Taurus 709

miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 15 years

Taurus 709

Príspevok od používateľa miseb »

zdravim vsetkych ostrostrelcov,

zhanam nejakeho kandidata na nosenie v razi 9luger, prezrel som kahry, kel-tec-y, rugre a ine pukacky, ale v poslednej dobe ma zaujal tento taurus:
http://www.taurususa.com/gun-selector-r ... &toggle=tp
je to novinka z 2009, tak predpokladam, ze u nas moc rozsirena nebude.
nemate o nom niekto nejake info, predpokl. cena atd... na amer. forach som sa docital ze prve kusy maju problemy so zadrzkami ale inac vyzera ze to bude fajn zbran :) .
vdaka
Používateľov profilový obrázok
Panzer
Administrátor
Príspevky: 2914
Registered for: 16 years 9 months

Príspevok od používateľa Panzer »

Nič v zlom, ale keď sa o nejakej zbrani dočítaš, že má problémy so zádržkami, ako môžeš skonštatovať, že inak to bude zrejme fajn zbraň? :shock:

Akonáhle chceš zbraň na nosenie, a teda zrejme na obranu, daj ruky preč od sebakrajšej zbrane, ak by mala mať zádržky! Je hafo preverených a aj vzhľadovo pekných zbraní, ktoré zádržky nemajú. Tak prečo ísť do nevyzretej novinky?

Ale proti gustu žiaden dišputát. 8)
miseb
občasný prispievateľ
Príspevky: 39
Registered for: 15 years

Príspevok od používateľa miseb »

nemali to vsetky, par ludi sa stazovalo skor kvoli laborovanej a smejdovej municii. ale mas pravdu, asi treba pockat kym vyzreje. tym "fajn zbran" som mal na mysli dizajn, velkost - tenkost, kapacitu. chcelo by to ochytat si ju...povodne som bol nakloneny ku kel-tec pf9 ale kvalita vyhotovenia ma odradila. no je to cim dalej, tym vacsia dilema...
btw panzer, ktory je tvoj favorit?
inspiring_almeida

Príspevok od používateľa inspiring_almeida »

Kúp si Ruger LCP, je vynikajúci na nosenie, dáš ho do košele a nik nevie, že máš pištoľ, takže tak...presnosť je tiež veľmi dobrá...kvalita spracovania lepšia ako kel - tec. Ale pozor nie je to zbraň na strelnicu, asi tak vystreliť 25 raz za pol roka, či funguje...ale ona funguje a vynikajúco! :lol:
Napísať odpoveď

Návrat na "Taurus"