zorganizovať.
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

WFC SA ZNOVA ZOBÚDZA :o :o :o :o

IGOCA VSTÁVAJ a rob niečo !!!! na tej penzii zlenivie :wink: :wink: :wink: :wink:
Používateľov profilový obrázok
Igoca
častý prispievateľ
Príspevky: 1362
Dátum registrácie: 15 years 10 months
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Igoca »

Nazdar Vajčáci,
sledujem, čítam, mám radosť čo píšete a som ochotný pridať sa a oživiť "de facto" a za nezmenených pravidiel pokračovať vo WFC lige. Ozrejmím svoju pôvodnú predstavu o vyhodnocovaní.. Strelci na pretekoch level 1 / jeden / budú v " kvázi hodnotení WFC ligy- poradia zaradení" na základe dosiahnutých výsledkov v DANOM preteku podľa propozícii usporiadateľa.

Motto: Išlo nám dakedy o SLÁVU a PÓDIÁ? Áno, išlo,
ale mali sme radosť, keď sme neskončili / teda hlavne ja / na poslednom mieste. A keď aj...atmosféra, srandičky, rivalita, podjeby a napokon radosť, keď sa dajaký Gé-čkar / napr Balistol, Baleťák, Ká-čkar Šaman.... a pod umiestnil na bedni.
Komu trhalo žily, keď som Vás nedajbože predbehol. Nikomu, lebo to sa ani hádam nestalo ! Koľkí tí kamossi, vajčáci, šamani, balistolovia, a čojaviemktoešte, sme sa radi videli a nosili sme a nosíme dres WFC a vždy vieme nájsť to správne slovko na podjeb, kopec srandy a vzájomnej úcty. a radosť so stretnutia .
I začem búkvy, vsjo jásno. Ak nie skúste kliknúť na: http://www.grandpower.eu/phpBB2/viewtop ... 0627#10627 Tak čo vajčáci? jedeme dál ???
Používateľov profilový obrázok
BALISTIK
moderátor
Príspevky: 3293
Dátum registrácie: 16 years 2 months

Príspevok od používateľa BALISTIK »

Saman strunka dlhy lauf konecne si tu :twisted:O.k mozme slapat dalej! uz mi chybala stara parta!
Používateľov profilový obrázok
SIG1
častý prispievateľ
Príspevky: 537
Dátum registrácie: 14 years 11 months

Príspevok od používateľa SIG1 »

Fajn banda na tých foto :lol: :lol: :lol: A kde teraz spia???

Zobúdzajte sa spiace medvede, jar sa blíži a staré dobré WFC sa opäť preberie zo zimného spánku IDEME NA TOOOOOO :lol: :lol: :lol: :lol:
Používateľov profilový obrázok
yarco
moderátor
Príspevky: 4836
Dátum registrácie: 16 years 6 months

Príspevok od používateľa yarco »

BENO napísal:WFC vniklo hlavne kvôli tomu aby sa prilákali nový ľudia do streleckého športu, celá liga WFC sa opierala hlavne o závody typu LEVEL1 kde sa mohli zúčastniť aj neregistrovaný strelci a ľudia čo si chceli strelecký šport vyskúšať.
igoca52 napísal:Strelci na pretekoch level 1 / jeden / budú v " kvázi hodnotení WFC ligy- poradia zaradení" na základe dosiahnutých výsledkov v DANOM preteku podľa propozícii usporiadateľa.
Ja neviem, ale mne tieto dve veci ani po dlhšej dobe stále nejdú dokopy.

Podľa mňa žiadneho začínajúceho strelca (a nielen toho) nepovzbudí, ak skončí v preteku s 15 či 25 percentami voči prvému strelcovi,
a/ ktorého ale ani nepozná a
b/ ktorý ani nepatrí medzi strelcov WFC.
(Píšem samozrejme o pretekoch Level 1, kde sa objavujú aj tí najlepší z našej IPSC špičky.)

Príde mi oveľa logickejšie, aby pri každom preteku v hodnotení WFC mal najlepší WFC strelec 100%, tak ako to bolo počas prvých ročníkov. Ani z iných športov ma nenapadajú analógie, kde by dosiahnuté body v hodnotení pretekárov záviseli od súťažiacich, ktorí v danom hodnotení nefigurujú.

To len tak na okraj, v rámci pokecu... :twisted:
inspiring_ptolemy

Príspevok od používateľa inspiring_ptolemy »

to yarco:
to že sa v prvom ročníku prepočítavali body na percentá bolo pekné, ale záležalo to len na ochote jednotlivcou ktorý venovali svoj volný čas tomu aby výsledky z jednotlivých pretekov prepočítali a nahodili do tabulky. Momentálne je situacia taká že ludia niesu ochotný sa zapojiť ani do diskusie na tomto fore a nie to ešte organizovať nejaky webforumcap.
Je to škoda ,lebo mám pocit že rubriku webforum cap budeme o chvíľu hladať v rubrike archív :evil:
Napísať odpoveď

Návrat na "Webforum CUP"