Norinco 1911

Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Norinco 1911

Príspevok od používateľa Panzer »

Máte ho niekto? Ako ste s ním spokojný? Je pravda, že materiál je nekvalitný a nič nevydrží?

Chytila ma túžba mať aspoň jednu .45 na nosenie, ale neláka ma investovať cez 40.000,- do Para Ordnance, STI a spol.

Budem vďačný za akékoľvek názory a skúsenosti.
Používateľov profilový obrázok
cmy
občasný prispievateľ
Príspevky: 89
Registered for: 16 years 5 months

Príspevok od používateľa cmy »

uz som odpisal v druhej teme, ale par krat som s nou strielal na TT strelnici
v BA, poziciavaju ju tam ako jedinu v .45 cal, a je pravda ze je to taka hrubsia robota, ale napr. pazbicky si daju vymenit za akekolvek ine z 1911,
a drviva vacsina nahradnych dielov tiez.

Vystrielal som z nej asi 150 nabojov, bez akehokolvek problemu, presnost vyborna. Na strelnici mi povedali ze sa o tu zbran skoro vobec nestaraju, a stale striela vyborne.
ja som ale kupil taurusa, lebo mi neprisiel ten cenovy rozdiel taky velky,
ale povrchove prevedenie je ovela ovela krajsie... ale treba drzat v ruke a pozerat sa na obe... ked ich drzi niekto 50 cm od teba, vyzeraju uplne rovnako. Ak mas cestu do ba, mozeme zajst na strelnicu a mozes si obe porovnat. :-=)
Naposledy upravil/-a cmy v 06 Feb 2008, 15:46, upravené celkom 1 krát.
friendly_gates

Príspevok od používateľa friendly_gates »

Panzer
ak ho chceš naozaj na nosenie (denno-denne), dobre zváž jeho veľkosť a váhu. Ono sa to nezdá, ale prvotné nadšenie prejde a príde reálne vytriezvenie. Tiež som zvažoval všetky pre a proti a najviac sa mi pozdáva njaký subkompakt max. kompakt v 9L a lepšie strelivo (SP a pod). Ale možno sa mýlim, je to iba môj názor a nemusí byť správny.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

to Juti

S tým nemám problém. Navláčil som sa nejaký ten rok CZ75 s plným zásobníkom, takže viem, vo co gou :D . Nakoniec ani tú 1911 nechcem v dlhej verzii, ale kompaktnú. Zaujímajú ma vaše skúsenosti s Norincom, pretože na strelectvi.cz a na gunshope som čítal množstvo názorov pre i proti. Jedni hanili kvalitu (...vnitro je dělané ze železa na hřebíky...) iný Norinco chválili (...super povrchovka...). Na amerických stránkach dtto. Aj keď tam ich nemá veľa ľudí, vzhľadom na embargo na dovoz čínskych zbraní do USA.

Deviny mám dve, preto chcem pridať niečo razantnejšie. Na cene streliva mi nezáleží, pretože ju chcem najmä na nosenie a na občasné kondičné strieľanie. Na vyblbnutie mám Rugera .22. 8)
friendly_shtern

Príspevok od používateľa friendly_shtern »

Panzer

Asi pred rokom som mal na skúmanie jedno Norinco zo strelnice T&T v BA, z dôvodu znehodnotenia zbrane nakoľko sa na hlavni odlomil jeden uzamykací ozub (rebro). Ale neviem koľko mala vystrieľané. Ja by som povedal, že cena zodpovedá kvalite a ak si s týmto uzrozumený tak je to v pohode.
05milos
občasný prispievateľ
Príspevky: 18
Registered for: 16 years

Príspevok od používateľa 05milos »

Vlastním Norinco 28 jasné neni to 45 acp ale co sa týka materiálu nemožem nič povedat v zlom , aby som bol presný zbran ma stála 12600 sk odladenie a upravy zhruba dosiahly cenu zbrane ale to je o inom vystrielal som asi 4500 nabojov a hlaven je ako nova bez zmien povrchova uprava je slaba nosenie a používanie je poznať .
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

zdravim pani kupil som si novu hračku norconia germany 1911 A1 45ACP
zaujimave nanej je že nanej nieje napysane čina ale germany.
je pekne spracovana nikel, odlachčena spušt vedči vypuštak zasobnika.
som velmy spokojny zatial som vystrielal 400 bzučakou. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Používateľov profilový obrázok
maros15
častý prispievateľ
Príspevky: 683
Registered for: 15 years 9 months

Príspevok od používateľa maros15 »

Aka bola cena?
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Panzer napísal: Nakoniec ani tú 1911 nechcem v dlhej verzii, ale kompaktnú.
Norinco "1911" kompakt? :shock: Také niečo existuje? Videl som v časopisoch a na internete rôzne čínske 1911-ky : jednoradé, dvojradé, Lugere, .45ACP, ale jediný kompakt od Norinca čo poznám je kópia SiG 228.
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Hindenburg


Takto vyzerá krátka verzia 1911tky v podaní fy Norinco. Obchodný názov je Commander.


Obrázok
Naposledy upravil/-a Panzer v 28 Feb 2013, 15:44, upravené celkom 2 krát.
inspiring_liskov

Príspevok od používateľa inspiring_liskov »

ozaj...a kto vobec vozi / predava Norinco na Slovensku ?? maju niekde na webe ponuku ?
inspiring_wright

Príspevok od používateľa inspiring_wright »

stala 13200 - 440Euro kupil som ju u TT v BA maju ju aj u frana
inspiring_jones

Príspevok od používateľa inspiring_jones »

Panzer diki, o "Comanderi" som netušil, je veľmi pekný.
Roman - vlani mi v DEAS-e vraveli, že výhradným dovozcom Norinca sa stal Fraňo.
Používateľov profilový obrázok
Igrlik
častý prispievateľ
Príspevky: 3094
Registered for: 20 years 6 months

Príspevok od používateľa Igrlik »

U Fraňa v Ke som kupoval Norinco JW-21, ale tuším že už ten obchod na Kováčskej zavrel... :(
Používateľov profilový obrázok
gewehr
expert
Príspevky: 3553
Registered for: 19 years 2 months

Príspevok od používateľa gewehr »

Má tu niekto skúsenosť s NP 28ckou, čož by mal mala byť 1911 s dvojradovym zásobníkom na 9luger? Chcel by som také niečo na skúšku kúpiť.
Napísať odpoveď

Návrat na "Norinco"